Ψυχαγωγία

Λύγισε η Αριστοτέλους και η ομάδα της με τον ήρωα πυροσβέστη από το Μάτι(ΒΙΝΤΕΟ)

Eίναι η ιστορία που συγκίνησε τους πάντες...

Ο πυροσβέστης-σύμβολο που βρέθηκε στις φονικές πυρκαγιές στο Μάτι για να σώσει δεκάδες ανθρώπους, την ίδια ώρα έχανε την οικογένεια του. Η γυναίκα του και ο έξι μηνών γιος του άφησαν την τελευταία πνοή τους έπειτα από σοβαρά εγκαύματα και αναπνευστικά προβλήματα που προκλήθηκαν από τον καπνό.

Διαβάστε επίσης: "Έχασα τη γυναίκα και το 6 μηνών βρέφος μου στις πυρκαγιές στο Μάτι"(ΒΙΝΤΕΟ)


Η Χριστιάνα Αριστοτέλους παρακολούθησε απόσπασμα από την συνέντευξη που έδωσε στην Ελεονώρα Μελέτη και την εκπομπή του Alpha "Μετά τα Μεσάνυχτα" και δεν μπόρεσε να συγκρατήσεις τα δάκρυά της.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Χατζηβασιλείου:Απάντησε σε όσους σχολίασαν αρνητικά τον χορό της(ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που χορεύει τσιφτετέλι και το οργισμένο μήνυμα της παρουσιάστριας...
10/10/2018 - 15:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:"Τους έλεγα θα γίνω παρουσιάστρια και έκλαιγαν από τα γέλια"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το παιδικό της όνειρο και τον χλευασμό που βίωσε
07/02/2019 - 19:11

Αριστοτέλους:"Θυμάμαι την πρώτη φορά που θα δοκίμαζα να καπνίσω..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο τσιγάρο, το πάρτι και η ενημέρωση στον πάτερα της
07/02/2019 - 10:40

Αριστοτέλους:Ξεκαθαρίζει τις φήμες για κακές σχέσεις με συνεργάτη της...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού δεν χωνεύονται γιατί βγαίνει;" - Όλα όσα ξεκαθάρισε on air!
26/01/2019 - 16:29

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών
Ελλάδα

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών
Διεθνή

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

Εβδομήντα άτομα έχασαν τη ζωή τους λόγω...αλκοολούχου ποτού (ΦΩΤΟ)

Τι δηλώνει ένα από τα περισσότερα από 200 άτομα που νοσηλεύονται για το περιστατικό

Οπισθοχωρούν στρατιώτες της Βενεζουέλας στα σύνορα με την Κολομβία

Συνεχίζονται οι εντάσεις στη χώρα και η προσπάθεια για παροχή ανθρωπιστικής βοήθειας

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 17:50ALPHA NEWS