Ψυχαγωγία

Μέγκαν και Χάρι δεν υπακούν και "σπάνε" συνεχώς το Πρωτόκολλο - Η νεά παραβίαση

O πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ "σπάνε" ξανά το Πρωτόκολλο με τη νέα τους απόφαση που θα βρει στην γωνία τη Βασίλισσα Ελισάβετ , που σίγουρα δεν θα της αρέσει.

Σύμφωνα με δημοσιεύματα και αποφάσεις του Παλατιού , το πριγκιπικό ζεύγος αποφάσισε να στείλει το παιδί τους σε αμερικάνικο σχολείο στην Αγγλία, το οποίο είναι ξεκάθαρη παραβίαση του βασιλικού πρωτοκόλλου. Ο Δούκας και η Δούκισσα του Sussex σκέφτονται συγκεκριμένα να στείλουν το παιδί τους σε ένα σχολείο στο Surrey που λέγεται ACS Egham International και ήδη έχουν κάνει τις πρώτες κινήσεις επικοινωνίας.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Η Μέγκαν Μαρκλ αισθάνεται... πίεση από το βασιλικό πρωτόκολλο

 Η Μέγκαν "σπάει" το πρωτόκολλο φορώντας... μίνι και αναστατώνει το Παλάτι(ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση "έκπληξη" της Μέγκαν που ξάφνιασε το κοινό! (ΦΩΤΟ)

Η Μέγκαν Μαρκλ  "σπάει" συνεχώς το Πρωτόκολλο - Η νεά παραβίαση


Ο Χάρι και η Μέγκαν  επιθυμούν μια πιο διαφοροποιημένη εκπαίδευση για το παιδί τους, και  γνωρίζει πλήρως την αμερικανική κληρνομιά του, καταγωγή της μητέρας τους. Αυτό σημαίνει φυσικά ότι δεν θα πάει στο ίδιο σχολείο με τα ξαδέρφια του. Η πρώτη επικοινωνία έγινε αφού πρέπει να είναι ενήμεροι χρόνια πριν οι αρμόδιοι στο σχολείο και να αναλάβουν από νωρίς συγκεκριμένη πολιτική.

Επόμενο άρθρο

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ-Πρίγκιπας Χάρι: Η απόφαση που πήραν για το γιο τους

Τα φώτα της δημοσιότητας, η ιδιωτικότητα και η διαφορά με τα παιδιά του Ουίλιαμ
22/05/2019 - 11:09

Τελικά που γέννησε η Μέγκαν; Η αποκάλυψη για την τοποθεσία! (ΦΩΤΟ)

Η βοήθεια που δέχεται Μέγκαν και η απόφαση που πήραν για το προσωπικό του σπιτιού τους
20/05/2019 - 08:52

Ο Ουίλιαμ και η Κέιτ επιτέλους... γνώρισαν τον γιο του Χάρι και της Μέγκαν!

Επισκέφθηκαν το ζευγάρι και το νεογέννητο γιο τους στο Φρόγκμορ
16/05/2019 - 09:20

Μέγκαν-Χάρι: Πως με μια κίνηση ανέπτυξαν μια ολόκληρη πόλη!

Οι ιδιοκτήτες κατοικιών στο Ουίνδσορ ευχαριστούν τον Δούκα και τη Δούκισσα του Σάσεξ...
15/05/2019 - 10:51

Μέγκαν ή Κέιτ; Το Βρετανικό κοινό ψήφισε ποια από τις δυο συμπαθεί περισσότερο!

Μεγάλη διαφορά ποσοστού ανάμεσα στις δυο δούκισσες
14/05/2019 - 10:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο

Συμβουλές από τον ερπετολόγο Γιάννη Αγγελή για την εμφάνιση των φιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός κινδύνου το αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο Νοσοκομείο από δάγκωμα φιδιού
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ