Ψυχαγωγία

Μαίρη Συνατσάκη: Μιλά για την αντικατάσταση της από την Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Τα τελευταία δημοσιεύματα θέλουν την Μαίρη Συνατσάκη να είναι έξω φρενών με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και την παραγωγή του μουσικού καναλιού "Mad" αφού αυτή θα ήταν η πρώτη φορά που η παρουσιάστρια θα μείνει εκτός από το συγκεκριμένο event. 

Οι φήμες έφτασαν στα αυτιά της Μαίρης Συνατσάκη η οποία έδωσε την δική της απάντηση μέσα από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου διαψεύδοντας όσα έχουν γραφτεί με την παρουσιάστρια να αναφέρει: 

Όλο αυτό έχει «βγει», από το κεφάλι κάποιου ανθρώπου, είναι ένα φθηνό κουτσομπολιό και δεν ξέρω πως έχει προκύψει. Έχω θυμώσει γιατί όλο αυτό έχει γίνει ερήμην μου. Φαίνομαι σε όλο το διαδίκτυο ενοχλημένη καθώς λέγονται πράγματα που δεν ισχύουν. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είναι απρεπές αυτό που συμβαίνει

Επόμενο άρθρο

Θέμης Αδαμαντίδης: Απαντά πρώτη φορά για την αποχώρηση του από νυχτερινό κέντρο

Αποκάλυψε τον πραγματικό λόγο που αποχώρησε από το σχήμα Καλίδη - Χατζίδου
16/01/2019 - 15:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μ.Συνατσάκη: Αποκάλυψε την πάθηση που αντιμετωπίζει και τα σχόλια ήταν αρνητικά

Τα σχόλια για το πρόσωπο της, η φωτογραφία χωρίς μακιγιάζ και η απάντηση της
10/02/2019 - 09:45

Κωνσταντίνος Αργυρός – Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Μαζί στη σκηνή!

Μάθετε που και γιατί θα συναντηθούν επί σκηνής
23/01/2019 - 15:12

Μαίρη Συνατσάκη: Ο λόγος που κατέφυγε στη Δικαιοσύνη!

Ο θαυμαστής που της έκανε τη ζωή κόλαση και η απόφαση του δικαστηρίου...
19/11/2018 - 08:43

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Παραδέχθηκε ότι έκανε πλαστική επέμβαση! Μάθετε πού...

Ο λόγος και όσα δήλωσε σχετικά με την απόφασή της!
18/11/2018 - 17:47

Μαίρη Συνατσάκη: Αυτός είναι ο νέος της σύντροφος!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για τον νέο της σύντροφο και η δήλωση της για τη νέα της σχέση..
24/10/2018 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρέθηκε περίστροφο με σφαίρες σε οικία 53χρονου στη Λεμεσό

Συνελήφθη ο άνδρας αλλά και η γυναίκα του

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ