Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Μέσω Skype τα είπαν ο Μαρίνος Κόνσολος και η ομάδα της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα». Ο Κύπριος ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή του στη σειρά του Alpha «Έλα στη θέση μου», την Ελένη Μενεγάκη, της προτάσεις που δέχτηκε κατά καιρούς για να συμμετάσχει σε εκπομπή και την προσωπική του ζωή. Ο ίδιος δήλωσε:

Τελειώσαμε τα γυρίσματα μας, ξεκουραζόμαστε  μέχρις τις 20 Αυγούστου που θα ξεκινήσουμε για τέταρτη σεζόν. Ήταν μια δύσκολη χρονιά με απαιτητικά γυρίσματα.

Νομίζω κανένας από τους ηθοποιούς και την παραγωγή πίστευες ότι μια σειρά μπορεί να πάει 4 χρόνια. Το μυστικό είναι ότι είμαστε μια ομάδα, δεν υπάρχουν σταριλίκια, Είμαστε συγκροτημένοι. Όσον αφορά εμένα, δούλεψα πολύ για να εξελίξω τον συγκεκριμένο ρόλο γιατί είναι δύσκολο 3 χρόνια να κρατήσεις

Από τη στιγμή που ξεκίνησα με αυτή τη σειρά θεωρώ απόλυτα επαγγελματικό να μείνω εδώ. Μέρα με τη μέρα εξελίσσομαι  και η αλήθεια είναι ότι είχα προτάσεις αλλά θεωρώ πιο σωστά να τελειώσω αυτό που ξεκίνησα γιατί πραγματικά μου δόθηκε μια μεγάλη ευκαιρία. Αργά και σταθερά όλα γίνονται.

Κατά καιρούς κάναμε διάφορες συζητήσεις για εκπομπές αλλά θεωρώ είναι άλλη η δουλειά μου αλλά δεν το αποκλείω. Θέλω την κατάλληλη στιγμή.

Όλα καλά στην προσωπική μου ζωή. Προτεραιότητα μου τα τελευταία χρόνια είναι η δουλειά μου.

Στη γειτονιά μου υπάρχει ένα καφενείο που είναι το στέκι μου και μου έκανε εντύπωση που μια φορά 2 κορίτσια κάθονταν με τις ώρες εκεί και περίμεναν να περάσω

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:.  

Επόμενο άρθρο

Το ταξίδι φιλίας του Παναγιώτη Πολεμίτη συνεχίζεται στη μαγευτική Βραζιλία!

Όλα όσα έγιναν την 9η εβδομάδα ταξιδιού του 23χρονου από τη Λεμεσό
21/06/2019 - 16:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μπήκε με τις φόρμες στο στούντιο για...γιόγκα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας σύστησε την προσωπική της γυμνάστρια και αποκάλυψε τα μυστικά της
12/12/2019 - 17:33

Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και στο… Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δωρεά της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα» και η αισιόδοξη ατμόσφαιρα που επικρατούσε
11/12/2019 - 19:38

Βίβιαν Νικολαΐδου: O λόγος που αποχώρησε από την τηλεόραση και τo...come back!

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο ρόλος που την συγκλόνισε
09/12/2019 - 18:15

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

Eιναι γεγονός! Η Αριστοτέλους ανακοίνωσε τη νέα συνεργάτη της εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ραδιοφωνική παραγωγός που ξεκίνησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/12/2019 - 17:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ