Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορινθίου βρίσκεται στη Βενετία και έκανε αποκαλύψεις αναφορικά με την καταγωγή της. 

Η ηθοποιός ταξίδεψε για επαγγελματικούς λόγους στη Βενετία και μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Μάλιστα όπως αποκαλύψε σε μια ανάρτηση της, η αγάπη της για την Βενετία δεν είναι τυχαία καθώς έχει ρίζες από εκεί. Συγκεκριμένα στη λεζάντα της φωτογρα΄φιας όπου δημοσίευσε έγραψε:  

Έχω ερωτευτεί αυτή τη πόλη! Μία πόλη μέσα στο νερό με απίστευτη κουλτούρα που το μόνο που μυρίζει είναι τέχνη!

Τελικά ίσως να μην είναι τυχαίο που την αγάπησα αφού οι ρίζες μου είναι από εδώ! ΑΡΜΑΟ το γένος, ο παππούς μου, Βενετσιάνικο όνομα, που εποχή Φραγκοκρατίας μετανάστευσαν στη Τήνο!

Επόμενο άρθρο

Οι Hi-5 ετοιμάζουν... reunion! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κορίτσια σκέφτονται την μεγάλη τους επιστροφή
14/03/2019 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορινθίου: Ο... χρόνος που περνά και η αποκάλυψη την ηλικία της!

Μάθετε πόσων χρονών θα γίνει η γνωστή ηθοποιός
16/08/2019 - 14:18

Μαρία Κορινθίου: "Έχω περάσει πολύ δύσκολα. Έχω φάει πολλές μαχαιριές..."

Η εξομολόγηση για τις δυσκολίες και τις αρνητικές κριτικές που γράφονται για εκείνη
11/08/2019 - 11:28

Μαρία Κορινθίου: Και όμως έτσι ήταν...έφηβη (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η γνωστή ηθοποιός ως ανήλικη 22 χρόνια πριν
06/08/2019 - 17:44

Μαρία Κορινθίου: Απαντά στις σκληρές κριτικές που δέχεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ευτράπελα που περιέγραψε από την παράσταση τους στην Κύπρο
28/06/2019 - 17:18

Μαρία Κορινθίου:"Με είδε πρώτη φορά να κλαίω για τέτοια πράγματα,για επίθεση..."

Η εξομολόγηση της για την πρώτη φορά που την είδε η κόρη της να κλαίει και ο λόγος
26/06/2019 - 13:36

Η Μαρία Κορινθίου μας συστήνει για πρώτη φορά την κόρη της, Ισμήνη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο επαγγελματικό εγχείρημα της ηθοποιού και η ομοιότητα με την κόρη της
04/06/2019 - 14:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτός είναι ο 44χρονος Grzegorz που χάθηκε στη θάλασσα της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Ενώ κολυμπούσε στη θάλασσα, απομακρύνθηκε από την ακτή και δεν επέστρεψε στην ξηρά

Τα κάρβουνα άναψαν στην Προεδρική εξοχική κατοικία στο Τροόδος (ΦΩΤΟ)

Πυρετώδεις προετοιμασίες για το γεύμα στα μέλη του Υπουργικού Συμβουλίου

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 13:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΧΟΥΛΑΣ