Ψυχαγωγία

Μέγκαν Μαρκλ:"Μου έλεγαν ότι τα βρετανικά ταμπλόιντς θα καταστρέψουν τη ζωή μου"

Με απόλυτη ειλικρίνεια μίλησε η Μέγκαν Μαρκλ στο ντοκιμαντέρ του  ITV και στον δημοσιογράφο Tom Bradby, για τις προειδοποιήσεις που δέχτηκε από τους Βρετανούς φίλους της για τα βρετανικά μέσα αλλά και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει καθώς είναι συνεχώς στο επίκεντρο της δημοσιότητας. 

Η προσωπική ζωή της Δούκισσας του Σάσεξ απασχολεί αρκετά τα φώτα της δημοσιότητας με τα βρετανικά τάμπλοιτ να προσπαθούν να φέρουν στο φως της δημοσιότητας όλο και περισσότερες πληροφορίες τόσο για τη ζωή της πριν τον πρίγκιπα Χάρι όσο και την ζωή της ως "Δούκισσα του Σάσεξ". 

Συγκεκριμένα η Δούκισσα του Σάσεξ δήλωσε:

«Όταν πρωτογνώρισα τον άντρα μου, οι φίλοι μου ήταν πολύ χαρούμενοι επειδή ήμουν κι εγώ χαρούμενη. Αλλά οι βρετανοί φίλοι μου μού έλεγαν, «σίγουρα είναι υπέροχος αλλά δεν πρέπει να το κάνεις επειδή τα βρετανικά ταμπλόιντς θα καταστρέψουν τη ζωή σου». Και εγώ με φοβερή αφέλεια, έλεγα, «Για τι πράγμα μιλάτε; Δεν βγάζει καθόλου νόημα, δεν μου αρέσουν τα ταμπλόιντς!». Δεν αποτελώ θέμα για τα ταμπλόιντς. Δεν το κατάλαβα τότε. Οπότε είναι περίπλοκο».

Στην ερώτηση για το αν μπορεί να αντέξει την πίεση απάντησε:

«Έχω πει πολλές φορές στον Η – έτσι τον αποκαλώ – ότι δεν αρκεί απλά να επιβιώσεις από κάτι, σωστά; Δεν είναι αυτό το νόημα της ζωής. Πρέπει να περνάς καλά. Πρέπει να είσαι χαρούμενος». Ενώ συμπλήρωσε: «Ελπίζω ο κόσμος να φτάσει στο σημείο που θα μας δει ως ένα ερωτευμένο ζευγάρι, επειδή δεν ξυπνάω κάθε μέρα νιώθοντας τίποτα άλλο παρά η γυναίκα που ανέκαθεν υπήρξα. Είμαι απλώς η Μέγκαν και παντρεύτηκα αυτόν τον υπέροχο άντρα και για εμένα αυτό είναι απλώς μέρος της ιστορίας αγάπης μας».

Επόμενο άρθρο

Ανατροπή στην "υπόθεση βιασμού" με τον Ρονάλντο: Απόλυτα θετικό το DNA του

Οι αποκαλύψεις των βρετανικών Μέσων και ο "πονοκέφαλος" του ποδοσφαιριστή
21/10/2019 - 14:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tα "μαζεύουν" και φεύγουν Μέγκαν και Χάρι για πρώτη φορά - Όλες οι πληροφορίες

Η απόφαση να ταξιδέψουν για τις εορτές στις ΗΠΑ και οι φήμες για περαιτέρω διάσπαση
13/11/2019 - 18:17

Μέγκαν και Χάρι αποφάσισαν να μην γιορτάσουν τα Χριστούγεννα με την βασίλισσα

Το χάσμα ανάμεσα στο ζευγάρι και τα υπόλοιπα μέλη της βασιλικής οικογένειας μεγαλώνει
13/11/2019 - 15:18

Σάλος με ανάρτηση γνωστής σχεδιάστριας για την Μέγκαν Μαρκλ (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με την Δούκισσα του Σάσεξ που στο τέλος διαγράφηκε
13/11/2019 - 12:11

Ουίλιαμ&Κέιτ-Χάρι&Μέγκαν: Η κοινή εμφάνιση μετά από μηνές που σχολιάστηκε έντονα

Η δημόσια εμφάνιση μετά την αποκάλυψη για τη ρήξη ανάμεσα στα δυο αδέρφια
10/11/2019 - 17:05

Η εμφάνιση της Μέγκαν Μαρκλ που... "έκλεψε" τις εντυπώσεις! (ΦΩΤΟ)

Μαζί με τον σύζυγό της, πρίγκιπα Χάρι μαγνήτισαν τα βλέμματα
10/11/2019 - 10:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πως χάθηκε τελικά το σήμα στα κινητά στην περιοχή του Αγ. Ανδρέα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα είχε εξελιχθεί σε σπαζοκεφαλιά για την Ηλεκτρομηχανολογική Υπηρεσία

Φέτος, 230 παιδιά τόλμησαν να σπάσουν τη σιωπή τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποτροπιασμό προκαλούν τα νέα στοιχεία για τα θύματα σεξουαλικής κακοποίησης στην Κύπρο

Τα "μασάει" η Αστυνομία για τη δράση του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαστάσεις λαμβάνουν οι νέες καταγγελίες για εμπλοκή πολιτικών προσώπων στην υπόθεση
Ελλάδα

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο

Βραδιά επεισοδίων με μολότοφ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα (VID)

Με δακρυγόνα απάντησαν οι διμοιρίες των ΜΑΤ στους διαδηλωτές μετά τις πορείες

Ρουβίκωνας κατά Α. Γεωργιάδη: «Κάθε κυβέρνηση έχει τον τηλεκαρνάβαλο της»

«Δεν τους φοβόμαστε!» απήντησε λίγο αργότερα ο Άδωνις Γεωργιάδης
Διεθνή

Γαλλία: Συνταξιούχος χειρουργός, ύποπτος για δεκάδες βιασμούς ανηλίκων

Σοκ και αποτροπιασμό προκαλούν οι αποκαλύψεις της πρωτοφανούς υπόθεσης

Οκλαχόμα: Άνδρας μπούκαρε σε εμπορικό κέντρο και σκόρπισε το θάνατο (ΦΩΤΟ)

Νεκρός ο δράστης της αιματηρής επίθεσης που έθεσε σε συναγερμό τις αρχές

Ένας νεκρός από τη φονική κατολίσθηση στην Αυστρία

Τα ακραία καιρικά φαινόμενα προκάλεσαν προβλήματα σε μετακινήσεις και ηλεκτροδότηση

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/11/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ