Ψυχαγωγία

Μέγκαν Μαρκλ: Η νέα παραίτηση στο παλάτι και οι φήμες που φούντωσαν

Η μια παραίτηση μετά την άλλη στο παλάτι...

Μετά την παραίτηση των δυο βοηθών της Μέγκαν σε σύντομο χρονικό διάστημα τώρα παραιτείται και η τρίτη και τελευταία βοηθός της. Σύμφωνα με δημοσίευμα της The Sun, η δούκισα του Σάσεξ έμαθε ότι αμέσως μετά την γέννηση του πρώτου της παιδιού η Έιμι Πίκερλ θα παραιτηθεί. Η Έιμι είναι το δεξί χέρι της Μέγκαν και είχε διοριστεί πέρσι ως γραμματέας της και μόλις μετακομίσει το ζευγάρι στη νέα του κατοικία στο Γουίντσορ, δεν θα βρισκεται στα καθήκοντα της

Μετά και την τρίτη παραίτηση στενού συνεργάτη της Μέγκαν, φούντωσαν περισσότερο οι φήμες για τον δύσκολο και απαιτητικό της χαρακτήρα.

Επόμενο άρθρο

Σε καρναβαλίστικους ρυθμούς η Πάφος (BINTEO)

Πέντε χιλιάδες καρναβαλιστές συγκεντρώθηκαν στην παρέλαση της πόλης
09/03/2019 - 20:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Υπέβαλε παραίτηση από το ΔΝΤ η Κριστίν Λαγκάρντ

Φεύγει από τον διεθνή οικονομικό οργανισμό στις 12 Σεπτεμβρίου
16/07/2019 - 19:52

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Οδηγούσε μεθυσμένος και χωρίς άδεια οδήγησης

Προσπάθησε να ξεφύγει από την Αστυνομία

Η Κύπρος θυμάται και τιμά τους ήρωες της τουρκικής εισβολής του 1974 (ΦΩΤΟ)

Εκδηλώσεις μνήμης και τιμής για τους πεσόντες σε όλες τις πόλεις

Μεθυσμένος οδηγός "απογειώθηκε" στον αυτοκινητόδρομο με 195 χιλιόμετρα

Συνελήφθη για αυτόφωρα αδικήματα και αφέθηκε στη συνέχεια ελεύθερος
Ελλάδα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες
Διεθνή

Oι ΗΠΑ στέλνουν στρατιώτες στη Σαουδική Αραβία

Κλιμακώνεται η ένταση με το Ιράν

Αυστηρή προειδοποίηση Λονδίνου προς Τεχεράνη για το δεξαμενόπλοιο

Το πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία κατασχέθηκε στο Στενό του Χορμούζ

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 14:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW