Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου: Απαντά αν είναι στα σχέδια της ένα δεύτερο παιδί!

Συνέντευξη στη RealLife παραχώρησε η Μαρία Κορινθίου όπου μεταξύ άλλων δεν δίστασε να αναφερθεί και στις σκέψεις που έχει για δεύτερο παιδί.

Η ηθοποιός σε παλαιότερη της συνέντευξη ανέφερε ότι λόγω των δύσκολων καταστάσεων που βίωσε στην πρώτη της εγκυμοσύνη είχε πάρει την απόφαση να μην κάνει δεύτερο παιδί ωστόσο πρόσφατα ανέφερε ότι το τώρα το σκέφτεται. Στην ερώτηση της δημοσιογράφου για το αν την τρομάζει η ιδέα να κάνει και άλλο παιδί δήλωσε:  

Είπα ότι τα λιμπίζομαι. Πάντα τα λιμπιζόμουν, αλλά επειδή είχα περάσει δύσκολα, πάντα είναι κάτι που με σταματάει. Δεν το προκαλώ λοιπόν. Αν είναι να έρθει, καλώς να έρθει.

κορινθιου

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορινθίου μας συστήνει για πρώτη φορά την κόρη της, Ισμήνη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο επαγγελματικό εγχείρημα της ηθοποιού και η ομοιότητα με την κόρη της
04/06/2019 - 14:57

Μαρία Κορινθίου: Η κρίση στον γάμο της και η... ζήλια!

Απαντά αν μετά από δώδεκα χρόνια γάμου πέρασαν σοβαρή κρίση
20/05/2019 - 11:51

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Ετοιμάζει βαλίτσα για το... μαιευτήριο! (ΦΩΤΟ)

Οι προετοιμασίες της αγαπημένης παρουσιάστριας ξεκίνησαν
31/03/2019 - 09:17

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η ανακοίνωση της παρουσιάστριας
26/03/2019 - 21:41

Γιώργος Παπαδόπουλος: Πατέρας για δεύτερη φορά;

Η δήλωση γνωστού παρουσιαστή που "πρόδωσε" το χαρμόσυνο γεγονός
17/03/2019 - 10:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ