Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορινθίου βρίσκεται στη Βενετία και έκανε αποκαλύψεις αναφορικά με την καταγωγή της. 

Η ηθοποιός ταξίδεψε για επαγγελματικούς λόγους στη Βενετία και μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Μάλιστα όπως αποκαλύψε σε μια ανάρτηση της, η αγάπη της για την Βενετία δεν είναι τυχαία καθώς έχει ρίζες από εκεί. Συγκεκριμένα στη λεζάντα της φωτογρα΄φιας όπου δημοσίευσε έγραψε:  

Έχω ερωτευτεί αυτή τη πόλη! Μία πόλη μέσα στο νερό με απίστευτη κουλτούρα που το μόνο που μυρίζει είναι τέχνη!

Τελικά ίσως να μην είναι τυχαίο που την αγάπησα αφού οι ρίζες μου είναι από εδώ! ΑΡΜΑΟ το γένος, ο παππούς μου, Βενετσιάνικο όνομα, που εποχή Φραγκοκρατίας μετανάστευσαν στη Τήνο!

Επόμενο άρθρο

Οι Hi-5 ετοιμάζουν... reunion! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κορίτσια σκέφτονται την μεγάλη τους επιστροφή
14/03/2019 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απάντηση της Κορινθίου για τη "ρήξη" ανάμεσα σε Χρηστίδου-Κοκκίνου

Τι απάντησε η ηθοποιός όταν ρωτήθηκε για το τέλος της φιλίας των δυο γυναικών
18/10/2019 - 11:21

Και όμως η Μαρία Κορινθίου γίνεται...παρουσιάστρια! Όλες οι λεπτομέρειες

Η ώρα της ομορφιάς με την γνωστή ηθοποιό στο τιμόνι της παρουσίασης
08/10/2019 - 12:51

Το ξέσπασμα της Κορινθίου: "Με εξοργίζουν. Άλλο πράγμα η κριτική άλλο η κακία.."

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός για όσα γράφουν για εκείνη οι κριτικοί
16/09/2019 - 10:35

Μαρία Κορινθίου: Η σπάνια φωτογραφία με την κόρη της και οι ευχές! (ΦΩΤΟ)

Δημοσίευσε την πιο τρυφερή φωτογραφία μαζί με την Ισμήνη
01/09/2019 - 17:21

Μαρία Κορινθίου: Ο... χρόνος που περνά και η αποκάλυψη την ηλικία της!

Μάθετε πόσων χρονών θα γίνει η γνωστή ηθοποιός
16/08/2019 - 14:18

Μαρία Κορινθίου: "Έχω περάσει πολύ δύσκολα. Έχω φάει πολλές μαχαιριές..."

Η εξομολόγηση για τις δυσκολίες και τις αρνητικές κριτικές που γράφονται για εκείνη
11/08/2019 - 11:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Το πρωί "ξάφρισε" κατοικία και τη νύχτα έκλεψε σταθμευμένο αυτοκίνητο

Χειροπέδες σε 27χρονο για δύο διαφορετικές υποθέσεις για τις οποίες ομολόγησε

Έγκυος στον όγδοο μήνα η 36χρονη-θύμα της απόπειρας φόνου στο Σινά Όρος

Εξετάστηκε από ιατροδικαστή και διαπιστώθηκε με τραύμα από μαχαίρι στο λαιμό

Υποστελέχωση, υπερπληρότητα και βία "βγάζουν" τους νοσηλευτές έξω από τα ΤΑΕΠ

Δίωρη στάση εργασίας από τα μέλη της ΠΑΣΥΝΟ σε όλα τα δημόσια νοσηλευτήρια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα

"Έσβησε" πεντάμηνο βρέφος που είχε προσβληθεί από μηνιγγίτιδα

Οι γιατροί δεν κατάφεραν να το κρατήσουν στη ζωή
Διεθνή

Eνέδρα θανάτου σε εβραϊκό παντοπωλείο στο Νιού Τζέρσει των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Έξι νεκροί από ανταλλαγή πυρών μεταξύ των δραστών και αστυνομικών δυνάμεων

Συναγερμός στο Νιου Τζέρσεϊ: Ένοπλοι άνοιξαν πυρ κατά αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Δύο σεισμοί μέσα σε 10 λεπτά "ταρακούνησαν" την Τουρκία (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 11/12/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ