Ψυχαγωγία

Mαρίνος Κόνσολος: Οι καλοκαιρινές διακοπές με την παρέα του στην Ελλάδα(ΦΩΤΟ)

Είναι ένας από τους πιο επιτυχημένους και αγαπημένους ηθοποιούς σε Ελλάδα και Κύπρο.

Ο Μαρίνος Κόνσολος, έβαλε μια άνω τελεία στα γυρίσματα της επιτυχημένης σειράς "Έλα στην θέση μου" και ξεκίνησε τις καλοκαιρινές διακοπές του. Μαζί με την παρέα του που ανάμεσα της διακρίνουμε και την γνωστή ραδιοφωνική παραγωγό, Αφροδίτη Δερματά ταξίδεψαν στην Ελλάδα και στην περιοχή Ερμιόνη της Πελοποννήσου.

Δείτε φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές του εξορμήσεις

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επικό! Ο Λούης τρολάρει Μενεγάκη-Κόνσολο και τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά είναι πούλλος ή πούλλα; Δείτε την ξεκαρδιστική σάτιρα
08/02/2019 - 22:53

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

Μαρίνος Κόνσολος:"Θα κινηθώ νομικά εναντίον περιοδικού"-Όσα αποκάλυψε...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την προσωπική του ζωή και τα ακραία πράγματα που έκανε για μια σχέση...
28/12/2018 - 17:47

Ο Μαρίνος Κόνσολος "ξεκαθαρίζει" για τις ερωτικές του σχέσεις...

"Οι γυναίκες που είχα στο πλευρό μου ήταν περισσότερο στο πρότυπο της..."
11/12/2018 - 11:25

Μ.Κόνσολος: "Έχω δει να βγαίνει από το σπίτι συντρόφου μου ένας άλλος άντρας"

Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή...
09/12/2018 - 11:43

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Οι αποκαλύψεις για παλαιότερη σχέση του, η ζήλια και η απιστία...
30/11/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ