Ψυχαγωγία

Μέγκι Ντρίο-Μικαέλλα Φωτιάδη...ξανά μαζί στην αγκαλιά του Τρύφωνα Σαμαρά(ΦΩΤΟ)

Τί και αν υπήρχαν οι φήμες τον τελευταίο καιρό ότι η Μέγκι Ντρίο και η Μικαέλλα Φωτιάδη, δεν μιλιούνται και οι πρώην κολλητές δεν έχουν καμιά επικοινωνία; 

Όλα αυτά ανήκουν στο παρελθόν, όπως και οι φήμες για κόντρες που υπήρχαν πριν από μήνες αφού τα μοντέλα βρέθηκαν μαζί σε γνωστό νυχτερινό μαγαζί  της Αθήνας, αγκαλιά με τον Τρύφωνα Σαμαρά και τον γνωστό pr manager Νεκτάριο Σκαμνάκη.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και την πόζα στο φακό από τα νυχτοπερπατήματά τους, διαψεύδοντας με τον καλύτερο τρόπο τις όποιες φημολογίες υπήρχαν ή υπάρχουν ακόμα και σήμερα:

Επόμενο άρθρο

O Kωνσταντίνος Αργυρός "πρωταγωνιστεί" στην πιο συγκινητική στιγμή στις 8 λέξεις

Το γλυκό στιγμιότυπο που ανέβασε στα social media και το τραγούδι που μας ταξίδεψε
22/02/2020 - 13:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκι Ντρίο απαντά δημόσια για το...ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου!

Όσα δήλωσε για το "χαστούκι" της παρουσιάστριας - Ο λόγος απουσίας και οι "δικαιολογίες"
14/01/2020 - 11:04

Το "χαστούκι" της Καινούργιου στην Μέγκι:"Δεν είναι σωστή-Έρχεται ότι ώρα θέλει"

"Είμαι πολύ θυμωμένη και θα το πω..." - Οι αποκαλύψεις και τι γίνεται στα παρασκήνια
10/01/2020 - 13:00

Άφωνη η Μέγκι Ντρίο: Είδε on air τον...πρώην της στην αγκαλιά της Εύης Ιωαννίδου

Όλες οι λεπτομέρειες και η απίστευτη αντίδραση...
05/12/2019 - 13:04

Μέγκι Ντρίο: "Έζησα το bullying στο Λύκειο...Σταμάτησα να πηγαίνω στο σχολείο"

Τα σκληρά λόγια του συντρόφου της, η εκπαίδευση εξ αποστάσεως και οι λεπτομέρειες
04/12/2019 - 11:55

Δύσκολες στιγμές για την Μέγκι Ντρίο:"Δεν είμαι καθόλου καλά στην υγεία μου..."

Γιατί ευχαριστεί τον Πρωθυπουργό της Ελλάδας και όλες οι λεπτομέρειες
30/11/2019 - 12:20

Συγκλονίζει η Μέγκι Ντριο: "Αγνοείται η ξαδέρφη μου μετά τον...σεισμό"(ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες, η εξαφάνιση και το μήνυμα που έστειλε
27/11/2019 - 12:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κύπρια στη Βαρκελώνη: «Εμείς θέλουμε να επιστρέψουμε σπίτι μας ασφαλείς» (VID)

Η Νάταλι Μπάγκινς βρίσκεται «εγκλωβισμένη» στη χώρα εδώ και δυόμιση εβδομάδες

Αυτές είναι οι συνήθεις δικαιολογίες όσων...δε μένουν σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πιο απείθαρχοι οι νέοι - Χιλιάδες έλεγχοι, εκατοντάδες καταγγελίες
Ελλάδα

Έλληνες επιστήμονες στη μάχη για εξεύρεση θεραπείας του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κίνα και στις ΗΠΑ βρίσκονται σε εξέλιξη κλινικές δοκιμές εμβολίου

Πρώτο κρούσμα κορωνοϊού στο Άγιο Όρος

Μοναχός διαγνώστηκε θετικός στον ιό και νοσηλεύεται στο ΑΧΕΠΑ στη Θεσσαλονίκη

Τραγωδία στην Πάτρα: Νεκρός ηλικιωμένος μετά από φωτιά στο σπίτι του

Οι πυροσβέστες δεν κατάφεραν να σώσουν τον άτυχο άνδρα
Διεθνή

Συγκλονίζουν οι ιστορίες νεαρών θυμάτων του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα υπερήλικες πάλεψαν με τον ιό και θεραπεύτηκαν

Τι αναφέρει οδηγία της βρετανικής Κυβέρνησης για τις μετακινήσεις φοιτητών

Στάλθηκε επιστολή προς τις διοικήσεις των αγγλικών Πανεπιστημίων

Πάνω από 1.000 ασθενείς κορωνοϊού έχασαν τη ζωή τους στο Ηνωμένο Βασίλειο

Μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο κατεγράφησαν 260 θάνατοι

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/03/2020 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ