Ψυχαγωγία

Με αγάπη Χριστιάνα: Αυτή είναι η ημερομηνία της πρεμιέρας για τη νέα σεζόν

Και λίγο πριν μας αποχαιρετήσει για τη νέα σεζόν, η Χριστιάνα Αριστοτέλους και η παρέα της εκπομπής “Με αγάπη Χριστιάνα” ετοιμάζεται πυρετωδώς για τη νέα.

Η επιτυχημένη χρονιά που αφήνει πίσω της με αύξηση ποσοστών από πέρσυ την φέρνει 1η Ιουλίου να αποχαιρετά το τηλεοπτικό κοινό με…πολύ αγάπη.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η εκπομπή θα επιστρέψει στην τηλεοπτική αρένα τον Σεπτέμβρη και συγκεκριμένα στις 5 του μηνός.

Επόμενο άρθρο

Νίκος Μουτσινάς: Οι ευχές που έδωσε on air στην Μαρία Ηλιάκη για τα γενέθλιά της

Δείτε πως της ευχήθηκε ο Νίκος Μουτσινά και την πρόσκληση που της έκανε...
27/06/2022 - 17:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μεγάλες αλλαγές στο studio της Αριστοτέλους! Ξηλώνεται και… πάλι από την αρχή!

Όλα όσα αποκάλυψε και ο "αποχαιρετισμός" του... studio
07/07/2022 - 14:06

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η έκπληξη που δέχθηκε από τον ALPHA

Δείτε την έκπληξη που της επιφύλασσε ο σταθμός για την τελευταία εκπομπή της σεζόν
01/07/2022 - 15:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Ένταση στην εκπομπή της – Τι συνέβη;

Ποια ήταν η αφορμή για την ένταση που προκλήθηκε στην εκπομπή;
09/06/2022 - 16:32

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Το επικό σχόλιο για τις σχέσεις στον χώρο της τηλεόρασης

Πώς σχολιάζει το περιβάλλον της τηλεόρασης η αγαπημένη παρουσιάστρια;
08/06/2022 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφερε κάταγμα στη μύτη ο 57χρονος Ανδρέας που ξεψύχησε στην παραλία στην Πάφο

Εντοπίστηκε το όχημά του σε απόσταση 1,300 μέτρων και προσωπικά του αντικείμενα

Αλλάζει ο καιρός: Μετά τα 40άρια...έρχονται βροχές

Εποχική χαμηλή πίεση επηρεάζει την περιοχή, η πρόβλεψη της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Σπάνε τα ταμπού, αναδεικνύουν πρότυπα και δείχνουν τον δρόμο στα Girls in STEAM

Η Αναστασία και η Παναγιώτα μιλούν για τα δωρεάν προγράμματα που προσφέρονται σε κορίτσια
Ελλάδα

Η ιστορία "πίσω" από τη διάσημη φωτογραφία των δύο αντρών που φιλιούνται

Ο Ηλίας Μόσιαλος εξηγεί το νόημα της βραβευμένης με Πούλιτζερ φωτογραφίας

Γυναικοκτονία στο Περιστέρι:Με 2 ονόματα και 3 ημερομηνίες γέννησης ο Πακιστανός

Πώς έφυγε από την Ελλάδα και έφθασε στα Σκόπια ο 22χρονος καθ' ομολογία γυναικοκτόνος
Διεθνή

ΦΩΤΟ: Ο Ερντογάν οδηγεί το πρώτο αυτοκίνητο της Τουρκίας

“Ο παράδεισος βρίσκεται στους δρόμους της πατρίδας μας... Εσωτερικός και εθνικός”

Συμφωνία Ισραήλ-Παλαιστινίων για εκεχειρία στη Λωρίδα της Γάζας

Αιγύπτιοι διαμεσολαβητές πρότειναν παύση των εχθροπραξιών

Γάζα: Πρόταση για εκεχειρία από Αίγυπτο

Οι δύο πλευρές ανταλλάσσουν πυρά στα σύνορα της Λωρίδας Γάζας από την Παρασκευή

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/08/2022 - 20:00ALPHA NEWS