Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Έτσι γιόρτασε την επέτειο πρότασης γάμου με τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά και ο Πιέρος Σωτηρίου αποφάσισαν σαν σήμερα ένα χρόνο μαζί να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας και να ανταλλάξουν όρκους αιώνιας πίστης.

Το νεαρό μοντέλο γιόρτασε την σημερινή μέρα ανεβάζοντας μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαρισμό στο Instagram γράφοντας τα πιο γλυκά λόγια για το αγόρι της και διεθνή μας.

"Ένας χρόνος πέρασε από την πιο εκπληκτική, όμορφη, μαγική στιγμή της ζωής μου. Τη μέρα που είπα το "ναί" στην αγάπη της ζωής μου. Η αρχή μιας καταπληκτικής ζωής έχει ξεκινήσει και δεν μπορώ να περιμένω για τα καλύτερα να έρθουν, πάντα με σένα στο πλάι μου. Σ'αγαπώ για πάντα"

Μάλιστα στην φωτογραφία μας δείχνει και το μονόπετρο που της έκανε πρόταση γάμου ο Πιέρος Σωτηρίου. Δείτε τη σχετική φωτογραφία

Επόμενο άρθρο

Aυτοί είναι οι πιο σέξυ ποδοσφαιριστές του Μουντιάλ 2018 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποτέ το Μουντιάλ δεν ήταν τόσο γυναικεία υπόθεση... - Τα καυτά αγόρια του γηπέδου
14/06/2018 - 19:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΑΕΚ ετών... 25

Γενέθλια μέρα η σημερινή (18/07) για την ομάδα της Λάρνακας
18/07/2019 - 10:00

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα και ο προορισμός που επέλεξαν
15/06/2019 - 09:19

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»

Το πρώτο σχόλιο του Πιέρου Σωτηρίου για την τελευταία μεταγραφή του ΑΠΟΕΛ
13/06/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS