Ψυχαγωγία

Μαρία Σολωμού: Ο Mente Fuerte την ρώτησε αν είναι ερωτευμένη μαζί του!

Καλεσμένος στο podcast της Μαρίας Σολωμού με τίτλο “Για ελάτε στη Μαρία” ήταν ο Mente Fuerte.

Μεταξύ των πολλών θεμάτων της επικαιρότητας που συζήτησαν οι δύο τους στο απολαυστικό podcast, εντύπωση προκάλεσε η στιγμή που ρωτάει ο Mente Fuerte την Μαρία Σολωμού αν είναι ερωτευμένη μαζί του! Η αντίδρασή της είναι επική.

Δείτε το βίντεο στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: «Έγραψε ότι το κάνω τζάμπα γιατί είμαι τηλεπρεζάκι»

Η παρουσιάστρια μιλάει για την κριτική που την ενόχλησε και για τον Ίαν Στρατή
28/06/2022 - 11:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Snik και Mente Fuerte... αποχαιρετούν τον Mad Clip με αναρτήσεις που συγκινούν

Οι αναρτήσεις στο Instagram λίγο μετά την γνωστοποίηση του δυσάρεστου γεγονότος
02/09/2021 - 10:31

Tα "καρφιά" της Μαρίας Σολωμού για την απιστία του Μουζουράκη και η εκδίκηση

“Έχω φάει κέρατο – Με τον Μάριο δεν έμαθα ποτέ τίποτα, με όλους τους υπόλοιπους…”
20/02/2021 - 10:26

Η Μαρία Σολωμού μας γνώρισε επιτέλους τον...κούκλο 14χρονο γιο της (ΦΩΤΟ)

H πρώτη φωτογραφία με το αγόρι που απέκτησε με τον Μάριο Αθανασίου
12/05/2020 - 09:06

Mαρία Σολωμού:"Ο γιος μου με έχει... μπλοκάρει στο Instagram" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και η... εφηβεία
13/04/2020 - 17:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τα τεράτσια εν δικά μου προειδοποιώ σε", το μήνυμα του εμπρηστή στον 73χρονο

Δεν υποψιάζονται οποιοδήποτε πρόσωπο, είπαν στις Αρχές ο ηλικιωμένος και η βοηθός του

Κατασχέθηκαν τρεις μοτοσικλέτες: Καταδίωξη οδηγού, ναρκωτικά και μαχαίρι (ΦΩΤΟ)

Θετικοί σε νάρκοτεστ οι δύο από τους τρεις μοτοσικλετιστές, συνελήφθη 32χρονος

Χειροπέδες σε 36χρονο για κλοπή οχήματος και ποσότητα πετρελαίου αξίας €300

Το αυτοκίνητο ιδιοκτησία εταιρίας βρισκόταν σταθμευμένο σε περιφραγμένο χώρο
Ελλάδα

Συνελήφθη ο πρώην σύζυγος της 49χρονης για την επίθεση με το καυστικό υγρό

Φέρεται να είπε ότι της επιτέθηκε λόγω οικονομικών διαφορών μεταξύ τους

Προσήχθη και εξετάζεται ύποπτος για την επίθεση με καυστικό υγρό σε 49χρονη

Νοσηλεύεται με σοβαρό έγκαυμα, δεν μπόρεσε να την ακινητοποιήσει και της έριξε υγρό
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: Τοξική αμμωνία εκλύεται από φλεγόμενο ζυθοποιείο στο Ντονιέτσκ

Έχει εξαπλωθεί σε ακτίνα δύο χιλιομέτρων, έκκληση στους πολίτες να μείνουν στα σπίτια τους

Σουηδία-Φιλανδία: Ο Μπάιντεν υπέγραψε την εισδοχή τους στο ΝΑΤΟ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελευθερία και πλούτη υπόσχεται σε Ρώσους φυλακισμένους ο Πούτιν για να πολεμήσουν

Μιλά για «κυνήγι μαγισσών» ο Τραμπ: «Σιγή ιχθύος» για τα ακίνητά του

Παραδέχτηκε ότι αρνήθηκε να απαντήσει ερωτήματα που του έθεσε έρευνα γενικής εισαγγελέως

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 11/08/2022 - 09:30ALPHA ΤΩΡΑ