Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορινθίου βρίσκεται στη Βενετία και έκανε αποκαλύψεις αναφορικά με την καταγωγή της. 

Η ηθοποιός ταξίδεψε για επαγγελματικούς λόγους στη Βενετία και μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Μάλιστα όπως αποκαλύψε σε μια ανάρτηση της, η αγάπη της για την Βενετία δεν είναι τυχαία καθώς έχει ρίζες από εκεί. Συγκεκριμένα στη λεζάντα της φωτογρα΄φιας όπου δημοσίευσε έγραψε:  

Έχω ερωτευτεί αυτή τη πόλη! Μία πόλη μέσα στο νερό με απίστευτη κουλτούρα που το μόνο που μυρίζει είναι τέχνη!

Τελικά ίσως να μην είναι τυχαίο που την αγάπησα αφού οι ρίζες μου είναι από εδώ! ΑΡΜΑΟ το γένος, ο παππούς μου, Βενετσιάνικο όνομα, που εποχή Φραγκοκρατίας μετανάστευσαν στη Τήνο!

Επόμενο άρθρο

Οι Hi-5 ετοιμάζουν... reunion! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κορίτσια σκέφτονται την μεγάλη τους επιστροφή
14/03/2019 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορινθίου μας έδειξε το πρόσωπο της κόρης της και είναι ολόιδιες (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία με αφορμή τη χθεσινή γιορτή της μητέρας
11/05/2020 - 07:34

Mαρία Κορινθίου: Αποκάλυψε το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει (ΦΩΤΟ)

Η δική της τοποθέτηση σχετικά με τη δύσκολη περίοδο που βιώνει το τελευταίο διάστημα
01/03/2020 - 09:10

Τι ισχύει με τους ξένους διαιτητές

Οι χώρες καταγωγής τους, τι προηγήθηκε και τι ζήτησε η ΚΟΠ από τις χώρες τους
18/02/2020 - 19:47

Μαρία Κορινθίου: "Κάποιοι φρόντισαν να μην παίξω σε σειρά της φετινής σεζόν"

Η "σπόντα" για τα άτομα που εμπόδισαν το...comeback στη τηλεόραση και η στεναχώρια
08/01/2020 - 12:19

Μ. Κορινθίου: Nτύθηκε Αγιοβασιλίτσα και κολάζει με τα κόκκινα εσώρουχα της(ΦΩΤΟ)

Δείτε την σέξυ φωτογραφία που παρουσιαζει τα "πλούσια" προσόντα και το Juicy σώμα της
31/12/2019 - 18:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δρ. Κολιού: Υπάρχει μια έξαρση που μπορεί να εξελιχθεί σε δεύτερο κύμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει η Καθηγήτρια Λοιμωξιολογίας για τα περιστατικά απειθαρχίας από πολίτες

Πάλεψε νοσηλευόμενη για 115 ημέρες με τον κορωνοϊό και βγήκε νικήτρια (ΒΙΝΤΕΟ)

«Αν δεν το βιώσεις δεν καταλάβεις ότι υπάρχει» λέει η Αγλαΐα Γερασίμου στον Alpha

«Βροχή» προστίμων σε οικογενειακό τραπέζι και γαμήλιο πάρτι (ΒΙΝΤΕΟ)

«Καμπάνα» 1.500 ευρώ σε ιδιοκτήτη υποστατικού για καλεσμένους που χόρευαν σε πίστα
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ένωση δυνάμεων κατά του κορωνοϊού ζήτησε ο Τζόνσον στη Γενική Συνέλευση των ΗΕ

«Ξέρουμε ότι δε γίνεται να συνεχίσουμε έτσι» ανέφερε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 26/09/2020 - 21:20ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ