Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Η γλυκιά φωτογραφία με τους δύο γιους της να κοιμούνται αγκαλιά!

Στιγμές ευτυχίας ζουν η Μαρία Κορτζιά και ο Πιέρος Σωτηρίου, αφού πλέον η οικογένεια τους μεγάλωσε με την έλευση του δεύτερου γιού τους. Στις 14 Ιουνίου, η γνωστή ραδιοφωνική παραγωγός υποδέχθηκε τον μικρό Γιώργο στη ζωή της και πλέει σε πελάγη ευτυχίας.

Δείτε την γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσε με τους δύο γιούς της στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορτζιά: Είναι στα πλάνα της ένα τρίτο παιδί;

Για το αν θέλει να μεγαλώσει την οικογένειά της έκανε αναφορά η Κορτζιά
10/08/2022 - 16:36

Μαρία Κορτζιά: Άλλαξε το hair-look της!

Δείτε την μεγάλη αλλαγή της
21/07/2022 - 10:51

Μαρία Κορτζιά: Έκανε τατουάζ που αφορούν τα παιδιά της!

Δείτε τα νέα τατουάζ της Μαρίας Κορτζιάς
07/07/2022 - 15:58

Μαρία Κορτζιά: Η πρώτη selfie με τον νεογέννητο γιό της

Τρυφερές στιγμές με τον γιό της ζει η Μαρία Κορτζιά
24/06/2022 - 15:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

4,000 αστυνομικοί προειδοποιούν ότι θα βρεθούν έξω από το Υπουργείο Δικαιοσύνης

Ζητούν από τη Στέφη Δράκου να προχωρήσει άμεσα στην μισθολογική τους αποκατάσταση

ΦΩΤΟ: Μονόλεπτη σιγή στη μνήμη του Berton, συνθήματα κατά Κτηνιατρικών Υπηρεσιών

Διαβεβαιώσεις Σαββίδη ότι τα αίτια θανάτου της αγριόγατας διερευνόνται από την Αστυνομία

Μεθυσμένος τουρίστας γρονθοκόπησε νοσηλευτή πληρώματος ασθενοφόρου

Προκαλούσε αναστάτωση, πήγαν για να τον παραλάβουν και τους επιτέθηκε
Ελλάδα

Αυτός είναι ο δράστης της επίθεσης με καυστικό υγρό στη 49χρονη

Συνελήφθη πηγαίνοντας να τη δει στην κλινική

Τραγωδία στη Δράμα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε τρία άτομα

Η επιβατική αμαξοστοιχία εκτελούσε το δρομολόγιο Δράμα – Θεσσαλονίκη
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: Τοξική αμμωνία εκλύεται από φλεγόμενο ζυθοποιείο στο Ντονιέτσκ

Έχει εξαπλωθεί σε ακτίνα δύο χιλιομέτρων, έκκληση στους πολίτες να μείνουν στα σπίτια τους

Σουηδία-Φιλανδία: Ο Μπάιντεν υπέγραψε την εισδοχή τους στο ΝΑΤΟ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελευθερία και πλούτη υπόσχεται σε Ρώσους φυλακισμένους ο Πούτιν για να πολεμήσουν

Μιλά για «κυνήγι μαγισσών» ο Τραμπ: «Σιγή ιχθύος» για τα ακίνητά του

Παραδέχτηκε ότι αρνήθηκε να απαντήσει ερωτήματα που του έθεσε έρευνα γενικής εισαγγελέως

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 11/08/2022 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ