Ψυχαγωγία

Μαριάννα Τουμασάτου: Η αποκάλυψη για την αλλαγή στην εμφάνιση της

Συνέντευξη στο περιοδικό Down Town παραχώρησε η πρωταγωνίστρια της σειράς "Γυναίκα χωρίς όνομα" που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, Μαριάννα Τουμασάτου. 

Η ηθοποιός μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα κιλά που έχασε, την μέθοδο που τη βοήθησε αλλά και την αλλαγή που έγινε στην εμφάνιση της με την ίδια να δηλώνει: 

Όχι, δεν έχασα πολλά κιλά. Εγώ είχα ένα θέμα, το οποίο ήταν η κατακράτηση υγρών. Πολλές γυναίκες το έχουν. Δεν είναι σπάνιο. Μπορεί να κοιμόμουν, ας πούμε, 57 κιλά και να ξυπνούσα 60. Τα έχασα με τον βελονισμό. Με βοήθησε ένας βελονιστής, ο οποίος στην ουσία μου επαναλειτούργησε τον μεταβολισμό μου. Δεν είναι ότι στερήθηκα τα πάντα και δεν έτρωγα μπουκιά. Ξεπρήστηκα, όμως, και ήταν σχετικά εύκολο, δεν έκανα ένα εκατομμύριο συνεδρίες. Επίσης, με βοήθησε πολύ και στις αλλεργίες που είχα.

Επόμενο άρθρο

Ελεονώρα Μελέτη: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της! (ΦΩΤΟ)

Το νυφικό που επέλεξε και ο πρωτότυπος τρόπος που το γιόρτασε με τον σύζυγο της...
19/01/2019 - 11:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαριάννα Τουμασάτου: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και οι... ρυτίδες!

Ο λόγος που δεν κρύβει την ηλικία της η αγαπημένη ηθοποιός
06/05/2019 - 10:29

Μαριάννα Τουμασάτου: Ο λόγος που κινήθηκε νομικά για... μια φωτογραφία

Η φωτογραφία που δημοσιεύθηκε και την έκανε έξαλλη
24/01/2019 - 11:54

Μαριάννα Τουμασάτου:"Βλέπω πολύ φτηνές εβδομαδιαίες παραγωγές..."(BINTEO)

Οι εξελίξεις στον ρόλο της "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" και η κριτική που δέχονται
04/12/2018 - 19:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανδρέας φεύγει, Ανδρέου έρχεται στη θέση του Εκπροσώπου Τύπου της Αστυνομίας

Ποια καθήκοντα αναλαμβάνει ο Αγγελίδης και ποιος ο διάδοχός του

Μαίνεται ο πόλεμος μεταξύ φατριών για τη διακίνηση ναρκωτικών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφορές για ναρκωτικά φαίνεται να βρίσκονται πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

360⁰: Μπήκαμε στα διαμερίσματα του υψηλότερου κτιρίου στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοναδικές εικόνες κατέγραψε η κάμερα του Alpha από τον 34ο όροφο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων

Ελληνικά πολεμικά αεροσκάφη πάνω από τη Βόρεια Μακεδονία

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο χωρών για τον έλεγχο του εναέριου χώρου από την Ελλάδα

Τουρκική "απόβαση" στα ελληνικά νησιά ενόψει Μπαϊραμιού

Ποιοί είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί για τους παραθεριστές της μουσουλμανικής γιορτής
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Ολλανδός Υφυπουργός Δικαιοσύνης και Ασφάλειας Μαρκ Χάρμπερς

Για παραλείψεις σε έκθεση για εγκληματικότητα αιτητών ασύλου 

UNIDIR: Στο υψηλότερο επίπεδό μετά τον Β' ΠΠ ο κίνδυνος πυρηνικού πολέμου

Προειδοποιεί η διευθύντρια του Ερευνητικού Ιδρύματος των Ηνωμένων Εθνών για τον Αφοπλισμό

Αποζημίωση 1,5 εκ. δολαρίων για άνδρα που έμεινε 45 χρόνια στη φυλακή

Φυλακίστηκε για φόνο τον οποίο δεν διέπραξε ο ίδιος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ