Ψυχαγωγία

Mαρία Ονησιφόρου: Αποκάλυψε τον έρωτά της και αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο γάμου

Σον Κωνσταντίνο Χάμπαλη και στο περιοδικό “Tv Mania” μίλησε η ραδιοφωνική παραγωγός, Μαρία Ονησιφόρου, η οποία μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι είναι ερωτευμένη και ότι είναι σε σχέση, ενώ δεν απέκλεισε το ενδεχόμενο γάμου.

Δείτε την αποκάλυψη του έρωτά της και όσα εκμυστηρεύτηκε αλλά και το ενδεχόμενο γάμου στο HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

Δύσκολες ώρες για την Μαίρη Χρονοπούλου: Εσπευσμένα στο νοσοκομείο!

Οι πρώτες πληροφορίες και η κατάσταση της υγείας της
01/08/2020 - 12:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ιδού οι 3 συνδυασμοί ζωδίων που μπορούν να ερωτευτούν κεραυνοβόλα

Δείτε για ποια ζώδια ο κεραυνοβόλος έρωτας είναι το φόρτε τους
14/07/2020 - 15:34

Ερωτευμένη η Ηλιάδη μετά τον χωρισμό! Μίλησε για το...νέο σύντροφό της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον άντρα που της έκλεψε την καρδιά "κεραυνοβόλα"
19/06/2020 - 11:29

Ο Stan Αντιπαριώτης μιλά για την σύντροφο και το...νέο του τραγούδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας, η συνεργασία με Κύπριο τραγουδιστή και σε ποιους λέει “Δεν φταις εσύ…φταίω εγώ"
05/06/2020 - 14:28

Μάρκ Άντονι: Μας συστήνει πρώτη φορά τον...καινούργιο "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Έχει δύο πράσινα υπέροχα μάτια και ακούει στο όνομα "Τζίτζι"
01/05/2020 - 09:04

Κώστας Σόμμερ: Ιδού η 26χρονη ξανθιά καλλονή που του έκλεψε τη καρδιά (BINTEΟ)

Τρυφερά ενσταντανέ και καυτά φιλιά κατά την..."μετακίνηση 6"
30/04/2020 - 09:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε κινητοποίηση η Πυροσβεστική για πυρκαγιά στην Πέγεια (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μέλη της Υπηρεσίας και δύο βυτιοφόρα μετέβησαν στο σημείο για την κατάσβεση

Εν πλω για Βηρυτό το «Ικαρία» με 70 τόνους ανθρωπιστικής βοήθειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Aπλόχερη η συνεισφορά της Κύπρου στον δοκιμαζόμενο λαό του Λιβάνου

Δρ. Καραγιάννης: Δεν είναι το δεύτερο κύμα αυτό, είναι μια έξαρση (ΒΙΝΤΕΟ)

«Αυτός είναι ο τρόπος που πρέπει να ζήσουμε στο εξής μέχρι να έχουμε το εμβόλιο»
Ελλάδα

BINTEO: Έστειλε μήνυμα στα ελληνικά ο Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν μέσω του Anadolu

«Η Τουρκία δεν έχει βλέψεις ούτε στη θάλασσα, ούτε στην γη» αναφέρει ο Τούρκος Πρόεδρος

Προπαγανδιστικό βίντεο δείχνει πολεμικά πλοία να συνοδεύουν το Oruc Reis (VID)

Παράλληλα, το τουρκικό ερευνητικό πλοίο άλλαξε πορεία κινούμενο νοτιοανατολικά

Λεοντάρης: Η πατρίδα μας δεν έχει την πολυτέλεια για καινούργια Ίμια (VID)

Ο Τέως Αρχηγός Εθνικής Φρουράς μιλάει στον Alpha για την κατάσταση στην Ανατολική Μεσόγειο
Διεθνή

Ο Μπάιντεν επέλεξε την Κάμαλα Χάρις ως υποψήφια αντιπρόεδρό του

Είναι η πρώτη Αφροαμερικανή γυναίκα που διεκδικεί την αντιπροεδρία των ΗΠΑ

Ξεπέρασαν τα 1.000 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Διατάχθηκε έρευνα για την ακρίβεια των στοιχείων που αφορούν τον αριθμό των θυμάτων

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ