Ψυχαγωγία

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Καμία εμφάνιση της Μελάνια Τραμπ δεν περνά απαρατήρητη και πάντα τραβάει όλα τα βλέμματα...

Η πρώτη κυρία των ΗΠΑ στην καινούργια δημόσια της εμφάνιση στο πλευρό του συζύγου της, Ντόναλντ Τραμπ επέλεξε να φορέσει ένα ροζ πανωφόρι για να υποδεχθεί τον Πρόεδρο της Κολομβίας και τη σύζυγο του. Η ενδυματολογική επιλογή της Μελάνια φαίνεται ότι δεν άρεσε σε όλους αφού τα σχόλια που έγιναν για τυ συγκεκριμένη εμφάνιση ήταν ποικίλα. Μάλιστα όπως αναφέρουν τα διεθνή μέσα οι χρήστες του Twitter παρομοίασαν το πανωφόρι της μπουρνούζι μπάνιου! 

melania

Μπορέι σε μερικούς να μην άρεσε αλλά το συγκεκριμένο πανωφόρι σε φλούο φούξια απόχρωση με λεπτομέρειες γούνας στο μανίκη έγινε αμέσως sold out!

 

 

Επόμενο άρθρο

Νίκος Πολυδερόπουλος: "Χρώσταγα χρήματα, με κυνηγούσαν «μπράβοι».."

Η εξομολόγηση του ηθοποιού για την περίοδο που κινδύνευσε και η αναφορά του στα κυκλώματα
16/02/2019 - 13:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πωλείται σε δημοπρασία...τούρτα από τον γάμο του Ντόναλτ Τραμπ με τη Μελάνια!

Η τούρτα ετών δεκατεσσάρων και το ποσό που αναμένεται να πωληθεί
06/02/2019 - 08:41

"Χαστούκι" στην Telegraph από...Μελάνια - Θα πληρώσει αποζημίωση για ηθική βλάβη

Το αναληθή δημοσίευμα, η συγνώμη και η κίνηση της Πρώτης Κυρίας που την δικαίωσε...
28/01/2019 - 10:40

Η Μελάνια Τραμπ φόρεσε μόνο το παλτό της... ή μήπως όχι; (ΦΩΤΟ)

Η νέα εμφάνιση της πρώτης κυρίας που σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
06/01/2019 - 14:52

Το ταξίδι "ινκόγκνιτο" του Τραμπ και της Μελάνια στο Ιράκ (ΦΩΤΟ)

Η παρουσία του προεδρικού ζεύγους προκάλεσε ενθουσιασμό στους αμερικανούς στρατιώτες
26/12/2018 - 21:40

Τα εντυπωσιακά Χριστούγεννα της Μελάνια Τραμπ στον Λευκό Οίκο(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα χιλιάδες λαμπιόνια, οι εθελοντές και η απουσία του Τραμπ
26/11/2018 - 18:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Ασθενοφόρο στη σκηνή και αυξημένη τροχαία κίνηση

Αυτοί οι δρόμοι θα κλείσουν για τις παρελάσεις της 25ης Μαρτίου

Δείτε σε ποιους χώρους μπορείτε να σταθμεύσετε για να αποφύγετε την ταλαιπωρία

Τι απέγιναν τα ενοικιαζόμενα ποδήλατα στους Δήμους της μείζονος Λευκωσίας;

Το πολυδιαφημιζόμενο πρόγραμμα που κατέρρευσε και οι αποχωρήσεις από την εταιρεία
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

Για "συνωμοσία δολοφονίας" καταγγέλει ο Μαδούρο τον Γκουαϊδό

Προειδοποίησε ότι θα τον στείλει στη φυλακή και τον χαρακτήρισε "διαβολική μαριονέτα"

Θρίλερ με τη διάσωση των 1,300 επιβατών από το κρουαζιερόπλοιο Viking Sky

Με σύμμαχο τον καιρό θα επιχειρήσουν τα συνεργεία να ολοκληρώσουν την επιχείρηση εκκένωσης

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 17:50ALPHA NEWS