Ψυχαγωγία

Μαριάννα Τουμασάτου: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και οι... ρυτίδες!

Την ηλικία της αποκάλυψε η Μαριάννα Τουμασάτου χωρίς κανένα κόμπλεξ. Η αγαπημένη ηθοποιός που απολαμβάνουμε στην επιτυχημένη σειρά "Γυναίκα χωρίς όνομα" που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Tv Mania και μεταξύ άλλων μίλησε ανοιχτά για την ηλικία της και μάλιστα αυτοτρολάρεται. Η ίδια δήλωσε: 

Είμαι μια γυναίκα, μεγάλη θα έλεγα, που έχει ζήσει και ζει μισό αιώνα. Γιατί σας φαίνεται παράξενο που το λέω; Θεωρώ το γήρας ευλογία. Το να μεγαλώνει κανείς είναι πολύ όμορφο πράγμα και αισθάνομαι ευλογημένη. Ξέρετε τι είναι άδικο; Το να πεθαίνει κανείς νέος και να μην προλαβαίνει να γεράσει. Το να δω μία ρυτίδα το πρωί στον καθρέφτη, είναι κάτι που το έχω συνηθίσει. Ε, και; Βλέπω ρυτίδες στο πρόσωπό μου, δεν χαίρομαι, αλλά πρέπει να σας πω ότι δεν βλέπω μόνο ρυτίδες. Το πέρασμα του χρόνου, με έκανε να δω και πολλά ηλιοβασιλέματα…

Να ζήσω όμορφες στιγμές στη δουλειά μου, στην οικογένειά μου, με τους φίλους μου, με ανθρώπους που αγαπώ. Είμαι ευγνώμων για όλα αυτά! Επίσης, όσο μεγαλώνω αλλάζω προτεραιότητες και ισορροπίες στη ζωή μου. Αν και το μόνο που παραμένει σταθερό είναι η αφηρημάδα μου.

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: Το βέτο από το παλάτι στην επιθυμία της και η επίσημη ανακοίνωση

Οι νέες πληροφορίες, η... πρόκληση τοκετού και το ταξίδι που ακυρώθηκε
06/05/2019 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψε πως άλλαξε ηλικία για να παίξει ποδόσφαιρο

Ωμή παραδοχή από τον Σενεγαλέζο ποδοσφαιριστή σε μέσο της πατρίδας του
13/06/2020 - 12:24

Η Ναόμι έγινε... 50 και μας δείχνει πως ήταν στην εφηβική και παιδική της ηλικία

Η "μαύρη γαζέλα" οργώνει τις πασαράλες και κάνει το πιο εντυπωσιακό throwback
25/05/2020 - 08:54

Η "Γυναίκα χωρίς Όνομα" επιστρέφει με αλλαγές στο σενάριο λόγω... "καραντίνας"

Όλα όσα αποκάλυψε στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha
17/05/2020 - 17:03

"Είναι δύσκολο να αφήνω την τριών μηνών κορούλα μου και να πηγαίνω για δουλειά"

Ο Θανάσης Πατριαρχέας για τη νέα του ζωή και καθημερινότητα ως μπαμπάς
15/05/2020 - 09:25

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» H αγαπημένη δραματική σειρά επιστρέφει στον ALPHA Κύπρου!

Αποκαλύπτεται η πραγματική ταυτότητα της Μαρίνας, ενώ η γυναίκα-τιμωρός ορκίζεται εκδίκηση
13/05/2020 - 11:25

Η Έλλη από το "Γυναίκα χωρίς Όνομα" έγινε... μανούλα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον σύντροφο της αλλά και την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο
10/05/2020 - 13:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το συγκινητικό βίντεο της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας για τους ήρωες του Μαρί (VID)

Ένα αφιέρωμα εις μνήμη των πεσόντων πυροσβεστών της ΕΜΑΚ

Ισχυρίστηκε ότι άφησε την 4χρονη κόρη της μόνη στο σπίτι για να πάει στη δουλειά

Νέα υπόθεση εγκατάλειψης ανηλίκου - Τελούν υπό κράτηση δυο πρόσωπα

Αστυνομικό "σαφάρι" σε νυχτερινά κέντρα στην Πάφο

Στο πλαίσιο ελέγχων για τήρηση των μέτρων προέκυψαν συνολικά 8 καταγγελίες
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Άμαχοι βρέθηκαν για άλλη μια φορά εν μέσω διασταυρούμενων πυρών στο Αφγανιστάν

Νεκροί και τραυματίες από την έκρηξη βόμβας σε λεωφορείο

Έκλεισε για το κοινό η Αγία Σοφία, άρχισαν οι προετοιμασίες για άνοιγμα ως τζαμί

Διεθνής ανησυχία μετά την απόφαση του Τούρκου Προέδρου

Ο Τραμπ εμφανίστηκε για πρώτη φορά δημόσια με μάσκα (ΦΩΤΟ)

Τι είπε στους δημοσιογράφους κατά την επίσκεψή του σε στρατιωτικό νοσοκομείο

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 14:30DEAL