Ψυχαγωγία

Μadonna: Αυτά τα τραγούδια θα ερμηνεύσει στην σκηνή της Eurovision(BINTEO)

Η Madonna όπως είναι γνωστό θα εμφανιστεί ως guest στο interval act του τελικού του 64ου Διαγωνισμού της Eurovision.

Την εμφάνισή της θα χρηματοδοτήσει ο Καναδός δισεκατομμυριούχος Sylvan Adams, ο ποίος θα δώσει για 7.5 λεπτά ....1.500.000 ευρώ.

Η super star αναμένεται να φτάσει στην χώρα σε λίγες ημέρες με 60μελή ομάδα. Θα παρουσιάσει δύο τραγούδια, το ένα όπως είχε γίνει γνωστό στο παρελθόν θα είναι το... Like a Prayer!

Και το δεύτερο τραγούδι, όπως ανακοινώθηκε σήμερα από μέσα ενημέρωσης του Ισραήλ (Jerulasim Post,  Allhiphop)θα είναι το... Future, ένα τραγούδι από το καινούργιο album της με τον ράπερ Quavo

΄κμ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στικούδη: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στον άνδρα της και η... Eurovision

Οι πισώπλατες μαχαιριές, το νέο της τραγούδι και τα επόμενα τηλεοπτικά της σχέδια
18/07/2020 - 11:18

Ο Βαγγέλης Κακουριώτης δηλώνει έτοιμος να εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision

Το νέο του τραγούδι και η συνεργασία του με τον Φοίβο
07/07/2020 - 15:33

“Εκτός” ο Sandro από την Eurovision 2021;

Οι πρώτες πληροφορίες για την ανάθεση και οι βλέψεις για τον επόμενο εκπρόσωπο
01/06/2020 - 10:37

Λούης και Τεύκρος μετέτρεψαν τη σκηνή του σατιρικού σε Eurovision αρένα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το backstage στιγμιότυπο που μας δίνει μια μικρή γεύση για το ερχόμενο επεισόδιο
20/05/2020 - 11:56

Φωταγωγήθηκε το Προεδρικό για χάρη της... Eurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Μνημεία από όλες τις χώρες έδωσαν "φως" στον μουσικό διαγωνισμό
17/05/2020 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοβούνται τον Δεκαπενταύγουστο και τα οικογενειακά τραπέζια οι επιδημιολόγοι

Έκκληση προς τους πολίτες να τηρήσουν τα μέτρα από το Δρ. Πέτρο Καραγιάννη

Σύνδεσμος Θαλάσσιων Αθλημάτων: Κινδυνεύουν οι επιχειρήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποίησαν διαμαρτυρία έξω από τα Υπουργεία Οικονομικών και Εσωτερικών

Έκρηξη χημικών στη Λεμεσό: Από θαύμα δεν θρηνήσαμε θύματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην ατμόσφαιρα απελευθερώθηκαν τοξικά σωματίδια, ενώ η περιοχή εκκενώθηκε άμεσα
Ελλάδα

Συγκλονισμός για το θάνατο του Γιώργου Λιβέρα στις φονικές πλημμύρες της Εύβοιας

Δεκάδες κατεστραμμένα σπίτια - Τι λέει ο άνδρας της ΕΜΑΚ που έσωσε ένα μωράκι

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

ΗΠΑ: Λεηλασίες και πυροβολισμοί σε συνοικία με πολυτελή καταστήματα στο Σικάγο

Τουλάχιστον 13 αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί - Δεκάδες συλλήψεις

Φωτογραφίες από το Oruc Reis και τα πολεμικά πλοία που το συνοδεύουν

"Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις έχουν λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα" αναφέρει το ΥΠΑΜ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ