Ψυχαγωγία

Mαρίνος Κόνσολος: Οι καλοκαιρινές διακοπές με την παρέα του στην Ελλάδα(ΦΩΤΟ)

Είναι ένας από τους πιο επιτυχημένους και αγαπημένους ηθοποιούς σε Ελλάδα και Κύπρο.

Ο Μαρίνος Κόνσολος, έβαλε μια άνω τελεία στα γυρίσματα της επιτυχημένης σειράς "Έλα στην θέση μου" και ξεκίνησε τις καλοκαιρινές διακοπές του. Μαζί με την παρέα του που ανάμεσα της διακρίνουμε και την γνωστή ραδιοφωνική παραγωγό, Αφροδίτη Δερματά ταξίδεψαν στην Ελλάδα και στην περιοχή Ερμιόνη της Πελοποννήσου.

Δείτε φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές του εξορμήσεις

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επικό! Ο Λούης τρολάρει Μενεγάκη-Κόνσολο και τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά είναι πούλλος ή πούλλα; Δείτε την ξεκαρδιστική σάτιρα
08/02/2019 - 22:53

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

Μαρίνος Κόνσολος:"Θα κινηθώ νομικά εναντίον περιοδικού"-Όσα αποκάλυψε...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την προσωπική του ζωή και τα ακραία πράγματα που έκανε για μια σχέση...
28/12/2018 - 17:47

Ο Μαρίνος Κόνσολος "ξεκαθαρίζει" για τις ερωτικές του σχέσεις...

"Οι γυναίκες που είχα στο πλευρό μου ήταν περισσότερο στο πρότυπο της..."
11/12/2018 - 11:25

Μ.Κόνσολος: "Έχω δει να βγαίνει από το σπίτι συντρόφου μου ένας άλλος άντρας"

Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή...
09/12/2018 - 11:43

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Οι αποκαλύψεις για παλαιότερη σχέση του, η ζήλια και η απιστία...
30/11/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πεντάμηνο βρέφος διαπιστώθηκε με ρήξη παρθενικού υμένα

Συγκλονίζει η καταγγελία και η επιβεβαίωση από την ιατροδικαστή

Βάζουν άτομο με ακρωτηριασμό να αποδείξει ότι...έχει κομμένο πόδι

Τον περνούν ξανά από ιατροσυμβούλιο για να αποδείξει ότι είναι ανάπηρος

ΠΙΣ : Εμμένει στις θέσεις του για ΓεΣΥ και είναι έτοιμος για διάλογο

Τι αποφάσισε για Δρ. Παπαδούρη και τι επισημαίνει για συναντήσεις με ΟΑΥ
Ελλάδα

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος

Τραγικό θάνατο βρήκε 27χρονος στη Σαντορίνη

O άτυχος άνδρας βρέθηκε νεκρός σε δύσβατο σημείο στο Ημεροβίγλι
Διεθνή

Γιατί η Ζιμπάμπουε κινδυνεύει να μείνει χωρίς ψωμί;

Μέσα σε λίγες μέρες τα αποθέματα σιταριού έχουν μειωθεί στους 6 χιλιάδες τόνους

Παγώνει δια νόμου η μεταφορά των F35 στην Τουρκία

Πληρώνει τη βίαιη συμπεριφορά σωματοφυλάκων του ο Ερντογάν σε βάρος Αμερικανών διαδηλωτών

Ανακαλείται η βρετανική υπηκοότητα της «νύφης του ISIS»

Η 19χρονη που ζήτησε να επιστρέψει στη Συρία έχει διχάσει τη βρετανική κοινωνία

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ