Ψυχαγωγία

Μαρία Μπακοδήμου: Μιλά για την φημολογούμενη σχέση της με Τούρκο επιχειρηματία

Η Μαρία Μπακοδήμου διέψευσε τις φήμες που υπάρχουν τους τελευταίους μήνες και την θέλουν να είναι ζευγάρι με Τούρκο επιχειρηματία. Η παρουσιάστρια σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό "People" μίλησε μεταξύ άλλων, για την προσωπική της ζωή και διέψευσε τα δημοσιεύματα που την ήθελαν ζευγάρι με Τούρκο επιχειρηματία τονίζοντας ότι τον ξέρει μόνο από το διαδίκτυο και δεν τον έχει γνωρίσει ποτέ στη ζωή της. H ίδια απάντησε και ξεκαθάρισε: 

"Ναι, και μάλιστα με έναν άνθρωπο που υπάρχει, αλλά ούτε που τον ξέρω, ούτε που τον έχω δει στη ζωή μου! Προφανώς βρήκαν έναν άνθρωπο από το Google και μου τον χρέωσαν. Ήταν αστείο όλο αυτό, όπως και η έμπνευση ορισμέ­νων ανθρώπων.

Τώρα όλο το παιχνίδι γίνεται στα sites. Εκεί γράφονται διάφορα, με τα οποία κάποιες φορές γελάω, αν φυσικά είναι χαριτωμένα και εμπνευσμένα. Δεν θυμάμαι να έχω θυμώσει πολύ με κάποιο δημοσίευμα γιατί έχω την ιδιότητα να το ξεχνάω και να περνάει ο θυμός μου εύκολα. Πολλές φορές τυχαίνει με ανθρώπους που με έχουν πικράνει να τους δω στον δρόμο και να τους χαιρετήσω. Μετά μπορεί να το θυμηθώ, αλλά λέω από μέσα μου “Δεν βαριέσαι”. 

Ύστερα από τόσα χρόνια σε αυτή τη δουλειά, ξέρω πως και αυτό με τα δημοσιεύματα είναι μέσα στο παιχνίδι. Η πλάκα, όμως, είναι με τη μητέρα μου. Της έκανα δώρο ένα smartphone για να επικοινωνούμε όσο διάστημα ήμουν στην Τουρκία χωρίς τηλεφωνική χρέωση και έχει γίνει εξπέρ! Επειδή έχει σύνδεση στο Ιnternet, της έρχονται διάφορες ειδήσεις από τα sites και μου λέει “Διάβασα αυτό για σένα”. Κάθε φορά της εξηγώ πως ο καθένας πλέον γράφει ό,τι θέλει και στο τέλος γελάμε." 

Επόμενο άρθρο

Συναυλία-αφιέρωμα στον Μάνο Λοίζου!

Στον τόπο καταγωγής του αξέχαστου μουσικοσυνθέτη
26/09/2019 - 12:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

Mάριος Πρίαμος: Ερωτεύτηκε και αυτή είναι η...κούκλα σύντροφος του (ΦΩΤΟ)

Το κορίτσι που τον έκανε να απαρνηθεί την εργένικη ζωή και η κοινή φωτογραφία στην Ελβετία
06/01/2020 - 13:04

"H Hλιάνα Παπαγεωργίου είναι...έγκυος"-Οι φήμες και όλη η αλήθεια για πρώτη φορά

Ο έρωτας με τον Snik και τα δημοσιεύματα για το επόμενο βήμα στη σχέση τους
05/01/2020 - 15:06

O Snik μιλάει...πρώτη φορά για τη σχέση του με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου

"Δεν έχει να λέει επειδή είναι διάσημη - Η δουλειά των paparazzi είναι creepy"
04/01/2020 - 13:09

Αποστολία Ζώη: “Η σχέση μας με τον Νίνο έχει περάσει σε...άλλο επίπεδο”

Ο κεραυνοβόλος έρωτας, το δέσιμο μεταξύ τους και η συνεργασία που τους "έφερε" κοντά
29/12/2019 - 16:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δυναμικές κινητοποιήσεις αποφάσισαν οι οδηγοί λεωφορείων της Αμμοχώστου (ΦΩΤΟ)

Ζητούν ακύρωση προσφορών για δημόσιες συγκοινωνίες και ανησυχούν για τις εργασίες τους

Καραμπόλα τεσσάρων οχημάτων προκάλεσε κυκλοφοριακό "έμφραγμα" στο Στρόβολο

Γυναίκα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Γεγονός η άρση του απορρήτου των επικοινωνιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάση αποχής κράτησε η αντιπολίτευση αλλά και ΕΔΕΚ
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Δύο διαδηλωτές σκοτώθηκαν σε συγκρούσεις με την Aστυνομία στη Βαγδάτη

Χιλιάδες αντικυβερνητικοί διαδηλωτές συνέρρευσαν και πάλι το απόγευμα στην πλατεία Ταχρίρ

Επιβεβαιωμένα κρούσματα κοροναϊού στη Γαλλία

Έφτασε και στην Ευρώπη ο φονικός ιός

Ακσόι: Η Τουρκία στο Διεθνές Δικαστήριο Χάγης για αποστρατικοποίηση του Αιγαίου

"Αυτό το ζήτημα πηγάζει από την παραβίαση από πλευράς Ελλάδας"

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ