Ψυχαγωγία

Μέγκαν και Κέιτ συμφιλιώθηκαν μετά από… διαταγή της βασίλισσας Ελισάβετ!

 

Χθες, όλα τα διεθνή μέσα είχαν στραμμένα την προσοχή τους στην πρώτη κοινή εμφάνιση, της Μέγκαν Μαρκλ και της Κέιτ Μίντλετον μετά τις έντονες φήμες που υπάρχουν το τελευταίο διάστημα ότι οι δυο γυναίκες βρίσκονται στα «μαχαίρια».

 Διαβάστε επίσης: Μέγκαν και Κέιτ μαζί στην εκκλησία για τη Χριστουγεννιάτικη λειτουργία! (ΦΩΤΟ)

Μπορεί η χθεσινή τους εμφάνιση να μην «προκάλεσε» αφού όλα έδειχναν τέλεια ανάμεσα τους, ωστόσο ένα δημοσίευμα της DailyMail  αναφέρει ότι οι δυο γυναίκες εμφανίστηκαν συμφιλιωμένες μετά από εντολή της βασίλισσας Ελισάβετ! Στο δημοσίευμα αναφέρεται επίσης ότι η βασίλισσα είπε ότι κάθε είδους ένταση ανάμεσα στις δυο τους δεν θα πρέπει να γίνει ορατή στους πολίτες που είχαν συγκεντρωθεί έξω από τον ιερό ναό που είχαν πάει μαζί με τους συζύγους τους

 Όπως φάνηκε από την εμφάνιση τους, η διαταγή της βασίλισσας εισακούστηκε αφού εμφανίστηκαν χαμογελαστές και φιλικές η μια προς την άλλη.

Επόμενο άρθρο

Η Βάσω Λασκαράκη φωτογραφίζει τον σύντροφο της και τον… τρολάρει! (ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές στη Νέα Υόρκη και η φωτογραφία ποι μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
26/12/2018 - 13:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τελικά που γέννησε η Μέγκαν; Η αποκάλυψη για την τοποθεσία! (ΦΩΤΟ)

Η βοήθεια που δέχεται Μέγκαν και η απόφαση που πήραν για το προσωπικό του σπιτιού τους
20/05/2019 - 08:52

Ο Ουίλιαμ και η Κέιτ επιτέλους... γνώρισαν τον γιο του Χάρι και της Μέγκαν!

Επισκέφθηκαν το ζευγάρι και το νεογέννητο γιο τους στο Φρόγκμορ
16/05/2019 - 09:20

Μέγκαν-Χάρι: Πως με μια κίνηση ανέπτυξαν μια ολόκληρη πόλη!

Οι ιδιοκτήτες κατοικιών στο Ουίνδσορ ευχαριστούν τον Δούκα και τη Δούκισσα του Σάσεξ...
15/05/2019 - 10:51

Μέγκαν ή Κέιτ; Το Βρετανικό κοινό ψήφισε ποια από τις δυο συμπαθεί περισσότερο!

Μεγάλη διαφορά ποσοστού ανάμεσα στις δυο δούκισσες
14/05/2019 - 10:35

Η Μέγκαν Μαρκλ τιμά την πριγκίπισσα Νταϊάνα με μια φωτογραφία του γιου της(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο που δημοσίευσαν με αφορμή την γιορτή της Μητέρας
12/05/2019 - 17:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανδρέας φεύγει, Ανδρέου έρχεται στη θέση του Εκπροσώπου Τύπου της Αστυνομίας

Ποια καθήκοντα αναλαμβάνει ο Αγγελίδης και ποιος ο διάδοχός του

Μαίνεται ο πόλεμος μεταξύ φατριών για τη διακίνηση ναρκωτικών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφορές για ναρκωτικά φαίνεται να βρίσκονται πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

360⁰: Μπήκαμε στα διαμερίσματα του υψηλότερου κτιρίου στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοναδικές εικόνες κατέγραψε η κάμερα του Alpha από τον 34ο όροφο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων

Ελληνικά πολεμικά αεροσκάφη πάνω από τη Βόρεια Μακεδονία

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο χωρών για τον έλεγχο του εναέριου χώρου από την Ελλάδα

Τουρκική "απόβαση" στα ελληνικά νησιά ενόψει Μπαϊραμιού

Ποιοί είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί για τους παραθεριστές της μουσουλμανικής γιορτής
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Ολλανδός Υφυπουργός Δικαιοσύνης και Ασφάλειας Μαρκ Χάρμπερς

Για παραλείψεις σε έκθεση για εγκληματικότητα αιτητών ασύλου 

UNIDIR: Στο υψηλότερο επίπεδό μετά τον Β' ΠΠ ο κίνδυνος πυρηνικού πολέμου

Προειδοποιεί η διευθύντρια του Ερευνητικού Ιδρύματος των Ηνωμένων Εθνών για τον Αφοπλισμό

Αποζημίωση 1,5 εκ. δολαρίων για άνδρα που έμεινε 45 χρόνια στη φυλακή

Φυλακίστηκε για φόνο τον οποίο δεν διέπραξε ο ίδιος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ