Ψυχαγωγία

Mαρία Ονησιφόρου: Αποκάλυψε τον έρωτά της και αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο γάμου

Σον Κωνσταντίνο Χάμπαλη και στο περιοδικό “Tv Mania” μίλησε η ραδιοφωνική παραγωγός, Μαρία Ονησιφόρου, η οποία μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι είναι ερωτευμένη και ότι είναι σε σχέση, ενώ δεν απέκλεισε το ενδεχόμενο γάμου.

Δείτε την αποκάλυψη του έρωτά της και όσα εκμυστηρεύτηκε αλλά και το ενδεχόμενο γάμου στο HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

Δύσκολες ώρες για την Μαίρη Χρονοπούλου: Εσπευσμένα στο νοσοκομείο!

Οι πρώτες πληροφορίες και η κατάσταση της υγείας της
01/08/2020 - 12:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "πρώτη φορά" του Στέφανου Μιχαήλ στο στρατό και οι "πιπεράτες" αποκαλύψεις

Η επιθυμία του να κάνει παιδί και όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους
16/11/2020 - 19:03

Πρώην παίκτρια - φαβορί του "Τhe Bachelor" βρήκε τον έρωτα σε...γνωστό Κύπριο

Mετά από την αποχώρηση τους από τα ριάλιτι σόου
28/10/2020 - 09:50

Το έγκλημα τιμής που συγκλόνισε την Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου στις 22:15 στον ALPHA
22/10/2020 - 11:38

Για αυτά τα... τρία ζώδια θα είναι ο πιο ερωτικός μήνας

Ο Οκτώβριος θα είναι ένα ερωτικό παραμύθι για αυτά τα ζώδια
08/10/2020 - 13:00

Α. Γεωργίου: Η τρυφερή φωτογραφία και τα "παιχνίδια" με τον...έρωτά του (ΦΩΤΟ)

Μαζί με την γυναίκα που..."κρατάει" την καρδιά του
29/08/2020 - 09:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινή φυλάκισης ενός έτους ή πρόστιμο 5 χιλιάδων ευρώ για σεξιστικές ενέργειες

«Ιστορική» χαρακτηρίστηκε η ομόφωνη ψήφιση προτάσεων νόμου για ποινικοποίησή τους

«Είμαστε απογοητευμένοι... με την πρώτη ευκαιρία στοχοποιούνται τα γυμναστήρια»

Συνεδριάζουν και αποφασίζουν για τις επόμενές τους ενέργειες οι ιδιοκτήτες γυμναστηρίων

Εκατοντάδες τα κρούσματα σε βρέφη και παιδιά μέχρι 17 ετών, μέσα σε δυο βδομάδες

Δείτε αναλυτικά τα θετικά περιστατικά που καταγράφηκαν από 11-24 Νοεμβρίου, ανά επαρχία
Ελλάδα

Δένδιας: Η Τουρκία με τις ενέργειές της υπονομεύει τη συνοχή του ΝΑΤΟ

Ο Έλληνας Υπουργός Εξωτερικών είχε τηλεφωνική συνομιλία με τον ΓΓ Γενς Στόλτενμπεργκ

Παρατείνεται μέχρι 7 Δεκεμβρίου το lockdown στην Ελλάδα

"Επιβεβλημένη η απόφαση" για παράταση των περιοριστικών μέτρων
Διεθνή

Η Μαδρίτη άναψε τα χριστουγεννιάτικα φώτα της

Το κόστος της διακόσμησης σε πάνω από 200 δρόμους ανήλθε σε 3,7 εκατομμύρια ευρώ

Mπολσονάρου: Δεν πρόκειται να κάνω το εμβόλιο, είναι δικαίωμά μου

Θεωρεί απίθανο το ενδεχόμενο το Κογκρέσο να υποχρεώσει τους Βραζιλιάνους να εμβολιαστούν

Ινδία: Νεκροί 5 ασθενείς από πυρκαγιά που ξέσπασε σε ΜΕΘ νοσοκομείου αναφοράς

Τι δείχνουν τα πρώτα στοιχεία της έρευνας για τη φονική φωτιά

tv news

Η Αγγελική έρχεται πρόσωπο με πρόσωπο με τον τέταρτο από το βράδυ του βιασμού...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάγδα λέει στον Αιμίλιο πως θέλει να προχωρήσουν σε προσπάθεια εξωσωματικής...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/11/2020 - 17:40DEAL