Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Μέσω Skype τα είπαν ο Μαρίνος Κόνσολος και η ομάδα της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα». Ο Κύπριος ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή του στη σειρά του Alpha «Έλα στη θέση μου», την Ελένη Μενεγάκη, της προτάσεις που δέχτηκε κατά καιρούς για να συμμετάσχει σε εκπομπή και την προσωπική του ζωή. Ο ίδιος δήλωσε:

Τελειώσαμε τα γυρίσματα μας, ξεκουραζόμαστε  μέχρις τις 20 Αυγούστου που θα ξεκινήσουμε για τέταρτη σεζόν. Ήταν μια δύσκολη χρονιά με απαιτητικά γυρίσματα.

Νομίζω κανένας από τους ηθοποιούς και την παραγωγή πίστευες ότι μια σειρά μπορεί να πάει 4 χρόνια. Το μυστικό είναι ότι είμαστε μια ομάδα, δεν υπάρχουν σταριλίκια, Είμαστε συγκροτημένοι. Όσον αφορά εμένα, δούλεψα πολύ για να εξελίξω τον συγκεκριμένο ρόλο γιατί είναι δύσκολο 3 χρόνια να κρατήσεις

Από τη στιγμή που ξεκίνησα με αυτή τη σειρά θεωρώ απόλυτα επαγγελματικό να μείνω εδώ. Μέρα με τη μέρα εξελίσσομαι  και η αλήθεια είναι ότι είχα προτάσεις αλλά θεωρώ πιο σωστά να τελειώσω αυτό που ξεκίνησα γιατί πραγματικά μου δόθηκε μια μεγάλη ευκαιρία. Αργά και σταθερά όλα γίνονται.

Κατά καιρούς κάναμε διάφορες συζητήσεις για εκπομπές αλλά θεωρώ είναι άλλη η δουλειά μου αλλά δεν το αποκλείω. Θέλω την κατάλληλη στιγμή.

Όλα καλά στην προσωπική μου ζωή. Προτεραιότητα μου τα τελευταία χρόνια είναι η δουλειά μου.

Στη γειτονιά μου υπάρχει ένα καφενείο που είναι το στέκι μου και μου έκανε εντύπωση που μια φορά 2 κορίτσια κάθονταν με τις ώρες εκεί και περίμεναν να περάσω

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:.  

Επόμενο άρθρο

Το ταξίδι φιλίας του Παναγιώτη Πολεμίτη συνεχίζεται στη μαγευτική Βραζιλία!

Όλα όσα έγιναν την 9η εβδομάδα ταξιδιού του 23χρονου από τη Λεμεσό
21/06/2019 - 16:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

Αυτό είναι το καθημερινό πρόγραμμα του Μαρίνου Κόνσολου στην "καραντίνα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι στιγμές που μετά από 100 χρόνια θα αναφέρονται σε βιβλία της ιστορίας"
26/03/2020 - 19:32

H κόρη της Έμιλυς Κολιανδρή "εισέβαλε" στο πλάνο ενώ έκανε συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδαμε για πρώτη φορά τη μικρή Σμαράγδα - Ποια ήταν η αντίδρασή της ηθοποιού;
25/03/2020 - 13:33

H Κολιανδρή αποκαλύπτει τι επιφυλάσσει ο ρόλος της στο "Έρωτας μετά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου που θα καθηλώσει
25/03/2020 - 08:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γάμοι με 350 άτομα και χώροι εστίασης με 250 έξω και 100 μέσα

Στο "περίμενε" συναυλίες και φεστιβάλ με το Υπουργείο να λέει "μην προγραμματίζετε"

Ποιες αποφάσεις για περαιτέρω χαλαρώσεις περιμένουμε από το Υπουργείο Υγείας;

Φωνές από τους ιδιοκτήτες κέντρων αναψυχής και τους διοργανωτές γάμων και δεξιώσεων

Βίντεο CCTV εμπλέκει τους δύο στην ενέδρα θανάτου στον Καλλιτσιώνη

Οκταήμερη κράτηση διέταξε το Επαρχιακό Δικαστήριο Αμμοχώστου
Ελλάδα

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Μπορρέλ: Μόνο ο διάλογος θα καταστήσει τη Μεσόγειο σταθερή ζώνη

'Είμαστε αποφασισμένοι να προστατέψουμε τα κυριαρχικά δικαιώματα ή των Κρατών Μελών"

Πάνω από 60.000 κρούσματα μόλυνσης από τον κορωνοϊό σε 24 ώρες στις ΗΠΑ

Πολιτείες σπάνε η μια μετά την άλλη το ρεκόρ νέων κρουσμάτων

Βραζιλιάνος φαίνεται να θεραπεύθηκε από τον ιό HIV/AIDS (BINTEO)

Δυο σιαμαίες αδελφές μπορούν να ζήσουν πλέον η κάθε μια τη δική της κανονική ζωή

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ