Ψυχαγωγία

Μάριος Δημητρίου: «Έχω κάνει ακραία πράγματα στη ζωή μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

 Ο Μάριος Δημητρίου βρέθηκε στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του. Μεταξύ άλλων ο ηθοποιός μίλησε για το αν βίωσε το «σκληρό» πρόσωπο του χώρου στο ξεκίνημα του, την προσωπική του ζωή, τα ακραία πράγματα που έκανε στη ζωή του και η πρόταση από Ελλάδα

 Στο ξεκίνημα ήρθαν πιο ομαλά τα πράματα ίσως και επειδή αγαπώ τη δουλειά μου και είμαι ερωτευμένος με τη δουλειά μου. Υπήρχαν στο παρελθόν κάποια πράγματα αλλά μιλάμε  για μεμονωμένα πράγματα

 Δεν έχω ανάγκη να μιλώ για την προσωπική ζωή γιατί δεν αφορά τον κόσμο. με βλέπει στο γυαλί, μπορεί να εισπράξει μέσα από τη δουλειά μου στοιχεία του χαρακτήρα μου

 Έχω κάνει ακραία πράγματα στη ζωή μου γενικά αψηφώ λίγο τον κίνδυνο πιο παλιά πιο έντονα τώρα όχι τόσο.

Δεν σκέφτηκα να πάω αν και υπήρξε ε πρόταση από Ελλάδα για δουλειά, για εμένα είναι σημαντικό να περνώ καλά και όσο παράξενο κι αν σου φαίνεται δεν είμαι τόσο φιλόδοξος. Περνώ καλά εδώ και μου αρκεί… Πιο παλιά το σκεφτόμουν αλλά κατάλαβα στην πορεία ότι κάποια πράγματα είναι σπουδαιότερα από τα όνειρα μας και καταλαβαίνεις ότι η ζωή είναι πιο σημαντική από όλα

 Δείτε το ακραίο περιστατικό που περιέγραψε στην Χριστιάνα και ολόκληρη τη συνέντευξη του ηθοποιό

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Γερονικολού: Η selfie με τον Τσιμιτσέλη στο.. ασανσέρ! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και πλέον δεν κρύβει τον έρωτα του
26/12/2018 - 17:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάμτα: "Είναι κρίμα να μην με αφήσει η υγεία μου να κάνω αυτό που θέλω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τάμτα σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
03/04/2019 - 14:43

Μάριος Δημητρίου:"Έχω απατήσει και απατηθεί - Γινόμουν πολύ κακός..."

Τα ακραία πράγματα που έκανε, το τρίτο πρόσωπο και η απιστία στην ζωή του
27/01/2019 - 13:07

Αντρέας Τηλεμάχου: «Σχεδόν να φτάσω σε ανορεξία...» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Αριστοτέλους για τo πρόβλημα υγείας και οι ημέρες στο νοσοκομείο
16/01/2019 - 17:40

Ιφιγένεια Πιερίδου:«Μέσα σε τέσσερις μέρες άλλαξε η καθημερινότητα μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή στο «Τατουάζ» και η αμηχανία που νιώθει στις ερωτικές σκηνές
24/12/2018 - 17:38

Μιχάλης Σοφοκλέους: "Δεν απορρίπτω καμιά πρόταση ούτε και από Ελλάδα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την «Μουρμούρα», την καθημερινότητα του και τον γάμο της Οικονομάκου
18/10/2018 - 17:25

Χριστίνα Παυλίδου:«Δεν θα ευχόμουν τα παιδιά μου να γίνουν ηθοποιοί»(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για το «Μπλε», τα παιδιά της και τις δυσκολίες του επαγγέλματος ..
17/10/2018 - 17:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πώς απάντησε η Αστυνομία στο νηπιαγωγείο της μικρής Σιέρας που την έψαχνε;

Έστειλαν επιστολή στην Αστυνομία όταν το κοριτσάκι σταμάτησε να πηγαίνει σχολείο

Aποκλειστικό: Ο θείος της Marry μιλά στον Alpha για την άτυχη μητέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Θρήνος στις Φιλιππίνες για το θάνατο της 38χρονης και την εξαφάνιση της 6χρονης κόρης της

Έρευνα για τυχόν ολιγωρία της Αστυνομίας στις υποθέσεις εξαφανισμένων γυναικών

Γιατί το Υπουργείο Δικαιοσύνης σκοπεύει να ζητήσει γνωμάτευση από τη Νομική Υπηρεσία;
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 21:15ΤΑ 16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ