Ψυχαγωγία

Λύγισε η Αριστοτέλους και η ομάδα της με τον ήρωα πυροσβέστη από το Μάτι(ΒΙΝΤΕΟ)

Eίναι η ιστορία που συγκίνησε τους πάντες...

Ο πυροσβέστης-σύμβολο που βρέθηκε στις φονικές πυρκαγιές στο Μάτι για να σώσει δεκάδες ανθρώπους, την ίδια ώρα έχανε την οικογένεια του. Η γυναίκα του και ο έξι μηνών γιος του άφησαν την τελευταία πνοή τους έπειτα από σοβαρά εγκαύματα και αναπνευστικά προβλήματα που προκλήθηκαν από τον καπνό.

Διαβάστε επίσης: "Έχασα τη γυναίκα και το 6 μηνών βρέφος μου στις πυρκαγιές στο Μάτι"(ΒΙΝΤΕΟ)


Η Χριστιάνα Αριστοτέλους παρακολούθησε απόσπασμα από την συνέντευξη που έδωσε στην Ελεονώρα Μελέτη και την εκπομπή του Alpha "Μετά τα Μεσάνυχτα" και δεν μπόρεσε να συγκρατήσεις τα δάκρυά της.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Χατζηβασιλείου:Απάντησε σε όσους σχολίασαν αρνητικά τον χορό της(ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που χορεύει τσιφτετέλι και το οργισμένο μήνυμα της παρουσιάστριας...
10/10/2018 - 15:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:"Τους έλεγα θα γίνω παρουσιάστρια και έκλαιγαν από τα γέλια"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το παιδικό της όνειρο και τον χλευασμό που βίωσε
07/02/2019 - 19:11

Αριστοτέλους:"Θυμάμαι την πρώτη φορά που θα δοκίμαζα να καπνίσω..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο τσιγάρο, το πάρτι και η ενημέρωση στον πάτερα της
07/02/2019 - 10:40

Αριστοτέλους:Ξεκαθαρίζει τις φήμες για κακές σχέσεις με συνεργάτη της...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού δεν χωνεύονται γιατί βγαίνει;" - Όλα όσα ξεκαθάρισε on air!
26/01/2019 - 16:29

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aίσιο τέλος στην περιπέτεια της 16χρονης Ελευθερίας που είχε εξαφανιστεί

Η ανήλικη για τέσσερις μέρες δεν έδωσε σημεία ζωής

Κλειστοί και επικίνδυνοι δρόμοι λόγω υπερχείλισης ποταμών και κατολισθήσεων

Δείτε ποια είναι η κατάσταση στο οδικό δίκτυο της περιοχής του Τροόδους
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ