Ψυχαγωγία

Μάριος Δημητρίου: «Έχω κάνει ακραία πράγματα στη ζωή μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

 Ο Μάριος Δημητρίου βρέθηκε στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του. Μεταξύ άλλων ο ηθοποιός μίλησε για το αν βίωσε το «σκληρό» πρόσωπο του χώρου στο ξεκίνημα του, την προσωπική του ζωή, τα ακραία πράγματα που έκανε στη ζωή του και η πρόταση από Ελλάδα

 Στο ξεκίνημα ήρθαν πιο ομαλά τα πράματα ίσως και επειδή αγαπώ τη δουλειά μου και είμαι ερωτευμένος με τη δουλειά μου. Υπήρχαν στο παρελθόν κάποια πράγματα αλλά μιλάμε  για μεμονωμένα πράγματα

 Δεν έχω ανάγκη να μιλώ για την προσωπική ζωή γιατί δεν αφορά τον κόσμο. με βλέπει στο γυαλί, μπορεί να εισπράξει μέσα από τη δουλειά μου στοιχεία του χαρακτήρα μου

 Έχω κάνει ακραία πράγματα στη ζωή μου γενικά αψηφώ λίγο τον κίνδυνο πιο παλιά πιο έντονα τώρα όχι τόσο.

Δεν σκέφτηκα να πάω αν και υπήρξε ε πρόταση από Ελλάδα για δουλειά, για εμένα είναι σημαντικό να περνώ καλά και όσο παράξενο κι αν σου φαίνεται δεν είμαι τόσο φιλόδοξος. Περνώ καλά εδώ και μου αρκεί… Πιο παλιά το σκεφτόμουν αλλά κατάλαβα στην πορεία ότι κάποια πράγματα είναι σπουδαιότερα από τα όνειρα μας και καταλαβαίνεις ότι η ζωή είναι πιο σημαντική από όλα

 Δείτε το ακραίο περιστατικό που περιέγραψε στην Χριστιάνα και ολόκληρη τη συνέντευξη του ηθοποιό

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Γερονικολού: Η selfie με τον Τσιμιτσέλη στο.. ασανσέρ! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και πλέον δεν κρύβει τον έρωτα του
26/12/2018 - 17:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μάριος Δημητρίου:"Έχω απατήσει και απατηθεί - Γινόμουν πολύ κακός..."

Τα ακραία πράγματα που έκανε, το τρίτο πρόσωπο και η απιστία στην ζωή του
27/01/2019 - 13:07

Αντρέας Τηλεμάχου: «Σχεδόν να φτάσω σε ανορεξία...» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Αριστοτέλους για τo πρόβλημα υγείας και οι ημέρες στο νοσοκομείο
16/01/2019 - 17:40

Ιφιγένεια Πιερίδου:«Μέσα σε τέσσερις μέρες άλλαξε η καθημερινότητα μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή στο «Τατουάζ» και η αμηχανία που νιώθει στις ερωτικές σκηνές
24/12/2018 - 17:38

Μιχάλης Σοφοκλέους: "Δεν απορρίπτω καμιά πρόταση ούτε και από Ελλάδα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την «Μουρμούρα», την καθημερινότητα του και τον γάμο της Οικονομάκου
18/10/2018 - 17:25

Χριστίνα Παυλίδου:«Δεν θα ευχόμουν τα παιδιά μου να γίνουν ηθοποιοί»(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για το «Μπλε», τα παιδιά της και τις δυσκολίες του επαγγέλματος ..
17/10/2018 - 17:40

Έτσι αποχαιρέτησε ο Μάριος Δημητρίου τον «αδελφό» του

Τα συγκλονιστικά λόγια του Μάριου Δημητρίου για τον άτυχο φίλο της Ομόνοιας
24/07/2017 - 15:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος "ακροβατούσε" για ώρες σε ηλεκτροφόρα σύρματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γεγονός απαθανάτισε ένας εκ των πυροσβεστών που επιχείρησαν να τον διασώσουν

Kυνήγι θησαυρού από δυο πρόσωπα σε ναυάγιο του 1872 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σύλληψης ενός Νορβηγού και ενός Αμερικανού προχώρησαν οι αρχές

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου και του Τρόοδους λόγω κακοκαιρίας

Έκλεισαν δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και υπερχείλισης ποταμών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Κατ' αρχήν συμφωνία Κίνας - ΗΠΑ για το εμπόριο

Ο Τραμπ δήλωσε ότι αναμένει να συναντηθεί με τον Κινέζο ομόλογό του Σι Τζινπινγκ

Αυτός είναι ο λόγος που ο «Ελ Τσάπο» ζητά την επανάληψη της δίκης του

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί μέσα σε διάστημα 14 ημερών από την έκδοση της απόφασης

Κατέρρευσε σαν χάρτινος πύργος το πολυτελές "οχυρό" του Εσκομπάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δημιουργηθεί ένα μεγάλο πάρκο αφιερωμένο στα θύματα της ναρκο-τρομοκρατίας

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 07:0060' ΕΛΛΑΔΑ