Ψυχαγωγία

“Με χώρισε στα γενέθλια μου… δυο τα ξημερώματα – Ήταν το δώρο γενεθλίων μου”

Αποκαλυπτική ήταν η Θέκλα Πετρίδου στην επανεμφάνισή της, μετά από καιρό στην τηλεόραση.

H γνωστή ψυχολόγος μίλησε για όλα στην Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και για το διαζύγιο της. Συγκεκριμένα αναφέρθηκε στην αποχή της από τα τηλεοπτικά δρώμενα αλλά και για τις στιγμές του χωρισμού της.

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Spears στο δικαστήριο: "Θέλω να κάνω παιδί και δεν με αφήνουν..."

Mε ειλικρίνεια και συναισθηματική φόρτιση μίλησε για την επιτήρηση από τον πατέρα της
25/06/2021 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άλεξ Παναγή: Προχώρησε σε μια δημόσια έκκληση για τον χωρισμό του

Τι θέλησε να μοιραστεί με τον κόσμο για τον χωρισμό του ο Κύπριος μουσικοσυνθέτης;
17/11/2022 - 14:22

Demi Moore: Χώρισε μετά από έναν χρόνο σχέσης

H 60χρονη Demi Moore αποφάσισε να χωρίσει από τον σύντροφό της Daniel Humm
17/11/2022 - 09:30

Αποκαλυπτική η Μαρία Σολωμού: «Ήμουν με 3–4 άνδρες την ίδια περίοδο»

Οι απιστίες και το πιο ακραίο πράγμα που έκανε όσο ήταν ερωτευμένη!
09/11/2022 - 10:39

Πάνος Μουζουράκης: Χώρισε ο τραγουδιστής με την επί τρία χρόνια σύντροφό του

Το ζευγάρι εδώ και μερικούς μήνες έχει πάρει χωριστούς δρόμους
31/10/2022 - 14:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για έξι ημέρες δύο πρόσωπα για ναρκωτικά, διάρρηξη κατοικίας και κλοπή

Διάταγμα κράτησης εναντίον δύο προσώπων, 35 και 58 ετών

Έκρηξη έξω από τα γραφεία του Κοινοτικού Συμβουλίου στον Πύργο Λεμεσού

Υπάρχουν ζημιές στην πόρτα και στον τοίχο του Κοινοτικού Συμβουλίου

Στις φλόγες τυλίχθηκε όχημα στη Λευκωσία, ενδείξεις για κακόβουλη ενέργεια

Από τη φωτιά, προκλήθηκαν μικρές ζημιές στα πίσω καθίσματα του οχήματος
Ελλάδα

Ασκούμε τα κυριαρχικά μας δικαιώματα: Η απάντηση της Ελλάδας στο διάβημα Λιβύης

Το ΥΠΕΞ της Τρίπολης φέρεται έτοιμο να καταθέσει διάβημα διαμαρτυρίας

Αλέξανδρος Γρηγορόπουλος: Ένταση και επεισόδια στα Εξάρχεια, πνίγηκαν στα χημικά

Μετά το τέλος της πορείας, διαδηλωτές άρχισαν να πετάνε μολότοφ κατά των αστυνομικών

Στρεπτόκοκκος: Τα συμπτώματα, η διάγνωση, η θεραπεία

Σε εγρήγορση βρίσκεται ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) στην Ελλάδα 
Διεθνή

Πολιτική κρίση στο Περού: Παύθηκε ο Πρόεδρος Καστίγιο, ορκίστηκε η Αντιπρόεδρος

Η εξέλιξη αυτή έρχεται δεκαεπτά μόλις μήνες μετά την ανάληψη των καθηκόντων του

Γερμανία: Συνέλαβαν γιατρούς, πρώην βουλευτές και... Πρίγκιπα για πραξικόπημα

Στο στόχαστρο για βιαίες επιθέσεις και ρατσιστικές θεωρίες συνωμοσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένοχος για φοροδιαφυγή ο όμιλος Τραμπ, εκτός κατηγοριών ο πρώην πρόεδρος των ΗΠΑ

Χαμένοι οι Ρεπουμπλικάνοι στην τελευταία πράξη των ενδιάμεσων εκλογών των ΗΠΑ

tv news

Η Αθηνά βλέπει μπροστά της τον εισαγγελέα και ξαναζεί τις μαύρες μέρες της δίκης

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις συγκλονιστικές εξελίξεις, και επεισόδια!
Alpha TV Κύπρου

O Παύλος διψασμένος για εκδίκηση, πάει στο αρχοντικό των Σταματάκηδων...

Εκεί, όμως, γίνεται μάρτυρας μιας μεγάλης απειλής! «Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 08/12/2022 - 09:15SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ