Ψυχαγωγία

Μέγκαν Μαρκλ:"Μου έλεγαν ότι τα βρετανικά ταμπλόιντς θα καταστρέψουν τη ζωή μου"

Με απόλυτη ειλικρίνεια μίλησε η Μέγκαν Μαρκλ στο ντοκιμαντέρ του  ITV και στον δημοσιογράφο Tom Bradby, για τις προειδοποιήσεις που δέχτηκε από τους Βρετανούς φίλους της για τα βρετανικά μέσα αλλά και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει καθώς είναι συνεχώς στο επίκεντρο της δημοσιότητας. 

Η προσωπική ζωή της Δούκισσας του Σάσεξ απασχολεί αρκετά τα φώτα της δημοσιότητας με τα βρετανικά τάμπλοιτ να προσπαθούν να φέρουν στο φως της δημοσιότητας όλο και περισσότερες πληροφορίες τόσο για τη ζωή της πριν τον πρίγκιπα Χάρι όσο και την ζωή της ως "Δούκισσα του Σάσεξ". 

Συγκεκριμένα η Δούκισσα του Σάσεξ δήλωσε:

«Όταν πρωτογνώρισα τον άντρα μου, οι φίλοι μου ήταν πολύ χαρούμενοι επειδή ήμουν κι εγώ χαρούμενη. Αλλά οι βρετανοί φίλοι μου μού έλεγαν, «σίγουρα είναι υπέροχος αλλά δεν πρέπει να το κάνεις επειδή τα βρετανικά ταμπλόιντς θα καταστρέψουν τη ζωή σου». Και εγώ με φοβερή αφέλεια, έλεγα, «Για τι πράγμα μιλάτε; Δεν βγάζει καθόλου νόημα, δεν μου αρέσουν τα ταμπλόιντς!». Δεν αποτελώ θέμα για τα ταμπλόιντς. Δεν το κατάλαβα τότε. Οπότε είναι περίπλοκο».

Στην ερώτηση για το αν μπορεί να αντέξει την πίεση απάντησε:

«Έχω πει πολλές φορές στον Η – έτσι τον αποκαλώ – ότι δεν αρκεί απλά να επιβιώσεις από κάτι, σωστά; Δεν είναι αυτό το νόημα της ζωής. Πρέπει να περνάς καλά. Πρέπει να είσαι χαρούμενος». Ενώ συμπλήρωσε: «Ελπίζω ο κόσμος να φτάσει στο σημείο που θα μας δει ως ένα ερωτευμένο ζευγάρι, επειδή δεν ξυπνάω κάθε μέρα νιώθοντας τίποτα άλλο παρά η γυναίκα που ανέκαθεν υπήρξα. Είμαι απλώς η Μέγκαν και παντρεύτηκα αυτόν τον υπέροχο άντρα και για εμένα αυτό είναι απλώς μέρος της ιστορίας αγάπης μας».

Επόμενο άρθρο

Ανατροπή στην "υπόθεση βιασμού" με τον Ρονάλντο: Απόλυτα θετικό το DNA του

Οι αποκαλύψεις των βρετανικών Μέσων και ο "πονοκέφαλος" του ποδοσφαιριστή
21/10/2019 - 14:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έδωσαν την απάντηση Μέγκαν Μαρκλ - Χάρι: Ποιος πήρε την απόφαση για το Megxit;

H βιογραφία αποκαλύπτει πολλά για την πιο ιδιαίτερη βασιλική στιγμή του ζευγαριού
25/05/2020 - 10:14

Χάρι- Μέγκαν Μαρκλ: Αυτοί είναι 10 αστέρες του Hollywood που έχουν γείτονες!

Το πρώην βασιλικό ζεύγος έχει μετακομίσει πλέον στις Ηνωμένες Πολιτείες
23/05/2020 - 11:38

Tο βιογραφικό της Μέγκαν Μαρκλ αποκαλύφθηκε και εμπεριέχει "κρυφά ταλέντα"(ΦΩΤΟ)

Η δεξιότητα που χάρη σ΄αυτήν πήρε τον ρόλο για το ντεμπούτο στη σειρά "Suits"
18/05/2020 - 07:18

H Mέγκαν Μαρκλ διαβάζει παραμύθι στον Άρτσι και αυτός...βαριέται (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χαριτωμένο βίντεο που δημοσίευσαν οι περήφανοι γονείς με αφορμή τα πρώτα γενέθλια
06/05/2020 - 14:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Restart τουρισμού: Πότε θα ανακοινωθούν πτήσεις και δρομολόγια (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι προσδοκίες των τουριστικών πρακτόρων και η απουσία των μεγάλων "παιχτών"

Γεωργός "έδωσε" τον τρίτο δράστη που καταζητείτο για ένοπλη ληστεία

Κρυβόταν σε θάμνους στην περιοχή των Κουκλιών - Σπεύδουν στην Πάφο ανακριτές του ΤΑΕ

373 καταγγελίες για τροχαία αδικήματα μέσα σε μια μέρα

Με αμείωτο ρυθμό συνεχίζονται οι έλεγχοι της Αστυνομίας
Ελλάδα

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα

Υπ. Τουρισμού Ελλάδας: Εξετάζεται μια «ασφαλής ζώνη» Ελλάδας, Κύπρου, Ισραήλ

Τι ανέφερε ο Χάρης Θεοχάρης για την ακτοπλοϊκή σύνδεση των δύο χωρών

Αύριο οι ανακοινώσεις για το άνοιγμα των δημοτικών σχολείων στην Ελλάδα

Υπό την καθοδήγηση και τις συστάσεις ειδικών οι αποφάσεις ξεκαθάρισε ο Μητσοτάκης
Διεθνή

Παπαγάλος θα "καταθέσει" για υπόθεση βιασμού και δολοφονίας 46χρονης

Ως αποδεικτικό στοιχείο αναμένεται να τον χρησιμοποιήσουν εισαγγελείς της δίκης

Οι επαγγελματίες Υγείας στην Ιταλία δίνουν τώρα τη δική τους μάχη

«Τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα τώρα...Αναβιώνουμε μέσα μας όσα έχουμε δει»

Η Ισπανία αναθεώρησε προς τα κάτω τον αριθμό των θανάτων από κορωνοϊό

Το νέο σύστημα βοήθησε να «αφαιρεθούν εσφαλμένες επαναλήψεις»

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/05/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ