Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Ο Μαρίνος Κόνσολος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Φωλιά των Κου Κου» και έκανε πολλές αποκαλύψεις αναφορικά με την προσωπική του ζωή. Ο ηθοποιός είχε δηλώσει και παλαιότερα ότι είναι άντρας παλιάς κοπής ενώ αποκάλυψε και ένα περιστατικό «παρακολούθησης» πρώην συντρόφου του αναφέροντας συγκεκριμένα:

Είμαι άντρας παλιάς κοπής. Θέλω τα δικά μου δικά μου και θα γίνουν δικά σου αν επιλέξω εγώ. Ζηλεύω πάρα πολύ και δεν είμαι περήφανος γι’ αυτό

Ήταν ένα βράδυ που ήμουνα σε ένα αμάξι για πολλές ώρες, σχεδόν ένα δεκάωρο έξω από ένα σπίτι και έβλεπα ποιος μπαίνει, ποιος βγαίνει και είχα δίκαιο… Πάντα έχω δίκαιο

Στη συνέχεια για την συμμετοχή του στη σειρά «Μπρούσκο» και τις σχέσεις του με τον Αντρέα Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου δήλωσε:

Φεύγοντας από το Μπρούσκο είχα επικοινωνία με τα παιδιά, μου είχαν προτείνει διάφορους ρόλους. είχε προκύψει το «Έλα στη θέση μου» που ήθελα να κάνω κάτι διαφορετικό οπότε δεν ευδοκίμησε. θα ήθελα να ξανασυνεργαστώ με τα παιδία με άλλες συνθήκες… Δεν έληξε πολύ ωραία η συνεργασία, με τα παιδιά μιλάω αλλά αυτή η εποχή ήταν λίγο περίεργη

 

Επόμενο άρθρο

"Νέα άφιξη" στην οικογένεια της Χριστιάνας Αριστοτέλους...(ΦΩΤΟ)

Ο αδερφός της θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας!
30/11/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Α. Γεωργίου: "Ξεσπά" έναντι των επικριτικών σχολίων για την καταγωγή του (ΦΩΤΟ)

Η "πληρωμένη απάντηση" του ηθοποιού σε χρήστη του Instagram
09/06/2020 - 13:18

Αυτό είναι το καθημερινό πρόγραμμα του Μαρίνου Κόνσολου στην "καραντίνα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι στιγμές που μετά από 100 χρόνια θα αναφέρονται σε βιβλία της ιστορίας"
26/03/2020 - 19:32

Ο Ανδρέας Γεωργίου σε ρόλο...τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο με την Βασιλική Χατζηαδάμου στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
11/03/2020 - 12:10

Γεωργίου: "Mπήκαμε" στα γυρίσματα του "Τόλμη και Γοητεία" στο Λος Άντζελες(ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό υλικό - behind the scenes - και ο...ρόλος που ενσαρκώνει στη δημοφιλή σειρά
23/01/2020 - 10:22

Ο Μαρίνος Κόνσολος ....γυμνός! Δείτε τον σε αισθησιακή ταινία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι ερωτικές σκηνές και ο ζεν πρεμιέ όπως δεν τον έχετε ξαναδέί
16/11/2019 - 12:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φόνος Καλλιτσιώνη: Ποιος ήθελε νεκρό τον «Βαλεντίνο»; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ερωτήματα που παραμένουν αναπάντητα για τον φόνο στην Ορμήδεια

Αρχίζουν οι εργασίες και η ριζική αναβάθμιση της λεωφόρου Μακαρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατανόηση και υπομονή για την ταλαιπωρία ζητά ο Δήμαρχος Λευκωσίας
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Έκρηξη και τραυματίες σε πλοίο στη ναυτική βάση στο Σαν Ντιέγκο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο και τις φλόγες δίνουν ομάδες πυρόσβεσης

Μπαίνουν ξανά σε «καραντίνα» στα σπίτια τους κάτοικοι περιοχής της Καταλονίας

Θα μπορούν να βγουν για εργασία, γιατρό ή ψώνια, όπως την περίοδο του «lockdown»

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ