Ψυχαγωγία

Μέγκαν ή Κέιτ; Το Βρετανικό κοινό ψήφισε ποια από τις δυο συμπαθεί περισσότερο!

Με μεγάλη διαφορά η Κέιτ Μίντλετον είναι μπροστά στην προτίμηση του βρετανικού κοινού. 

Έρευνα για το ποιο είναι το πιο αγαπημένο μέλος της βασιλικής οικογένειας διεξήγαγε η Opinium Monarchy Tracker ανάμεσα σε 2.003 Βρετανούς ενήλικες. Τα αποτελέσματα "ξάφνιασαν" καθώς ενώ υπάρχει η εικόνα ότι η Μέγκαν είναι ιδιαίτερα αγαπητή, κατάφερε να συγκεντρώσει την θετική προτίμηση μόνο του 39% του κοινού, με την δούκισσα του Κέιμπριτζ να περνά μπροστά με 62%. Η βασίλισσα Ελισάβετ συγκέντρωσε το 70% ενώ στην τελευταία θέση βρίσκεται η Καμίλα με μόλις 24% στην κατάταξη.

Από την άλλη πλευρά, ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και ο πρίγκιπας Χάρι βρίσκονται ψηλά στις δημοσκοπήσεις με τον δούκα του Sussex να αρέσει στο 70% του κοινού και ο αδελφός του να έχει ένα μικρό προβάδισμα του 3% .

Επόμενο άρθρο

Έντονα ενοχλημένη η Νατάσα Θεοδωρίδου: Τι ζήτησε από τον σύντροφο της

Οι φωτογραφίες με τον σύντροφο της και το... "μυστικό" της τραγουδίστριας
14/05/2019 - 10:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

H κίνηση από τις πριγκίπισσες και η αληθινή σχέση τους
11/07/2019 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ένας από αυτούς με κρατούσε και έπειτα είδα τουλάχιστον 12 πρόσωπα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγαν 19χρονη φοιτήτρια και Νο1 ύποπτος για την υπόθεση ομαδικού βιασμού

Βαρύ πένθος για την Γιώτα Παπαδοπούλου - "Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό φιλί και η συγκινητική κίνηση της οικογένειας στη κηδεία

Κλείνει τμηματικά ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Κοφίνου

Δείτε ποιες μέρες και ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες
Ελλάδα

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους

LIVE: Ο εγκέλαδος χτύπησε την Αθήνα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ με επίκεντρο τη Μαγούλα
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 16:15KITCHEN LAB