Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Ο Μαρίνος Κόνσολος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Φωλιά των Κου Κου» και έκανε πολλές αποκαλύψεις αναφορικά με την προσωπική του ζωή. Ο ηθοποιός είχε δηλώσει και παλαιότερα ότι είναι άντρας παλιάς κοπής ενώ αποκάλυψε και ένα περιστατικό «παρακολούθησης» πρώην συντρόφου του αναφέροντας συγκεκριμένα:

Είμαι άντρας παλιάς κοπής. Θέλω τα δικά μου δικά μου και θα γίνουν δικά σου αν επιλέξω εγώ. Ζηλεύω πάρα πολύ και δεν είμαι περήφανος γι’ αυτό

Ήταν ένα βράδυ που ήμουνα σε ένα αμάξι για πολλές ώρες, σχεδόν ένα δεκάωρο έξω από ένα σπίτι και έβλεπα ποιος μπαίνει, ποιος βγαίνει και είχα δίκαιο… Πάντα έχω δίκαιο

Στη συνέχεια για την συμμετοχή του στη σειρά «Μπρούσκο» και τις σχέσεις του με τον Αντρέα Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου δήλωσε:

Φεύγοντας από το Μπρούσκο είχα επικοινωνία με τα παιδιά, μου είχαν προτείνει διάφορους ρόλους. είχε προκύψει το «Έλα στη θέση μου» που ήθελα να κάνω κάτι διαφορετικό οπότε δεν ευδοκίμησε. θα ήθελα να ξανασυνεργαστώ με τα παιδία με άλλες συνθήκες… Δεν έληξε πολύ ωραία η συνεργασία, με τα παιδιά μιλάω αλλά αυτή η εποχή ήταν λίγο περίεργη

 

Επόμενο άρθρο

"Νέα άφιξη" στην οικογένεια της Χριστιάνας Αριστοτέλους...(ΦΩΤΟ)

Ο αδερφός της θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας!
30/11/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Η Ελένη Μενεγάκη, η τέταρτη σεζόν του "Έλα στη θέση μου" και η προσωπική του ζωή
21/06/2019 - 17:29

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

Ο Μαρίνος Κόνσολος φλέρταρε... on air τη Ναταλία Γερμανού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόψη του για το one night stand, το σεξ και όσα είπε για την προσωπική του ζωή
04/03/2019 - 12:11

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει μια γυναίκα για να του κεντρίσει το ενδιαφέρον
03/03/2019 - 10:36

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Επικό! Ο Λούης τρολάρει Μενεγάκη-Κόνσολο και τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά είναι πούλλος ή πούλλα; Δείτε την ξεκαρδιστική σάτιρα
08/02/2019 - 22:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ