Ψυχαγωγία

Μέγκαν και Χάρι δεν υπακούν και "σπάνε" συνεχώς το Πρωτόκολλο - Η νεά παραβίαση

O πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ "σπάνε" ξανά το Πρωτόκολλο με τη νέα τους απόφαση που θα βρει στην γωνία τη Βασίλισσα Ελισάβετ , που σίγουρα δεν θα της αρέσει.

Σύμφωνα με δημοσιεύματα και αποφάσεις του Παλατιού , το πριγκιπικό ζεύγος αποφάσισε να στείλει το παιδί τους σε αμερικάνικο σχολείο στην Αγγλία, το οποίο είναι ξεκάθαρη παραβίαση του βασιλικού πρωτοκόλλου. Ο Δούκας και η Δούκισσα του Sussex σκέφτονται συγκεκριμένα να στείλουν το παιδί τους σε ένα σχολείο στο Surrey που λέγεται ACS Egham International και ήδη έχουν κάνει τις πρώτες κινήσεις επικοινωνίας.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Η Μέγκαν Μαρκλ αισθάνεται... πίεση από το βασιλικό πρωτόκολλο

 Η Μέγκαν "σπάει" το πρωτόκολλο φορώντας... μίνι και αναστατώνει το Παλάτι(ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση "έκπληξη" της Μέγκαν που ξάφνιασε το κοινό! (ΦΩΤΟ)

Η Μέγκαν Μαρκλ  "σπάει" συνεχώς το Πρωτόκολλο - Η νεά παραβίαση


Ο Χάρι και η Μέγκαν  επιθυμούν μια πιο διαφοροποιημένη εκπαίδευση για το παιδί τους, και  γνωρίζει πλήρως την αμερικανική κληρνομιά του, καταγωγή της μητέρας τους. Αυτό σημαίνει φυσικά ότι δεν θα πάει στο ίδιο σχολείο με τα ξαδέρφια του. Η πρώτη επικοινωνία έγινε αφού πρέπει να είναι ενήμεροι χρόνια πριν οι αρμόδιοι στο σχολείο και να αναλάβουν από νωρίς συγκεκριμένη πολιτική.

Επόμενο άρθρο

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι έγινε... νονός! (ΦΩΤΟ)

Η απουσία Γουίλιαμ και Κέιτ από την τελετή και η εντυπωσιακή Μέγκαν Μαρκλ
19/03/2019 - 11:30

Η Μέγκαν Μαρκλ απαντά... στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται!

Η αποστωμοτική απάντηση της δούκισσας του Σάσεξ
19/03/2019 - 09:12

"Βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ σε Μέγκαν Μαρκλ και πρίγκιπα Χάρι-Μάθετε τον λόγο

Τα σχέδια του πριγκιπικού ζευγαριού και οι απαγορεύσεις της βασίλισσας
18/03/2019 - 08:44

Αυτός είναι ο λόγος που η Μέγκαν Μαρκλ σταματάει τις... δημόσιες εμφανίσεις!

Οι επαγγελματικές υποχρεώσεις της δούκισσας του Σάσεξ "παγώνουν" για λίγο
17/03/2019 - 09:39

Ο Κλούνεϊ μιλά για την Μέγκαν Μαρκλ και εξηγεί γιατί την υπερασπίστηκε δημόσια

"Είναι πραγματικά μια πολύ ευγενική και έξυπνη γυναίκα..."
16/03/2019 - 15:36

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ... εκτός Παλατιού - Όλες οι λεπτομέρειες

Η επίσημη ανακοίνωση από Μπάκιγχαμ για το αγαπημένο ζευγάρι
15/03/2019 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Κύπρος τιμά την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παρελάσεις και εκδηλώσεις σε όλες τις πόλεις, με επίκεντρο τη Λευκωσία

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ανήλικου στην Πάφο

Απουσίαζε από το σπίτι του από την περασμένη Τρίτη

Στο κελί οδηγός που οδηγούσε τύφλα στο μεθύσι στον αυτοκινητόδρομο

Οδηγούσε αλόγιστα και επικίνδυνα και αρνήθηκε να προβεί σε τελικό έλεγχο αλκοτέστ
Ελλάδα

"Μακεδονία Ξακουστή" τραγουδούν πολίτες στην παρέλαση της Θεσσαλονίκης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στέλνουν το δικό τους μήνυμα για την ελληνικότητα της Μακεδονίας

Πήγαν να τον κλέψουν και πυροβόλησε και σκότωσε τον διαρρήκτη

Πέταξε το πτώμα του σε λατομείο και τον έψαχνε η ομάδα του

Το βίντεο της ντροπής και οι ειρωνείες των αστυνομικών στην 90χρονη (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέλαβαν 90χρονη επειδή πουλούσε κάλτσες που έπλεκε η ίδια στη λαϊκή αγορά
Διεθνή

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Έρευνα υψηλού επιπέδου διέταξε η Jacinda Ardern για το χτύπημα στη Νέα Ζηλανδία

"Σηκώνει κάθε πέτρα" για να απαντήσει όλα τα ερωτήματα η Πρωθυπουργός της χώρας

Σειρήνες πολέμου στην καρδιά του Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επτά τραυματίες, μεταξύ τους και δύο βρέφη, μετά από επίθεση με ρουκέτα

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 13:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ