Ψυχαγωγία

Με ποιον γνωστό τραγουδιστή ήταν σε σχέση η Έλλη Κοκκίνου και δεν το ξέραμε;

Στο «Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα» μίλησε ο Νίκος και ο Γιώργος Ελευθεράς, από τους “Φίλοι για πάντα” και προέβησαν σε αποκαλύψεις.

Πιο συγκεκριμένα, ο Γιώργος Ελευθεράς σημείωσε χαρακτηριστικά πως «η αποχώρηση του Λορέντζο Καριέρε από το συγκρότημα ήταν μια πρωτόγνωρη κατάσταση. Μετά, βέβαια, μέσα σου το συνηθίζεις, περνάει ο καιρός και πάμε τώρα Φίλοι Για Πάντα τα δυο αδέλφια».

«Ήμασταν τρία αδέλφια, αλλά η αδελφή μας έφυγε στους ουρανούς εδώ και τρία χρόνια από καρκίνο. Συμβαίνουν δυστυχώς αυτά στη ζωή. Είναι πάντα στο μυαλό μας και τη σκεφτόμαστε σα να είναι μαζί μας»

Πάντως,  Νίκος Ελευθεράς προχώρησε σε μια αποκάλυψη που δεν περιμέναμε! Ο μελαχρινός τραγουδιστής δήλωσε

λκ,

«Σπουδάζαμε μουσική στην Αμερική και να πω και κάτι που δεν το ξέρει κανένας. Δεν το έχω πει ποτέ στην τηλεόραση! Αποκλειστικό! Ήμασταν με τον Τάκη Κουβατσέα, τον ντράμερ, και την Έλλη Κοκκίνου που ήταν η κοπέλα μου. Ήταν 20 χρονών, τότε, 19 χρονών. Σπούδαζα εγώ και είχε έρθει και αυτή μαζί και μέναμε στο ίδιο σπίτι και οι τέσσερις. Τότε όχι μόνο δεν ήταν γνωστή, αλλά δεν τραγουδούσε καν. Τώρα δεν βρισκόμαστε γιατί έχουν αλλάξει πολλοί οι δρόμοι μας».

Επίσης, ο Γιώργος Ελευθεράς γνωστοποίησε τη διάθεση να λάβει μέρος σε ακόμα ένα ριάλιτι μετά το Bar. «Σκεφτόμουν μήπως πήγαινα στο Big Brother. Το σκέφτομαι. Το μισό κεφάλι μου λέει ναι και το άλλο όχι. Αν με επιλέξουν, όμως, θα έλεγα ναι».

Επόμενο άρθρο

Κάτια Ζυγούλη: "Έτσι γνώρισα τον Σάκη - Δεν ήμουν ποτέ Ρουβίτσα"

Εκμυστηρεύτηκε το αγαπημένο της τραγούδι αλλά και ποιο της αφιέρωσε για να την κατακτήσει
20/06/2020 - 15:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαλάντης: “Το όνειρο μου είναι να φτιάξω δικά μου καλλυντικά”

Όλα όσα μοιράστηκε μέσα από την εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους
16/11/2021 - 16:08

Θετικός στον κορωνοϊό ο Γιώργος Σαμπάνης – Ήταν όμως εμβολιασμένος;

Αναβλήθηκε η προγραμματισμένη πρεμιέρα του τραγουδιστή!
16/11/2021 - 08:02

Κωνσταντίνος Αργυρός: Παραδίδει μαθήματα πιάνου ημίγυμνος στο ημίφως

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός ρίχνει το Instagram με νέο του βίντεο
14/11/2021 - 10:09

Ο Χρήστος Μάστορας σε σχέση με μοντέλο του GNTM;

Ξανά σε σχέση μετά τον χωρισμό του από την Χριστίνα Παπαδέλη;
13/11/2021 - 14:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το ερωτηματολόγιο που πρέπει να συμπληρώσεις αν έχεις νοσήσει με Covid-19

Οι εξήντα απαντήσεις θα βοηθήσουν στη χάραξη πολιτικής, για καλύτερη ποιότητα ζωής

"Ελπίδα ότι θα νικήσουμε τον Covid": Περισσότεροι από 500 εμβολιασμοί στην Πάχνα

Το μήνυμα του Υπουργού Υγείας από το walk in εμβολιαστικό κέντρο που λειτούργησε σήμερα

Εκτός κινδύνου ο καλαθοσφαιριστής που ξυλοκοπήθηκε άγρια έξω από club

Έχει ανακτήσει τις αισθήσεις του αναφέρει σε ανακοίνωση η ομάδα
Ελλάδα

Στην Αθήνα...ο Πάπας: Η θερμή υποδοχή του από τέσσερα παιδιά-σύμβολο αγνότητας

Το επίσημο πρόγραμμα της επίσκεψης Ποντίφικα στην Ελλάδα

Άλλα δυο κρούσματα της μετάλλαξης Όμικρον εντοπίστηκαν στην Αθήνα

Eμφανίζουν ήπια συμπτώματα και παρακολουθούνται ενώ παραμένουν στο σπίτι τους

Δύο ύποπτα κρούσματα της παραλλαγής Όμικρον εντοπίστηκαν στην Αθήνα

Παρακολουθούν αν η νόσησή τους συνδυάζεται με Όμικρον ή είναι η Δέλτα
Διεθνή

Η παραλλαγή Όμικρον έχει “κλέψει” γενετικό υλικό από το κοινό κρυολόγημα

Τι καταγράφουν οι επιστήμονες της εταιρείας Nference της Μασαχουσέτης

Απίστευτες εικόνες στην Ινδονησία: Εξερράγη το ηφαίστειο Σεμέρου (BINTEO)

Κάτοικοι της περιοχής να τρέχουν να σωθούν - Δεν έχουν αναφερθεί ζημιές ή τραυματισμοί

Δώρο από τους γονείς του το όπλο με το οποίο σκότωσε 4 συμμαθητές του ο 15χρονος

Συνελήφθησαν οι γονείς του εφήβου που σκόρπισε το θάνατο σε λύκειο του Μίσιγκαν

tv news

Mια τυχαία περιπολία φέρνει πιο κοντά την αποκάλυψη του δολοφόνου του Στεφανή..

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα της κρίσης φτάνει! Στάθης και Ιουλία μιλούν ανοιχτά σε Στέφανο και Μυρτάλη

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/12/2021 - 18:00ALPHA NEWS