Ψυχαγωγία

"Με έλεγαν χοντρή, με έβαλαν να χάσω...15 κιλά για να παίξω στα Φιλαράκια"

Αποκαλύψεις μέσα από νέο βιβλίο με αφορμή την συμπλήρωση 25 χρόνων από το πρώτο επεισόδιο της σειράς. 

Να χάσει τουλάχιστον 15 κιλά ζητήθηκε από την Τζένιφερ Άνιστον πριν αναλάβει τον ρόλο της Ρέιτσελ Γκριν στη δημοφιλή τηλεοπτική σειρά «Τα φιλαράκια», έπειτα από όσα εκμυστηρεύτηκε από τον συγγραφέα του βιβλίου «Generation Friends: An Inside Look at the Show That Defined a Television Era», Σολ Αούστερλιτς.

«Πρέπει να χάσεις τουλάχιστον 15 κιλά εάν θέλεις να μείνεις στο Χόλιγουντ», είχε πει ο ατζέντης της, στην ηθοποιό. Το Λος Άντζελες ήταν πολύ δύσκολο μέρος για τους ηθοποιούς και ιδιαίτερα για τις γυναίκες. Είχε λίγα παραπάνω κιλά, όλοι, όμως, μπορούσαν να δουν ότι είναι όμορφη, αλλά σε μία εκπομπή... η κάμερα πρόσθετε άλλα δέκα κιλά»

Η Τζένιφερ μίλησε για το θέμα αυτό σε συνέντευξή της στο περιοδικό Rolling Stone. Παραδέχτηκε ότι δεν μπορούσε να σκεφτεί ότι ο ατζέντης της ήταν ειλικρινής μαζί της, όσον αφορά το βάρος της.

«Ο ατζέντης μου, μού το είχε πει ευθέως. Ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσε να κάνει ποτέ. Το αηδιαστικό με το Χόλιγουντ ήταν ότι δεν είχα κάνει πολλές δουλειές γιατί ήμουν χοντρή», είχε πει η ηθοποιός και παραδέχτηκε ότι η αλλαγή στις διατροφικές της συνήθειες ήταν μία σοφή απόφαση.

«Έτρωγα πάρα πολλά σάντουιτς με μαγιονέζα. Μαγιονέζα με άσπρο ψωμί, το πιο νόστιμο πράγμα στον κόσμο»

Επόμενο άρθρο

Ώρα για μπάλα! Αυτοί είναι οι πιο 4+1 πιο hot παίκτες του Champions League(ΦΩΤΟ)

Ψάξαμε και βρήκαμε τα πιο sexy αγόρια των γηπέδων
20/09/2019 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τζένιφερ Άνιστον έχασε πολλούς ρόλους εξαιτίας των... κιλών της

Οι αποκαλύψεις για τα πρώτα βήματα της γνωστής ηθοποιού στο Χόλιγουντ
19/09/2019 - 16:43

Η Τζένιφερ Άνιστον μιλά για τα... 50 και τον λόγο που δεν έχει social media!

Έγινε 50 ετών και αποκαλύπτει τι είναι αυτό που δεν της αρέσει στο να μεγαλώνει
06/09/2019 - 09:14

Διακοπές...τέλος! 5+1 συμβουλές για να χάσεις τα κιλά που πήρες

Τα κεφάλια μέσα για το... επόμενο καλοκαίρι!
21/08/2019 - 15:00

Μπραντ Πιτ-Τζένιφερ Άνιστον: Η αποκάλυψη για τη σχέση τους που δεν ξέραμε...

Το μυστικό που πρόδωσαν, τα ραντεβού και η συχνή επικοινωνία ετών
09/08/2019 - 10:48

Μπιγιονσέ: "Είχα φτάσει 99 κιλά αλλά αποδέχομαι το σώμα μου"

Η γνωστή τραγουδίστρια μιλά για τη δύσκολη γέννα των διδύμων και τα κιλά της εγκυμοσύνης
29/07/2019 - 09:22

Βασιλική Ανδρίτσου: Η απάντηση της σε follower που της είπε να κάνει...δίαιτα

Η φωτογραφία με μαγιό, το σχόλιο και η αποστομωτική απάντηση
28/07/2019 - 09:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έλαβε δείγματα από τη σορό του άτυχου Τέλη ο Ελλαδίτης ιατροδικαστής (ΦΩΤΟ)

Εξειδικευμένες τοξικολογικές εξετάσεις για να διαφανούν τα ποσοστά διοξειδίου του άνθρακα

Εξετάζει το υλικό από κάμερες η Αστυνομία για τη ληστεία στην Πάφο

Άγνωστοι άρπαξαν από δύο γυναίκες 30 χιλιάδες ευρώ έξω από τράπεζα

Στο Λίβανο επιχειρούν τα δύο αεροσκάφη του Τμήματος Δασών (ΦΩΤΟ)

Στάλθηκαν μετά από αίτημα του Λιβάνου για την αντιμετώπιση της πυρκαγιάς
Ελλάδα

2 εμπλοκές και 11 παραβιάσεις του ελληνικού εναέριου χώρου από τουρκικά F-16

Τέσσερα οπλισμένα τουρκικά αεροσκάφη αναχαιτίστηκαν από ελληνικά

Τραγωδία σε παιδικό σταθμό στην Ελλάδα: Αγοράκι 2,5 ετών πνίγηκε από τροφή

"Το μόνο σίγουρο, είναι πως έφυγε ένας μικρός άγγελος…»

Γίνε ο ήρωας του 18μηνου Παναγιώτη-Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάσχει από τη νόσο της νωτιαίας μυϊκής ατροφίας τύπου 1, που πάσχει και ο μικρός Αντώνης
Διεθνή

Ετοιμες οι κυρώσεις του Λευκού Οίκου για την Τουρκία

Περιμένουν την υπογραφή του Ντόναλντ Τραμπ

Ρωσία και Τουρκία βρίσκονται σε διαρκή επαφή για τις επιχειρήσεις στην Τουρκία

«Υπάρχουν επίσης δίαυλοι επικοινωνίας μεταξύ των στρατιωτικών»

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 14/10/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ