Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Ο Μαρίνος Κόνσολος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Φωλιά των Κου Κου» και έκανε πολλές αποκαλύψεις αναφορικά με την προσωπική του ζωή. Ο ηθοποιός είχε δηλώσει και παλαιότερα ότι είναι άντρας παλιάς κοπής ενώ αποκάλυψε και ένα περιστατικό «παρακολούθησης» πρώην συντρόφου του αναφέροντας συγκεκριμένα:

Είμαι άντρας παλιάς κοπής. Θέλω τα δικά μου δικά μου και θα γίνουν δικά σου αν επιλέξω εγώ. Ζηλεύω πάρα πολύ και δεν είμαι περήφανος γι’ αυτό

Ήταν ένα βράδυ που ήμουνα σε ένα αμάξι για πολλές ώρες, σχεδόν ένα δεκάωρο έξω από ένα σπίτι και έβλεπα ποιος μπαίνει, ποιος βγαίνει και είχα δίκαιο… Πάντα έχω δίκαιο

Στη συνέχεια για την συμμετοχή του στη σειρά «Μπρούσκο» και τις σχέσεις του με τον Αντρέα Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου δήλωσε:

Φεύγοντας από το Μπρούσκο είχα επικοινωνία με τα παιδιά, μου είχαν προτείνει διάφορους ρόλους. είχε προκύψει το «Έλα στη θέση μου» που ήθελα να κάνω κάτι διαφορετικό οπότε δεν ευδοκίμησε. θα ήθελα να ξανασυνεργαστώ με τα παιδία με άλλες συνθήκες… Δεν έληξε πολύ ωραία η συνεργασία, με τα παιδιά μιλάω αλλά αυτή η εποχή ήταν λίγο περίεργη

 

Επόμενο άρθρο

"Νέα άφιξη" στην οικογένεια της Χριστιάνας Αριστοτέλους...(ΦΩΤΟ)

Ο αδερφός της θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας!
30/11/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μαρίνος Κόνσολος φλέρταρε... on air τη Ναταλία Γερμανού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόψη του για το one night stand, το σεξ και όσα είπε για την προσωπική του ζωή
04/03/2019 - 12:11

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει μια γυναίκα για να του κεντρίσει το ενδιαφέρον
03/03/2019 - 10:36

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Επικό! Ο Λούης τρολάρει Μενεγάκη-Κόνσολο και τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά είναι πούλλος ή πούλλα; Δείτε την ξεκαρδιστική σάτιρα
08/02/2019 - 22:53

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 23:15ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ