Ψυχαγωγία

Με ποιον γνωστό Κύπριο παρουσιαστή συναντήθηκε η Μάρω Κοντού; (ΦΩΤΟ)

"Μια νύχτα με ένα ζωντανό μύθο…"

Με αυτά τα λόγια ο γνωστός παρουσιαστής του “The Chase”, Τάσος Τρύφωνος, σχολίασε στην λεζάντα της φωτογραφίας που δημοσίευσε στα social media την συνάντηση του με την κορυφαία ηθοποιού του παλαιού καλού κινηματογράφου, Μάρω Κοντού.

Ο παρουσιαστής και δημοσιογράφος του Alpha Κύπρου, συνάντησε την ηθοποιό στην Αθήνα και βρέθηκε σε γνωστό΄restaurant του κέντρου, απολαμβάνοντας με τον καλύτερο τρόπο τη βραδιά του με μια “θρύλο” της υποκριτικής.

Δείτε την φωτογραφία που δημοσίευσε στα social media. Λέτε να έχουμε και τηλεοπτική συνάντηση στη νέα εκπομπή συνεντεύξεων που θα παρουσιάζει στον Alpha;

Επόμενο άρθρο

Έρχεται ο "Jr. Pieros"! Με...πεθερές και φίλους το "μυστικό" party Πιέρου-Μαρίας

Όλα όσα έγινα και “διέρρευσαν” από το gender reveal τους
30/07/2020 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως η Αριστοτέλους αποκάλυψε την αγαπημένη της ομάδα ποδοσφαίρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ατάκα για την περίοδο που δεν ήταν με τον Εφραίμ
15/09/2020 - 16:05

"The Chase": Μπήκαμε στα γυρίσματα του πρώτου "Celebrity Edition" επεισοδίου

Χριστιάνα Αρτεμίου, Χριστιάνα Αριστοτέλους, Λούης Πατσαλίδης και Μάριος Δημητρίου
12/09/2020 - 00:51

Όσα πρέπει να ξέρεις για το "The Chase" δια...στόματος Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλύπτει όλες τις εκπλήξεις που μας "επιφυλάσσει" το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι
11/09/2020 - 14:41

Mε λαμπερούς καλεσμένους έρχεται η πρεμιέρα του “The Chase” (ΦΩΤΟ)

Αριστοτέλους, Λούης, Μάριος Δημητρίου και Χριστιάνα Αρτεμίου διαγωνίζονται για καλό σκοπό
04/09/2020 - 15:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ