Ψυχαγωγία

«Με τον σύζυγό μου έχουμε χωρίσει αλλά μένουμε στο ίδιο...σπίτι»

Αποκαλυπτική ήταν η Βαλέρια Κουρουπή,με δηλώσεις που δεν συνηθίζονται στην εκπομπή "Έλα Χαμογέλα" όπου μεταξύ άλλων μίλησε για τον χωρισμό της μετά από 20 χρόνια γάμου με τον Νίκο Ξϋδη, την επιλογή τους να συνεχίζουν να μένουν μαζί αλλά και την πεθερά της, Ελένη Βιτάλη.

"Δεν με αγχώνει που μετά 20 χρόνια γάμου χώρισα με τον σύζυγό μου. Έκλεισε ένας κύκλος. Ο πρώην σύζυγός μου είναι ένα πολύ συγκινητικό κομμάτι της ζωής μου, γιατί έχουμε αγαπηθεί πάρα πολύ. Μέχρι να μη ζοριστεί κανείς οικονομικά, θα μένουμε μαζί. Δεν μπορεί όμως να κρατήσει για πάντα. Δεν ξέρω αν είναι καλό για τον γιο μου το ότι συνεχίζουμε και μένουμε μαζί με τον πρώην σύζυγό μου, γιατί δεν έχει ξεκάθαρη εικόνα των πραγμάτων.

Ο γιος μου ζει τον χωρισμό των γονιών του ωραία. Ξέρει ότι αγαπιόμαστε πολύ με τον μπαμπά του και το θαυμάζει αυτό. Ελπίζω από την πεθερά μου, Ελένη Βιτάλη, ο γιος μου να πάρει τη φωνή της. Με τον αδερφό μου είμαστε πολύ αγαπημένοι, αλλά μικροί σκοτωνόμασταν."

Επόμενο άρθρο

Aποκάλυψη από Αναστασοπούλου:"Μου είχαν απαγορεύσει να φύγω από την χώρα"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η ηθοποιός και το "απαγορευτικό" για οχτώ χρόνια
08/12/2019 - 15:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Σάββα μιλά πρώτη φορά για τον χωρισμό της

Όσα αποκάλυψε για την σχέση που διατηρεί με τον πατέρα της κόρης της
19/06/2020 - 17:52

H Τζούλια Νόβα "σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για την απόφαση χωρισμού

Όσα ανέφερε το μοντέλο για τα προβλήματα, τον γάμο και το επόμενο βήμα ενόψει καλοκαιριού
14/06/2020 - 12:17

H Πετρίδου αποκάλυψε για πρώτη φορά ποιος πήρε την απόφαση για το διαζύγιο

Όσα δήλωσε στην πρώτη τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον χωρισμό για το "πένθος" που βιώνει
08/06/2020 - 17:24

Η Θέκλα Πετρίδου "ξεσπά" για το...τρίτο πρόσωπο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο τελευταίο βίντεο που ανέβασε στο κανάλι της στο YouTube
28/05/2020 - 14:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σωρεία παραπόνων στο Σύνδεσμο Καταναλωτών για τα ταξιδιωτικά vouchers (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα με τις χρηματικές επιστροφές εντοπίζει και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή

Το απόλυτο χάος σε τρεις παράνομους σκουπιδότοπους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να αντέξουν το οικονομικό κόστος οι τοπικές Αρχές"

Φωνές από υπαλλήλους ξενοδοχείων για το "επίδομα πείνας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεκάδες ξενοδοχοϋπάλληλοι διαμαρτυρήθηκαν έξω από το Yπουργείο Eργασίας
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα
Διεθνή

Έρευνα σε βάρος του απερχόμενου Πρωθυπουργού της Γαλλίας

Ενενήντα μηνύσεις έχουν κατατεθεί στο Δικαστήριο της Δημοκρατίας

Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας: «Οι αριθμοί δεν ψεύδονται»

Καλεί τις κυβερνήσεις να συμμετάσχουν στη "μάχη" κατά του κορωνοϊού

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

tv news

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/07/2020 - 02:3010Η ΕΝΤΟΛΗ