Ψυχαγωγία

Μαρία Μπακοδήμου: Μιλά για την φημολογούμενη σχέση της με Τούρκο επιχειρηματία

Η Μαρία Μπακοδήμου διέψευσε τις φήμες που υπάρχουν τους τελευταίους μήνες και την θέλουν να είναι ζευγάρι με Τούρκο επιχειρηματία. Η παρουσιάστρια σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό "People" μίλησε μεταξύ άλλων, για την προσωπική της ζωή και διέψευσε τα δημοσιεύματα που την ήθελαν ζευγάρι με Τούρκο επιχειρηματία τονίζοντας ότι τον ξέρει μόνο από το διαδίκτυο και δεν τον έχει γνωρίσει ποτέ στη ζωή της. H ίδια απάντησε και ξεκαθάρισε: 

"Ναι, και μάλιστα με έναν άνθρωπο που υπάρχει, αλλά ούτε που τον ξέρω, ούτε που τον έχω δει στη ζωή μου! Προφανώς βρήκαν έναν άνθρωπο από το Google και μου τον χρέωσαν. Ήταν αστείο όλο αυτό, όπως και η έμπνευση ορισμέ­νων ανθρώπων.

Τώρα όλο το παιχνίδι γίνεται στα sites. Εκεί γράφονται διάφορα, με τα οποία κάποιες φορές γελάω, αν φυσικά είναι χαριτωμένα και εμπνευσμένα. Δεν θυμάμαι να έχω θυμώσει πολύ με κάποιο δημοσίευμα γιατί έχω την ιδιότητα να το ξεχνάω και να περνάει ο θυμός μου εύκολα. Πολλές φορές τυχαίνει με ανθρώπους που με έχουν πικράνει να τους δω στον δρόμο και να τους χαιρετήσω. Μετά μπορεί να το θυμηθώ, αλλά λέω από μέσα μου “Δεν βαριέσαι”. 

Ύστερα από τόσα χρόνια σε αυτή τη δουλειά, ξέρω πως και αυτό με τα δημοσιεύματα είναι μέσα στο παιχνίδι. Η πλάκα, όμως, είναι με τη μητέρα μου. Της έκανα δώρο ένα smartphone για να επικοινωνούμε όσο διάστημα ήμουν στην Τουρκία χωρίς τηλεφωνική χρέωση και έχει γίνει εξπέρ! Επειδή έχει σύνδεση στο Ιnternet, της έρχονται διάφορες ειδήσεις από τα sites και μου λέει “Διάβασα αυτό για σένα”. Κάθε φορά της εξηγώ πως ο καθένας πλέον γράφει ό,τι θέλει και στο τέλος γελάμε." 

Επόμενο άρθρο

Συναυλία-αφιέρωμα στον Μάνο Λοίζου!

Στον τόπο καταγωγής του αξέχαστου μουσικοσυνθέτη
26/09/2019 - 12:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ. Μαυρίδης: Η πρόταση γάμου στην σύντροφό του και η σχέση του με τον γιο της

Περιέγραψε πως έκανε την πρόταση γάμου στην Κρίστη και μίλησε για τον επικείμενο γάμο τους
20/04/2021 - 15:23

Φουρέιρα – Μποτία: Έκαναν το επόμενο (και μεγάλο) βήμα στη σχέση τoυς

Το ζευγάρι είναι full in love και δεν το κρύβει!
11/04/2021 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οδοφράγματα: Περιμένουν απάντηση εδώ και ένα μήνα από την Τ/κ πλευρά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ε/κ πλευρά έβαλε πρόταση για ομοιόμορφους ελέγχους, λέει ο Φυλακτού

Η πολύτιμη και συγκινητική δράση του Ερυθρού Σταυρού εν μέσω πανδημίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Χιλιάδες συνάνθρωποι μας χρειάστηκαν στήριξη - Η Φωτεινή Παπαδοπούλου στο Alphanews.Live

Διχάζει τον νομικό κόσμο της Κύπρου το νέο κυβερνητικό μέτρο SafePass (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χαρίλαος Βελάρης εξηγεί γιατί οι δικηγόροι της Λευκωσίας κρίνουν αναλογικό το διάταγμα
Ελλάδα

Παραδίδεται στις ελλαδικές Αρχές ο Λαγός, δεν άσκησε έφεση

Δεν θα ανακοινωθεί η ακριβής ημερομηνία για λόγους ασφαλείας

Φρικτό έγκλημα στην Ελλάδα: Στραγγάλισαν γυναίκα δίπλα στο μωρό της (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ληστές βασάνισαν την 20χρονη κοπέλα και κρέμασαν το σκυλί της οικογένειας στο μπαλκόνι

1904 νέα κρούσματα ανακοινώθηκαν σήμερα στην Ελλάδα

Ο αριθμός των θανάτων ανήλθε σε 60 ενώ ο αριθμός των διασωληνωμένων έφτασε τους 732
Διεθνή

Κομισιόν: Δε θέλουμε οικονομική αποζημίωση, αλλά την παράδοση των δόσεων

Τα κράτη μέλη χρειάζονται τα εμβόλια, τόνισε ο εκπρόσωπός της

ΕΜΑ: Τέλος Μαΐου πιθανόν να εγκριθεί το Pfizer για παιδιά 12 ετών

Οι αμερικανικές ρυθμιστικές αρχές ενέκριναν χθες το εμβόλιο για παιδιά ηλικίας 12 ετών

Φονική κλιμάκωση της έντασης μεταξύ της Χαμάς και του Ισραήλ (ΦΩΤΟ)

Οι νέες συγκρούσεις είναι οι πιο βίαιες που έχουν σημειωθεί στην Αν.Ιερουσαλήμ από το 2017

tv news

Η Κατερίνα πάνω στον θυμό της κατηγορεί τον Μιλτιάδη ότι αυτός σκότωσε τον Φοίβο

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

Ο Στέφανος μαζεύει όλη την οικογένεια στο βραδινό τραπέζι για ένα σημαντικό λόγο

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/05/2021 - 17:30DEAL