Ψυχαγωγία

"Λύγισε" η Θεοδωρίδου όταν μίλησε για τα δύσκολα πρώτα χρόνια στην καριέρα της

Η Νατάσα Θεοδωρίδου είναι μία από της πιο καταξιομένες Ελληνίδες τραγουδίστριες της εποχής μας και όχι άδικα. Όλα της τα τργούδια σε σύντομο χρονικό διάστημα γίνονται επιτυχία και η σκηνική της παρουσία σε κάθε live είναι μοναδική.

Βέβαια, η καριέρα της δεν χτίστηκε σε μία νύχτα αλλά αποτέλεσε προσπάθεια πολλών χρόνων που την στιγμάτισαν.

Συγκεκριμένα η όμορφη τραγουδίστρια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Ενώπιος Ενωπίω" όπου "άνοιξε" την καρδιά της και μίλησε για τη ζωή της.

Μεταξύ άλλων έκανε αναδρομή στην καριέρα της  αλλά και στο πως ξεκίνησε να ασχολείται με το τραγούδι.

Η τραγουδίστρια μάλιστα «λύγισε» όταν θυμήθηκε την πρώτη φορά που άκουσε τραγούδι της στο ραδιόφωνο.

"Ζούσα στη Βούλα τότε, μόλις είχα έρθει από Θεσσαλονίκη… Ζήτησα να μάθω κατά που πέφτει η θάλασσα για να μείνω κοντά. Βρήκα ένα επιπλωμένο σπίτι. Είχα και την μεγάλη μου κόρη τότε μαζί 1,5 χρονών και δεν ήξερα τι θα συμβεί. Θέλησα να είμαι οχυρωμένη ότι αν δεν πετύχει κάτι, να επιστρέψω στην πόλη μου. Ήμουν για κάποιο λόγο στα Βόρεια Προάστια και κατέβαινα με το αυτοκίνητο την Κηφισίας και ακούω το τραγούδι μου, το «Δίχως λόγο και αφορμή” και σταμάτησα στην άκρη.

Συγκινούμαι πολύ τώρα που το λέω. Το απόλαυσα μόνη μου. Ξέρεις στη ζωή μου ενώ συνέβαινε κάτι καλό, παράλληλα τελείωνε κάτι άλλο. Ήταν μια αρχή κι ένα τέλος και μου έλειπε κι η Θεσσαλονίκη. Πω πω ρώτα με για γάμους, ρώτα με για τα διαζύγια, αυτά τα λέω εύκολα. Είδες τι παθαίνω με το τραγούδι; Ναι πάμε σε διαφημίσεις"

Επόμενο άρθρο

Α.Χαραλάμπους: Η σχέση του συντρόφου με τα αδέρφια της και το αστείο μεταξύ τους

Μιλά πρώτη φορά για τον κούκλο σύντροφο της και “στάζει μέλι”
16/03/2021 - 11:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δεν θα αναγνωρίσετε την Κατερίνα Στικούδη πριν από 27 χρόνια!

Σε ρόλο "κολυμβήτριας" δεν μοιάζει καθόλου με την εκρηκτική τραγουδίστρια που ξέρουμε
09/04/2021 - 10:24

Ελένη Φουρέιρα: Δεν θα την αναγνωρίσεις σε φωτογραφίες πριν από 15 χρόνια!

Φωτογραφίες που ούτε η ίδια δεν θα θέλει πλέον να βλέπει!
17/03/2021 - 10:43

Νατάσα Θεοδωρίδου: Έχει κάνει τελικά αισθητικές παρεμβάσεις;

Μεταξύ άλλων αποκαλύπτει και την ηλικία της...
16/03/2021 - 11:09

Baby Boom: Αυτή η γνωστή Ελληνίδα τραγουδίστρια περιμένει το πρώτο της παιδί!

Είναι συμπαρουσιάστρια σε μουσική εκπομπή και έχει πρωταγωνιστήσει και σε ταινία!
07/03/2021 - 09:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ψάχνουν μέσα από τις κάμερες την πορεία θανάτου του Γιώργου και της Μαρίας (VID)

Σφοδρή και βίαιη σύγκρουση κατέδειξε η νεκροτομή στις σορούς των δύο αδικοχαμένων νεαρών

"Έσβησε" 67χρονος λόγω κορωνοϊού, 167 νέα κρούσματα της νόσου

Ο "χάρτης" των θετικών rapid tests και το ποσοστό θετικότητας της κάθε επαρχίας

Είχαν κάνει και οι τρεις χρήση σκληρών ναρκωτικών πριν τη μοιραία συμπλοκή (VID)

Τι κατέδειξη η νεκροτομή στη σορό του 36χρονου που βρέθηκε μετά θάνατον θετικός στον ιό
Ελλάδα

Διπλασιάστηκαν τα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Άλλοι 63 ασθενείς έχασαν τη μάχη με τη νόσο Covid-19

Αρνείται κάθε εμπλοκή ο Γεωργιανός για το στυγερό έγκλημα στα Γλυκά Νερά

Οδηγείται στον εισαγγελέα ο 36χρονος, οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση

Πάνω από 1.400 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και 56 θάνατοι

647 ασθενείς δίνουν μάχη για την ζωή τους στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

ΕΕ: Κατάπαυση πυρός και επανέναρξη διαδικασιών επίλυσης του Μεσανατολικού

Η θέση των 26 από τους 27 και η χώρα που αποτέλεσε εξαίρεση

Βρετανοί ιπτάμενοι κομάντος με το νέο “Jet Suit” (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το νέο υπό δοκιμασία φουτουριστικό εργαλείο του βρετανικού στρατού

"Όχι" Τζόνσον στους Βρετανούς για ταξίδια σε πορτοκαλί χώρες, όπως η Κύπρος

"Δεν είναι μία χώρα στην οποία θα πρέπει να πηγαίνουν για διακοπές"

tv news

Η Μάγδα σε μια έκρηξη θυμού μαλώνει με τον Αιμίλιο. Φεύγοντας θολωμένη τρακάρει!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Αγγελική καταλαβαίνει ότι κινδυνεύει εφόσον οι Αργυροί ξέρουν ποια είναι...

Δείτε εδώ όλες τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/05/2021 - 21:20ΚΑΜΠΙΝΓΚ