Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Ο Μαρίνος Κόνσολος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Φωλιά των Κου Κου» και έκανε πολλές αποκαλύψεις αναφορικά με την προσωπική του ζωή. Ο ηθοποιός είχε δηλώσει και παλαιότερα ότι είναι άντρας παλιάς κοπής ενώ αποκάλυψε και ένα περιστατικό «παρακολούθησης» πρώην συντρόφου του αναφέροντας συγκεκριμένα:

Είμαι άντρας παλιάς κοπής. Θέλω τα δικά μου δικά μου και θα γίνουν δικά σου αν επιλέξω εγώ. Ζηλεύω πάρα πολύ και δεν είμαι περήφανος γι’ αυτό

Ήταν ένα βράδυ που ήμουνα σε ένα αμάξι για πολλές ώρες, σχεδόν ένα δεκάωρο έξω από ένα σπίτι και έβλεπα ποιος μπαίνει, ποιος βγαίνει και είχα δίκαιο… Πάντα έχω δίκαιο

Στη συνέχεια για την συμμετοχή του στη σειρά «Μπρούσκο» και τις σχέσεις του με τον Αντρέα Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου δήλωσε:

Φεύγοντας από το Μπρούσκο είχα επικοινωνία με τα παιδιά, μου είχαν προτείνει διάφορους ρόλους. είχε προκύψει το «Έλα στη θέση μου» που ήθελα να κάνω κάτι διαφορετικό οπότε δεν ευδοκίμησε. θα ήθελα να ξανασυνεργαστώ με τα παιδία με άλλες συνθήκες… Δεν έληξε πολύ ωραία η συνεργασία, με τα παιδιά μιλάω αλλά αυτή η εποχή ήταν λίγο περίεργη

 

Επόμενο άρθρο

"Νέα άφιξη" στην οικογένεια της Χριστιάνας Αριστοτέλους...(ΦΩΤΟ)

Ο αδερφός της θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας!
30/11/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μαρίνος Κόνσολος ....γυμνός! Δείτε τον σε αισθησιακή ταινία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι ερωτικές σκηνές και ο ζεν πρεμιέ όπως δεν τον έχετε ξαναδέί
16/11/2019 - 12:01

Κόνσολος:"Έχω πάνω από δέκα χρόνια να κάνω σχέση-Φλερτάρω με τον εαυτό μου"

"Έχω στείλει τολμηρή φωτογραφία μου σε πολύ δικές μου καταστάσεις..."
15/11/2019 - 13:09

Μ.Κόνσολος:Ξύρισε τα μούσια του μετά από 12 χρόνια και είναι άλλος άνθρωπος-ΦΩΤΟ

Αγνώριστος ο Κύπριος ηθοποιός - Ο λόγος που το έκανε
26/10/2019 - 09:39

"Έσκασε" συνεργασία-φωτιά για...Μαρίνο Κόνσολο και Βίκυ Σταυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Τί ετοιμάζουν οι δυο αγαπημένοι ηθοποιοί από τον Οκτώβριο;
29/08/2019 - 15:59

Αυτό είναι το νέο επαγγελματικό βήμα του Μαρίνου Κόνσολου (ΦΩΤΟ)

Είπε το μεγάλο "ναι" και θα τον δούμε σε ρόλο-έκπληξη
22/08/2019 - 15:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Τρεις συλλήψεις για ηλεκτρονικό τζόγο σε υποστατικό

Στα πλαίσια της δράσης της Αστυνομίας για πάταξη του ηλεκτρονικού τζόγου

Σε τρίωρη στάση εργασίας κατέρχονται οι κυβερνητικοί γιατροί (ΒΙΝΤΕΟ)

«Θα κλιμακώσουμε τα μέτρα» λέει ο Πρόεδρος της ΠΑΣΥΚΙ

Οργή Τουρκίας για την αναγνώριση της γενοκτονίας των Αρμενίων από τη Γερουσία

"Θέτουν σε κίνδυνο το μέλλον των διμερών μας σχέσεων"
Ελλάδα

Στην Αθήνα ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου της Λιβύης

Συνάντηση με τον Έλληνα ομόλογο του παρουσία του Υπουργού Εξωτερικών

Καλαμάτα: Περιέλουσε με βενζίνη τη γυναίκα του και πήγε να την κάψει ζωντανή

Χαροπαλεύει στο νοσοκομείο με σοβαρά εγκαύματα η 39χρονη

Μητσοτάκης: Η Ευρώπη υψώνει τείχη απέναντι στην τουρκική προκλητικότητα

Θα ενημερώσει τους εταίρους του στη Σύνοδο Κορυφής για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Βρετανικές εκλογές: Η επόμενη μέρα και το «Brexit»

Τα αποτελέσματα και οι αντιδράσεις των Βρετανικών ΜΜΕ

Άγκυρα προς ΗΠΑ: «Χωρίς ισχύ η απόφαση για την Αρμένικη Γενοκτονία»

Τι είπαν Τσαβούσογλου και Καλίν για το ψήφισμα της Γερουσίας των ΗΠΑ

Λιβύη: Ξεκινά η επίθεση στην Τρίπολη

Ο Χαφτάρ ζήτησε την αποχώρηση των ξένων διπλωματών

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 13/12/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ