Ψυχαγωγία

"Με έλεγαν χοντρή, με έβαλαν να χάσω...15 κιλά για να παίξω στα Φιλαράκια"

Αποκαλύψεις μέσα από νέο βιβλίο με αφορμή την συμπλήρωση 25 χρόνων από το πρώτο επεισόδιο της σειράς. 

Να χάσει τουλάχιστον 15 κιλά ζητήθηκε από την Τζένιφερ Άνιστον πριν αναλάβει τον ρόλο της Ρέιτσελ Γκριν στη δημοφιλή τηλεοπτική σειρά «Τα φιλαράκια», έπειτα από όσα εκμυστηρεύτηκε από τον συγγραφέα του βιβλίου «Generation Friends: An Inside Look at the Show That Defined a Television Era», Σολ Αούστερλιτς.

«Πρέπει να χάσεις τουλάχιστον 15 κιλά εάν θέλεις να μείνεις στο Χόλιγουντ», είχε πει ο ατζέντης της, στην ηθοποιό. Το Λος Άντζελες ήταν πολύ δύσκολο μέρος για τους ηθοποιούς και ιδιαίτερα για τις γυναίκες. Είχε λίγα παραπάνω κιλά, όλοι, όμως, μπορούσαν να δουν ότι είναι όμορφη, αλλά σε μία εκπομπή... η κάμερα πρόσθετε άλλα δέκα κιλά»

Η Τζένιφερ μίλησε για το θέμα αυτό σε συνέντευξή της στο περιοδικό Rolling Stone. Παραδέχτηκε ότι δεν μπορούσε να σκεφτεί ότι ο ατζέντης της ήταν ειλικρινής μαζί της, όσον αφορά το βάρος της.

«Ο ατζέντης μου, μού το είχε πει ευθέως. Ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσε να κάνει ποτέ. Το αηδιαστικό με το Χόλιγουντ ήταν ότι δεν είχα κάνει πολλές δουλειές γιατί ήμουν χοντρή», είχε πει η ηθοποιός και παραδέχτηκε ότι η αλλαγή στις διατροφικές της συνήθειες ήταν μία σοφή απόφαση.

«Έτρωγα πάρα πολλά σάντουιτς με μαγιονέζα. Μαγιονέζα με άσπρο ψωμί, το πιο νόστιμο πράγμα στον κόσμο»

Επόμενο άρθρο

Ώρα για μπάλα! Αυτοί είναι οι πιο 4+1 πιο hot παίκτες του Champions League(ΦΩΤΟ)

Ψάξαμε και βρήκαμε τα πιο sexy αγόρια των γηπέδων
20/09/2019 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαριέλλα Σαββίδου: Ποζάρει με μπικίνι και στέλνει μήνυμα στις γυναίκες (ΦΩΤΟ)

“Φόρεσε το πιο μεγάλο σου χαμόγελο και κάνε τον Αύγουστο δικό σου”
02/08/2020 - 21:46

Έχασε 20 κιλά η Σίσσυ Χρηστίδου και ποζάρει για πρώτη φορά με...μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη, αδυνατισμένη και πιο χαρούμενη από ποτέ
20/07/2020 - 14:48

Η Σίσσυ Χρηστίδου αποκαλύπτει πρώτη φορά την δίαιτα που την έκανε άλλον άνθρωπο

Η αυτοσχέδια πρακτική της που είχε εντυπωσιακά αποτελέσματα σε 5 μήνες
19/07/2020 - 09:07

Ιωάννα Μπέλλα: Φανερά αδυνατισμένη στην προσπάθεια να γίνει skinny μοντέλο (VID)

"Μέσα σε ένα μήνα έχασα 8 κιλά, κατέβηκα 17 κιλά λίπος..."
29/06/2020 - 14:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξέφυγε η χρήση των πυροτεχνημάτων...Τεράστιοι οι κίνδυνοι που ελλοχεύουν (VID)

Τι δηλώνει η Αστυνομία για το φαινόμενο που λαμβάνει όλο και μεγαλύτερες διαστάσεις

500 πακέτα αναχωρούν για την αιμορραγούσα Βηρυτό με ειδικές πτήσεις της ΚΔ (VID)

Το τεράστιο κύμα αγάπης και προσφοράς στον λυγισμένο Λίβανο συνεχίζει ακατάπαυστα

Σειρές με άδειες ξαπλώστρες στο Μακένζυ λόγω... λυμάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παραλία έχει «σφραγιστεί» με κόκκινες κορδέλες και η είσοδος στο κοινό απαγορεύεται
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

Ευθύνες επί ερειπίων: Ενώπιον Εισαγγελέα πρώην και νυν Υπουργοί Λιβάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βηρυτός εξακολουθεί να θυμίζει εμπόλεμη ζώνη με την οργή του λαού να ξεχειλίζει

Ξεπέρασαν τις 750.000 οι θάνατοι από τον νέο κορωνοϊό παγκοσμίως

Ποιες περιοχές του πλανήτη έχει πλήξει περισσότερο η πανδημία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ