Ψυχαγωγία

"Με θυμώνει όταν κάποιος νοσεί από...καρκίνο να αντιμετωπίζεται ως μελλοθάνατος"

O Αντίνοος Αλμπάνης συγκινεί σε μία εξομολόγηση καρδιάς, μετά την περιπέτεια υγείας του, στο περιοδικό Hello!

Ο γνωστός ηθοποιός δηλώνει θυμωμένος με τον κόσμο που εν έτει 2019 αντιμετωπίζει τον καρκίνο, εν μέρει ακόμα με ταμπού, ενώ συγκινεί με την δήλωσή του ότι δεν σκέφτηκε ποτέ την φράση "Γιατί σε μένα", αφού θεωρεί ότι δεν αξίζει σε κάνεναν η συγκεκριμένη δυστυχία.

΄κλμ

Συγκεκριμένα ανέφερε: 

“Δεν σκέφτηκα ποτέ “Γιατί σε μένα;” Επειδή σε κανέναν δεν αξίζει η δυστυχία”.


“Με θυμώνει που το 2019 κάποιος που νοσεί από καρκίνο αντιμετωπίζεται ως μελλοθάνατος”
 

Επόμενο άρθρο

Ο Κάρολος γιόρτασε τα γενέθλια του μακριά από τα παιδιά του και την...Βασίλισσα!

Πόσα κεράκια έσβησε ο πρίγκιπας και γιατί ταξίδεψε στην Ινδία;
15/11/2019 - 09:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σημαντική αναγνώριση της Κύπρου από το Ευρωπαϊκό Συμβούλιο Έρευνας (BINTEO)

Χρηματοδότηση δυο εκατ. ευρώ για έρευνα που αφορά την καταπολέμηση καρκινικών όγκων
13/12/2019 - 21:46

Στα μωβ φωτίστηκε το ΥΠΑΜ για πρόληψη του καρκίνου του παγκρέατος (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σήμερα η Παγκόσμια Ημέρα Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης για τον Παγκρεατικό Καρκίνο
21/11/2019 - 19:43

Συγκλονίζει η Άσπα Τσίνα:"Έχω καρκίνο στο αίμα-Έχω εκπληρώσει την αποστολή μου"

"Είμαι στη φάση εντατικής χημειοθεαραπείας" - Όλα όσα αποκάλυψε η τραγουδίστρια
20/11/2019 - 09:47

Υπουργός Υγείας: Πάνω από 300 νέα περιστατικά καρκίνου του πνεύμονα ετησίως

Άμεσες ενέργειες για προγράμματα πρόληψης προανήγγειλε ο Υπουργός Κωνσταντίνος Ιωάννου
07/11/2019 - 19:11

Ποιος καρκίνος συνδέεται με την πρόωρη... εμμηνόπαυση;

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε και τί να προσέξετε
03/11/2019 - 17:29

Ο Στέφανος Κορκολής συγκινεί για τη μάχη που δίνει με τον...καρκίνο

"Δυστυχώς αυτή η αρρώστια έχει γίνει πολύ...μοδάτη"
03/11/2019 - 15:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκρηξη σήκωσε στο πόδι τη Λεμεσό

Επί ποδός η Αστυνομία ώστε να εντοπιστεί η προέλευση του δυνατού κρότου

Το χαλούμι έχει "κατακτήσει" την Μεγάλη Βρετανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα πιο σημαντικά κυπριακά προϊόντα τα οποία συνεχίζουν να αγοράζουν οι Βρετανοί
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild
Διεθνή

Ερντογάν: Αν χρειαστεί θα κλείσουμε τη βάση των Αμερικανών στο Ιντσιρλίκ

"Ίσως και η Άγκυρα θα έπρεπε να αναγνωρίσει την "γενοκτονία των ιθαγενών Αμερικανών"

Την αποχώρηση 4.000 στρατιωτών από το Αφγανιστάν θα ανακοινώσει η Ουάσινγκτον

Σε αντάλλαγμα θα έπρεπε να δεσμευθούν ότι δεν θα αφήνουν πλέον να δρουν "τρομοκράτες"

Στην Κωνσταντινούπολη ο πρόεδρος της Λιβύης Αλ Σαρατς (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον υποδέχθηκε ο Τούρκος Πρόεδρος, Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

tv news

Η Αλεξία προχωρά στο να αναλάβει εξ ολοκλήρου την διαχείριση της περιουσίας της

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 16/12/2019 - 06:00DIVIDED