Ψυχαγωγία

Μέγκαν Μαρκλ: Αυτός είναι ο νέος της προσωπικός βοηθός! (ΦΩΤΟ)

Μετά τις δυο παραιτήσεις στενών συνεργατών της τελικά η Μέγκαν βρήκε το κατάλληλο άτομο για να είναι πάντα στο πλευρό της. 

Πρόκειται για τον Κρίστιαν Τζονς , ο οποίος ανέλαβε τη θέση του Διευθυντή επικοινωνίας τόσο της Μέγκαν και του πρίγκιπα Χάρι όσο και της Κέιτ. Ο Κρίστιαν Τζονς ανήκε στην ομάδα του πρώην αρμόδιου υπουργού για το Brexit, Ντέιβιντ Ντέιβις και τώρα εντάσσεται στο επικοινωνιακό team των Βασιλικών Ανακτόρων,  ενώ ο νέος του ρόλος είναι να μεσολαβεί με τα βρετανικά και διεθνή ΜΜΕ και να υποστηρίζει τις φιλανθρωπικές δράσεις και εμφανίσεις τους.

Επιπλέον, θα αναλάβει το γραφείο τύπου και τις δράσεις των δυο βασιλικών ζευγαριών, Χάρι -Μέγκαν και Ουίλιαμ-Κέιτ για τη διάδραση τους με τα μέσα σε καθημερινή βάση. Ο φωτογραφικός φακός τους απαθανάτισε την Μέγκαν Μαρκλ και το νέο της συνεργάτη στο ιταλικό εστιατόριο Chucs στο Notting Hill. 

12

 

11

 

Επόμενο άρθρο

Στο τιμόνι με ζώνη αυτή τη φορά η Βασίλισσα Ελισάβετ (ΦΩΤΟ)

Δεν παραδίδει την άδεια οδήγησης του μετά το τροχαίο ο Πρίγκιπας Φίλιππος
19/01/2019 - 19:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

H κίνηση από τις πριγκίπισσες και η αληθινή σχέση τους
11/07/2019 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο άτομα για υπόθεση απαίτησης περιουσίας με απειλές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων της Αστυνομίας

Καιρός: Στους 40 βαθμούς Κελσίου ανεβαίνει ο υδράργυρος (ΦΩΤΟ)

Κίτρινη προειδοποίηση για υψηλές θερμοκρασίες από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Ρουκέτες από συριακό έδαφος έπληξαν σπίτι στην Τουρκία

Από τα πυρά τραυματίστηκαν πέντε άτομα

Νοτιοκορεάτικα πυρά κατά στρατιωτικού αεροσκάφους Ρωσίας για παραβίαση

Είναι η πρώτη φορά που ρωσικό αεροσκάφος παραβίασε τον εναέριο χώρο της Νότιας Κορέας

Στη μάχη με τις φλόγες η Πορτογαλία σε μεγάλη δασική πυρκαγιά κοντά στη Λισαβόνα

Στον αγώνα κατάσβεσης βρίσκονται 1.300 πυροσβέστες με 318 οχήματα και 17 αεροσκάφη

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ