Ψυχαγωγία

Μελίνα Ασλανίδου: Η διάψευση του γάμου της έγινε με τον... χωρισμό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια ανάρτηση στο Instagram η Μελίνα Ασλανίδου διέψευσε τον γάμο της!

Μπορεί δημοσίευμα να θέλει την Μελίνα Ασλανίδου και τον σύντροφο της να ανεβαίνουν τα σκαλιά της εκκλησίας ωστόσο σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες όχι μόνο δεν παντρεύονται αλλά έχουν χωρίσει εδώ και λίγους μήνες. Δημοσίευμα της "Real Life" ανέφερε ότι το ζευγάρι ετοιμάζεται να κάνει το επόμενο βήμα στη σχέση του και να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας τον Σεπτέμβριο στα Χανιά. Η γνωστή τραγουδίστρια μετά το δημοσίευμα που την θέλει να παντρεύεται με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram διέψευσε τον γάμο της και έγραψε στη λεζάντα: 

Γελάω πολυ που μαθαίνω ότι παντρεύομαι τον Σεπτέμβριο ακόμα και αν είναι ψέμματα... 🤣😎😂🤞Καλό βράδυ και καλά κρασιά 😂🤞😊🎈💯

Δείτε την ανάρτηση της: 

 

Μάλιστα στην εκπομπή Happy Day η δημοσιογράφος Τίνα Μεσσαροπούλου ανέφερε ότι όχι μόνο δεν παντρεύονται αλλά έχουν ήδη χωρίσει σύμφωνα με πηγή από το περιβάλλον της τραγουδίστριας.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Happy Day"

Επόμενο άρθρο

Μερκής-Κυριάκου: Οι πρώτες λεξούλες του γιου τους και η αδυναμία στον μπαμπά

Το γλυκό στιγμιότυπο του μικρού Λαμπρινού που μοιράστηκαν δημόσια
24/06/2019 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα συγκινητικά λόγια του Παύλου Χαϊκάλη για την πρώην γυναίκα του

"Δεν μπορώ να είμαι ευτυχισμένος όταν λείπει η γυναίκα των ονείρων μου!"
18/07/2019 - 14:03

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Μελίνα Ασλανίδου: Το συγκινητικό μήνυμα για τον θάνατο γνωστού Κύπριου (ΦΩΤΟ)

"Πάντα ο θάνατος με συγκλονίζει κι ας είναι κομμάτι της ζωής..."
13/07/2019 - 17:38

Μαρία Σολωμού-Πάνος Μουζουράκης: Tίτλοι τέλους στον ... έρωτά τους;

Η απάντηση της ηθοποιού και τα σύννεφα στη σχέση τους
07/07/2019 - 16:34

Μελίνα Ασλανίδου για φήμες γάμου: "Γέλασα πολύ και ακόμα γελάω..."

Όσα δήλωσε για το δημοσίευμα που την ήθελε να ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας
26/06/2019 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 64χρονο για υπόθεση παιδικής πορνογραφίας

Μιλούσε σε δωμάτια επικοινωνίας με σκοπό τη σεξουαλική κακοποίηση παιδιών
Ελλάδα

Νεκρός ο γιος γνωστού επιχειρηματία μετά από τροχαίο ατύχημα

Ο 23χρονος ξέφυγε από την πορεία του και «καρφώθηκε» σε στύλο της ΔΕΗ

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα
Διεθνή

Ισχυρή απάντηση και κυρώσεις για τους S-400 στην Τουρκία ζητεί ο Μενέντεζ

Απογοήτευση εκφράζουν οι Δημοκρατικοί για τη στάση που τηρεί ο Τραμπ

"Οι ΗΠΑ υπονομεύουν την παγκόσμια στρατηγική σταθερότητα" λέει το ΥΠΑΜ της Κίνας

Το Στέιτ Ντιπάρτμεντ ενέκρινε πρόσφατα την πιθανή πώληση όπλων αξίας 2,2 δις δολαρίων

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ