Ψυχαγωγία

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Μέσω Skype τα είπαν ο Μαρίνος Κόνσολος και η ομάδα της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα». Ο Κύπριος ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή του στη σειρά του Alpha «Έλα στη θέση μου», την Ελένη Μενεγάκη, της προτάσεις που δέχτηκε κατά καιρούς για να συμμετάσχει σε εκπομπή και την προσωπική του ζωή. Ο ίδιος δήλωσε:

Τελειώσαμε τα γυρίσματα μας, ξεκουραζόμαστε  μέχρις τις 20 Αυγούστου που θα ξεκινήσουμε για τέταρτη σεζόν. Ήταν μια δύσκολη χρονιά με απαιτητικά γυρίσματα.

Νομίζω κανένας από τους ηθοποιούς και την παραγωγή πίστευες ότι μια σειρά μπορεί να πάει 4 χρόνια. Το μυστικό είναι ότι είμαστε μια ομάδα, δεν υπάρχουν σταριλίκια, Είμαστε συγκροτημένοι. Όσον αφορά εμένα, δούλεψα πολύ για να εξελίξω τον συγκεκριμένο ρόλο γιατί είναι δύσκολο 3 χρόνια να κρατήσεις

Από τη στιγμή που ξεκίνησα με αυτή τη σειρά θεωρώ απόλυτα επαγγελματικό να μείνω εδώ. Μέρα με τη μέρα εξελίσσομαι  και η αλήθεια είναι ότι είχα προτάσεις αλλά θεωρώ πιο σωστά να τελειώσω αυτό που ξεκίνησα γιατί πραγματικά μου δόθηκε μια μεγάλη ευκαιρία. Αργά και σταθερά όλα γίνονται.

Κατά καιρούς κάναμε διάφορες συζητήσεις για εκπομπές αλλά θεωρώ είναι άλλη η δουλειά μου αλλά δεν το αποκλείω. Θέλω την κατάλληλη στιγμή.

Όλα καλά στην προσωπική μου ζωή. Προτεραιότητα μου τα τελευταία χρόνια είναι η δουλειά μου.

Στη γειτονιά μου υπάρχει ένα καφενείο που είναι το στέκι μου και μου έκανε εντύπωση που μια φορά 2 κορίτσια κάθονταν με τις ώρες εκεί και περίμεναν να περάσω

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:.  

Επόμενο άρθρο

Το ταξίδι φιλίας του Παναγιώτη Πολεμίτη συνεχίζεται στη μαγευτική Βραζιλία!

Όλα όσα έγιναν την 9η εβδομάδα ταξιδιού του 23χρονου από τη Λεμεσό
21/06/2019 - 16:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Μαρίνος Κόνσολος: Ποζάρει σέξι με μαγιό σε θαλάσσια σπηλιά... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία από τις διακοπές του και η καλοκαιρινή εξόρμηση
03/08/2019 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage από την επίσημη φωτογράφιση της! (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη λίγο πριν την έναρξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" και του "Soundtrack of love"
30/07/2019 - 10:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο τροχαία στον αυτοκινητόδρομο, σε απόσταση μόλις 200 μέτρων

Ο ένας προσέκρουσε στο κιγκλίδωμα και ο άλλος βγήκε εκτός του δρόμου

Βρέθηκε "χρυσή τομή" για το πρόβλημα της παράνομης απόρριψης σκυβάλων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συμφώνησαν Υπουργείο Γεωργίας και μεταφορείς στερεών αποβλήτων

Όλα έτοιμα για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς λέει ο Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιθεώρησε τις εργασίες αναπαλαίωσης και αναβάθμισης του ιστορικού Παγκυπρίου Γυμνασίου
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Ορθή η επιστροφή της Μόσχας στους G8, σύμφωνα με τον Ντόναλτ Τράμπ

Θα μπορούσε να υποστηρίξει κάτι τέτοιο δήλωσε στους δημοσιογράφους

Επί ποδός 13.200 αστυνομικοί και χωροφύλακες για τη Σύνοδο των G7 στο Μπιαρίτς

"Δεν θα ανεχθούμε καμία εκτροπή" διεμήνυσε ο Γάλλος Υπουργός Εσωτερικών

Δεκτή έκανε την παραίτηση Τζουζέπε Κόντε ο Ιταλός Πρόεδρος

Παραμένει στη θέση του μέχρι την ολοκλήρωση των συζητήσεων με τα πολιτικά κόμματα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ