Ψυχαγωγία

Ματθίλδη Μαγγίρη: Η "τουριστική" σχέση λίγων ημερών που την έκανε... μάνα!

H Ματθίλδη Μαγγίρα μίλησε για την γνωριμία της με τον πρώην σύζυγό της, τον γάμο,την εγκυμοσύνη και το ρίσκο που πήρε να φύγει μαζί του Αμερική, γνωρίζοντάς τον λίγες μόνο ημέρες. Η ίδια τοποθετήθηκε στον ΑΡΤ FM αποκαλύπτοντας,

«Το πιο μεγάλο ρίσκο ζωής μου ήταν που είχα μια τουριστική σχέση Χριστούγεννα και το Πάσχα ήμουν παντρεμένη και έγκυος. Χωρίς να τον ξέρω. Τον πρώην σύζυγο μου τον γνώριζα μόνο 70 ημέρες! Πρώτα έρχεται ο έρωτας και μετά ο ξενέρωτας! Έγιναν όλα πάρα πολύ γρήγορα. Άφησα την καριέρα μου εδώ και πήγα Αμερική και έγινα μαμά-νοικοκυρά. Μπορώ εύκολα να παρατήσω τα πάντα πίσω μου και να μηδενίσω τα κοντέρ!»

μαγγιρα

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

Το Τατουάζ: Ζευγάρι στη σειρά... ζευγάρι και στη ζωή! Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που κάνουν τον γύρο του διαδικτύου
31/01/2019 - 17:08

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μιλά πρώτη φορά για τη σχέση του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραδέχτηκε τη σχέση του και μίλησε με τα πιο γλυκά λόγια για τη σύντροφο του...
24/01/2019 - 11:13

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Όσα δήλωσε για τη σχέση της και αν τους επηρέασε η δημοσιότητα που απέκτησε...
24/01/2019 - 09:21

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για τον σύντροφό της και παραγωγό του Hollywood
21/01/2019 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναζητείται από την Αστυνομία για κλοπή οχήματος (ΦΩΤΟ)

Για κλοπή που σημειώθηκε χθες το βράδυ στη Κάτω Πάφο

Να μην πληρώνουν τέλη οι άποροι μαθητές στις Παγκύπριες ζητά η ΠΣΕΜ από ΥΠΠ

"Το δικαίωμα στη μόρφωση είναι αναφαίρετο δικαίωμα όλων των μαθητών"

Ταλαιπωρία εκατοντάδων μαθητών στο Γυμνάσιο Λατσιών

Υπάρχουν τμήματα που είναι "μεταφερόμενα"
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

Πρόστιμο "ρεκόρ" επιβλήθηκε στην UBS

Η ποινή υπερβαίνει το καθαρό κέρδος της τράπεζας για το έτος 2018

Έγραψαν #MeToo στο άγαλμα του διασημότερου φιλιού του Β' Παγκοσμίου Πολέμου

Σωρεία αντιδράσεων μετά το θάνατο του ναύτη-πρωταγωνιστή της εμβληματικής εικόνας

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 17:40DEAL