Ψυχαγωγία

Μάριος Δημητρίου: «Έχω κάνει ακραία πράγματα στη ζωή μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

 Ο Μάριος Δημητρίου βρέθηκε στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του. Μεταξύ άλλων ο ηθοποιός μίλησε για το αν βίωσε το «σκληρό» πρόσωπο του χώρου στο ξεκίνημα του, την προσωπική του ζωή, τα ακραία πράγματα που έκανε στη ζωή του και η πρόταση από Ελλάδα

 Στο ξεκίνημα ήρθαν πιο ομαλά τα πράματα ίσως και επειδή αγαπώ τη δουλειά μου και είμαι ερωτευμένος με τη δουλειά μου. Υπήρχαν στο παρελθόν κάποια πράγματα αλλά μιλάμε  για μεμονωμένα πράγματα

 Δεν έχω ανάγκη να μιλώ για την προσωπική ζωή γιατί δεν αφορά τον κόσμο. με βλέπει στο γυαλί, μπορεί να εισπράξει μέσα από τη δουλειά μου στοιχεία του χαρακτήρα μου

 Έχω κάνει ακραία πράγματα στη ζωή μου γενικά αψηφώ λίγο τον κίνδυνο πιο παλιά πιο έντονα τώρα όχι τόσο.

Δεν σκέφτηκα να πάω αν και υπήρξε ε πρόταση από Ελλάδα για δουλειά, για εμένα είναι σημαντικό να περνώ καλά και όσο παράξενο κι αν σου φαίνεται δεν είμαι τόσο φιλόδοξος. Περνώ καλά εδώ και μου αρκεί… Πιο παλιά το σκεφτόμουν αλλά κατάλαβα στην πορεία ότι κάποια πράγματα είναι σπουδαιότερα από τα όνειρα μας και καταλαβαίνεις ότι η ζωή είναι πιο σημαντική από όλα

 Δείτε το ακραίο περιστατικό που περιέγραψε στην Χριστιάνα και ολόκληρη τη συνέντευξη του ηθοποιό

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Γερονικολού: Η selfie με τον Τσιμιτσέλη στο.. ασανσέρ! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και πλέον δεν κρύβει τον έρωτα του
26/12/2018 - 17:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παρελθόν ο Δημητρίου από την Ομόνοια

Έλυσαν τη συνεργασία τους από κοινού οι πλευρές
19/08/2019 - 19:48

Τάμτα: "Είναι κρίμα να μην με αφήσει η υγεία μου να κάνω αυτό που θέλω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τάμτα σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
03/04/2019 - 14:43

Μάριος Δημητρίου:"Έχω απατήσει και απατηθεί - Γινόμουν πολύ κακός..."

Τα ακραία πράγματα που έκανε, το τρίτο πρόσωπο και η απιστία στην ζωή του
27/01/2019 - 13:07

Αντρέας Τηλεμάχου: «Σχεδόν να φτάσω σε ανορεξία...» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Αριστοτέλους για τo πρόβλημα υγείας και οι ημέρες στο νοσοκομείο
16/01/2019 - 17:40

Ιφιγένεια Πιερίδου:«Μέσα σε τέσσερις μέρες άλλαξε η καθημερινότητα μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή στο «Τατουάζ» και η αμηχανία που νιώθει στις ερωτικές σκηνές
24/12/2018 - 17:38

Μιχάλης Σοφοκλέους: "Δεν απορρίπτω καμιά πρόταση ούτε και από Ελλάδα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την «Μουρμούρα», την καθημερινότητα του και τον γάμο της Οικονομάκου
18/10/2018 - 17:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ