Ψυχαγωγία

Μαρία Σολωμού: Το δεύτερο παιδί και ο Πάνος Μουζουράκης

Η Μαρία Σολωμού αποκάλυψε ότι δεν θα ήθελε να αποκτήσει δέυτερο παιδί...

Καλεσμένη στην εκπομπή "Το Πρωινό" η ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την αποφάση της να μην αποκτήσει άλλο παιδί αλλά και ποια ήταν η αντίδραση του συντρόφου της , Πάνου Μουζουράκη όταν μοιράστηκε μαζί του αυτή την απόφαση της. Συγκεκριμένα η Μαρία Σολωμού δήλωσε: 

 

«Δεν θα ήθελα να κάνω δεύτερο παιδί, είμαι πολύ καλυμμένη. Ποτέ δεν το σκέφτηκα, δεν μου έλειψε ποτέ κάτι. Ποτέ, ποτέ, ποτέ! Έχω τον Αλέξανδρο, μου φτάνει ο Αλέξανδρος. Δεν ξέρεις στη ζωή αυτή τι μπορεί να σου συμβεί, ζωή είναι… Αλλά έχοντας σώας τας φρένας μου, μιλώντας για τα τελευταία 13 χρόνια που έχω κάνει τον Αλέξανδρο, όχι

Ενώ στη συνέχεια έγινε ο πιο κάτω διάλογος με τη Φαίη Σκορδά σχετικά με τον Πάνο Μουζουράκη: 

Φαίη: Εάν όμως ο άλλος κάποια στιγμή θελήσει;

Μαρία: Θα πάει να το κάνει αν θέλει.

Φαίη: Το έχετε συζητήσει;

Μαρία: Είχε προκύψει στο παρελθόν αρκετές φορές το ζήτημα, έχω εξηγηθεί πολύ καλά.

Φαίη: Δεν είναι λίγο απόλυτο;

Μαρία: Είναι.

Φαίη: Το δέχεται η άλλη πλευρά;

Μαρία: Ναι, το δέχτηκε. Δεν ξέρω, αν κάποια στιγμή νιώσει πραγματικά την ανάγκη, ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Είναι ένας άνθρωπος που πλέον περνάει το 60% της ζωής του στο Λος Άντζελες, οπότε και εκ των πραγμάτων -επειδή αυτό το κόνσεπτ υπήρχε στο μυαλό του τα τελευταία δύο χρόνια, του είχα εξηγήσει ότι μάλλον δεν είναι η ώρα αυτή τη στιγμή γιατί δεν θα μπορούσε να είναι εντάξει γι’ αυτό το παιδί. Πώς θα γίνει να έχεις ένα παιδί με έναν άνθρωπο που είναι σε άλλη ήπειρο;

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Σολωμού: Το απρόοπτο σε θεατρική παράσταση... που την σόκαρε

Το φίδι, ο φόβος της και όσα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
17/08/2019 - 10:56

Μαρία Σολωμού-Πάνος Μουζουράκης: Tίτλοι τέλους στον ... έρωτά τους;

Η απάντηση της ηθοποιού και τα σύννεφα στη σχέση τους
07/07/2019 - 16:34

Αποκάλυψη! Η ερωτική σχέση του Γεωργούλη και της Σολωμού που δεν ήξερε κανείς...

Όλα όσα είδαν το φως της δημοσιότητας για το πρώην ζευγάρι
05/05/2019 - 10:44

Mαρία Σολωμού: Η αποκαλυπτική της φωτογράφιση... γυμνή και έγκυος(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στα social media που προκάλεσε πλήθος θετικών σχολίων
27/02/2019 - 10:21

Μαρία Σολωμού: Οι απίστευτες δηλώσεις για τον γιο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το επάγγελμα που θέλει να ακολουθήσει και τα σχόλια της ηθοποιού
30/01/2019 - 11:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα τυλίχθηκε στις φλόγες έξω από το γήπεδο της Καρμιώτισσας

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία για να εντοπίσουν τα αίτια της φωτιάς

Άφησαν τα θρανία οι μαθητές και διαμαρτυρήθηκαν για τις εξετάσεις τετραμήνων

Σε στάση εργασίας οι δάσκαλοι της Δευτέρα ενώ μέτρα εξήγγειλε και η ΟΛΤΕΚ

Τουρκοκύπριος βρήκε τους Αμμοχωστιανούς που φωτογραφήθηκαν πριν 51 χρόνια (VID)

Η συγκινητική αναζήτηση μέσω Facebook που έφερε αποτελέσματα μέσα σε μια ώρα
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το Huawei Mate 30 Pro έχει εντυπωσιακές προδιαγραφές αλλά...όχι Google (BINTEO)

Τα εντυπωσιακά χαρακτηριστικά, η χωρητικότητα και οι τιμές των νέων μοντέλων

Η Πρωθυπουργός της Νέας Ζηλανδίας μπέρδεψε την Ιαπωνία με την Κίνα

Η γκάφα της στο πρώτο επίσημο ταξίδι της στην Ιαπωνία

Η Ινδονησία ποινικοποιεί όλες τις εξώγαμες σεξουαλικές επαφές

Οι ποινές που θα αντιμετωπίζουν οι παρανομούντες και οι νέοι νόμοι για εκτρώσεις

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB