Ψυχαγωγία

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει μέσα από ένα... παραμύθι πιο γλυκιά και ανανεωμένη από ποτέ για να μοιράσει αγάπη για ακόμα μια χρονιά στα απογεύματά μας! 

Η αγαπημένη καθημερινή τηλεοπτική συνήθεια των τηλεθεατών μετρά αντίστροφα για την έναρξη της εκπομπής, στις 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30. Η Χριστιάνα και η ομάδα της ετοιμάζονται πυρετωδώς ενώ οι εκπλήξεις του "Με αγάπη Χριστιάνα" για φέτος θα είναι πολλές.  Για ακόμα μια χρονιά η Χριστιάνα θα μοιράσει χαμόγελα, θετική αύρα και αγάπη από το τιμόνι της παρουσίασης. Το τρέιλερ που κλέβει τις εντυπώσεις, έγινε στο κατάστημα ΙΚΕΑ , σε σκηνοθεσία του Κλείτου Κλείτου και σκηνογραφική επιμέλεια της Έλενας Τερέπεη

Δείτε το επίσημο τρέιλερ της εκπομπής. 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μπήκε με τις φόρμες στο στούντιο για...γιόγκα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας σύστησε την προσωπική της γυμνάστρια και αποκάλυψε τα μυστικά της
12/12/2019 - 17:33

Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και στο… Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δωρεά της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα» και η αισιόδοξη ατμόσφαιρα που επικρατούσε
11/12/2019 - 19:38

Βίβιαν Νικολαΐδου: O λόγος που αποχώρησε από την τηλεόραση και τo...come back!

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο ρόλος που την συγκλόνισε
09/12/2019 - 18:15

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσάκωσαν λαθροθήρα που έβαζε συρματοθηλιές για να πιάνει λαγούς

Η Υπηρεσία Θύρας έθεσε την περιοχή υπό παρακολούθησε και του επέβαλε τσουχτερό πρόστιμο

Ολοκληρώθηκε η νεκροτομή στη σορό του άτυχου Ανδρέα Κουζαπά

Που έχασε την ζωή του σε τροχαίο, στο δρόμο Κόσιης – Αθηαίνου

Στο "τρέξιμο" και σήμερα η Πυροσβεστική λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων

Στη Λάρνακα και στην Ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου τα περιστατικά
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild

Δένδιας: «Δε θα μας παρασύρει η Τουρκία στο επίπεδο του Βαλκάνιου καυγατζή»

Τι ανέφερε για το Κυπριακό και την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Ο μαγνητικός βόρειος πόλος της Γης μετακινείται με ρυθμό άνευ προηγουμένου

Το μαγνητικό πεδίο της Γης γεννιέται όπως στην περίπτωση ενός δυναμό

Δέκα μέρες «στον πάγο» η Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Φόβοι ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα επηρεάσουν τον τουρισμό της εορταστικής περιόδου

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 17:50ALPHA NEWS