Ψυχαγωγία

Μαριάννα Τουμασάτου: Ο λόγος που κινήθηκε νομικά για... μια φωτογραφία

Η Μαριάννα Τουμασάτου και ο ο σύζυγος της Αλέξανδρος Σταύρου κρατούν την ζωή τους μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας, ιδιαίτερα μετά τον ερχομό της κόρης τους. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Down Town η ηθοποιός αποκάλυψε ένα περιστατικό το οποίο την έκανε έξαλλη και κινήθηκε δικαστικώς μετά από δημοσίευση φωτογραφίας της κόρης της. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Δεν μου αρέσει να εκθέτω την προσωπική μου ζωή στα φώτα. Πολλές φορές έχουμε στερηθεί γάμους, βαφτίσεις, κοσμικά καλέσματα, για να αποφύγουμε φωτογράφους και να μην εκτεθεί η μικρή. Μία φορά μόνο την έβγαλαν φωτογραφία, η οποία δυστυχώς δημοσιεύτηκε και κινηθήκαμε δικαστικώς. Πού ξέρω εγώ τι κινδύνους μπορεί να αντιμετωπίσει αύριο ένα παιδί όταν εκτεθεί στα φώτα; Όχι, δεν χρειάζεται. Δεν θέλω να βγάλω το παιδί μου στις κάμερες.

 

Επόμενο άρθρο

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μιλά πρώτη φορά για τη σχέση του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραδέχτηκε τη σχέση του και μίλησε με τα πιο γλυκά λόγια για τη σύντροφο του...
24/01/2019 - 11:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαριάννα Τουμασάτου: Η αποκάλυψη για την αλλαγή στην εμφάνιση της

Η πρωταγωνίστρια του "Γυναίκα χωρίς όνομα" μιλά για τα κιλά και το σώμα της
19/01/2019 - 12:16

Μαριάννα Τουμασάτου:"Βλέπω πολύ φτηνές εβδομαδιαίες παραγωγές..."(BINTEO)

Οι εξελίξεις στον ρόλο της "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" και η κριτική που δέχονται
04/12/2018 - 19:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λεμεσού

Μετακινούν όχημα που παρέκκλινε της πορείας του και κατέληξε εκτός δρόμου

"Βούλιαξε" από τις βροχοπτώσεις η Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Χείμαρρος παρασέρνει καρέκλες εστιατορίων

Βροχές και καταιγίδες στο σημερινό σκηνικό του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας
Ελλάδα

Μαγευτικές εικόνες από τη "χειμωνιάτικη δύση" στο Ναύπλιο (ΦΩΤΟ)

Ένα φαινόμενο άκρως εντυπωσιακό και ρομαντικό

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Μαδούρο: Εξετάζει στρατιωτική "ανάπτυξη" στα σύνορα με την Κολομβία 

Θέλει να αξιολογήσει τις δυνάμεις που απαιτούνται για να μην παραβιαστούν

Αυτοί διεκδικούν την Προεδρία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής (ΦΩΤΟ)

Ο Γιούνκερ ετοιμάζεται να παραδώσει τη σκυτάλη στον επόμενο

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW