Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Ο Μαρίνος Κόνσολος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Φωλιά των Κου Κου» και έκανε πολλές αποκαλύψεις αναφορικά με την προσωπική του ζωή. Ο ηθοποιός είχε δηλώσει και παλαιότερα ότι είναι άντρας παλιάς κοπής ενώ αποκάλυψε και ένα περιστατικό «παρακολούθησης» πρώην συντρόφου του αναφέροντας συγκεκριμένα:

Είμαι άντρας παλιάς κοπής. Θέλω τα δικά μου δικά μου και θα γίνουν δικά σου αν επιλέξω εγώ. Ζηλεύω πάρα πολύ και δεν είμαι περήφανος γι’ αυτό

Ήταν ένα βράδυ που ήμουνα σε ένα αμάξι για πολλές ώρες, σχεδόν ένα δεκάωρο έξω από ένα σπίτι και έβλεπα ποιος μπαίνει, ποιος βγαίνει και είχα δίκαιο… Πάντα έχω δίκαιο

Στη συνέχεια για την συμμετοχή του στη σειρά «Μπρούσκο» και τις σχέσεις του με τον Αντρέα Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου δήλωσε:

Φεύγοντας από το Μπρούσκο είχα επικοινωνία με τα παιδιά, μου είχαν προτείνει διάφορους ρόλους. είχε προκύψει το «Έλα στη θέση μου» που ήθελα να κάνω κάτι διαφορετικό οπότε δεν ευδοκίμησε. θα ήθελα να ξανασυνεργαστώ με τα παιδία με άλλες συνθήκες… Δεν έληξε πολύ ωραία η συνεργασία, με τα παιδιά μιλάω αλλά αυτή η εποχή ήταν λίγο περίεργη

 

Επόμενο άρθρο

"Νέα άφιξη" στην οικογένεια της Χριστιάνας Αριστοτέλους...(ΦΩΤΟ)

Ο αδερφός της θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας!
30/11/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτό είναι το νέο επαγγελματικό βήμα του Μαρίνου Κόνσολου (ΦΩΤΟ)

Είπε το μεγάλο "ναι" και θα τον δούμε σε ρόλο-έκπληξη
22/08/2019 - 15:54

Μαρίνος Κόνσολος: Ποζάρει σέξι με μαγιό σε θαλάσσια σπηλιά... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία από τις διακοπές του και η καλοκαιρινή εξόρμηση
03/08/2019 - 14:42

Ο Μαρίνος Κόνσολος στην πιο "καυτή" του πόζα και η...αισθησιακή ταινία(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που αναστάτωσε το Instagram και ένα σέξυ flashback
23/07/2019 - 10:32

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Η Ελένη Μενεγάκη, η τέταρτη σεζόν του "Έλα στη θέση μου" και η προσωπική του ζωή
21/06/2019 - 17:29

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στιγμές αγωνίας για ζεύγος τουριστών στη θάλασσα του Πισσουρίου (ΦΩΤΟ)

Το jet ski στο οποίο επέβαιναν αναποδογυρίστηκε και σώθηκαν χάρη στους ναυαγοσώστες

Εμπρησμό "βλέπουν" Αστυνομία και Πυροσβεστική για τη φωτιά σε πολυτελές όχημα

Για την κατάσβεση της πυρκαγιάς ανταποκρίθηκαν μέλη της Υπηρεσίας με δύο οχήματα

Έφοδος του ΟΠΕ σε δύο υποστατικά στην Πάφο για πάταξη του ηλεκτρονικού τζόγου

Κατασχέθηκαν 20 πύργοι υπολογιστών, κάμερες παρακολούθησης και χρηματικό ποσό
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

Οκτακόσια πύρινα μέτωπα καίνε τον Αμαζόνιο (ΦΩΤΟ)

Στέλνει τον στρατό ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος, έτομος να βοηθήσει δηλώνει ο Τράμπ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 15:20Η ΦΑΜΙΛΙΑ