Ψυχαγωγία

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Mελίνα Ασλανίδου βρέθηκε καλεσμένη σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο δημοσιογράφος Τάσος Ευαγγέλου, συνάντησε την δημοφιλή τραγουδίστρια και μίλησαν για όλα, για την επαγγελματική της πορεία (κάνοντας τον δικό της απολογισμό στα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας), την άρνηση του πατέρα της να γίνει τραγουδίστρια 

Mια διαδρομή 18 ολόκληρων ετών. Μια διαδρομή γεμάτη συναισθήματα, εικόνες, συγκινήσεις, εικόνες, μια διαδρομή γεμάτη από όλα. Είμαι χαρούμενη που βρήκα γρήγορα τι με εκφράζει και μπήκα στον χώρο. Η μουσική κάνει καλό στην δική μου την ψυχή και μόνο ευγνωμοσύνη και χαρά μπορεί να με γεννήσει. Σε ηλικία τριών χρονών ξεκίνησα να τραγουδώ. Νιώθω ευλογημένη που βρήκα τι με γεμίζει από μικρή.

Συνάντησα στη ζωή μου ανθρώπους κλείδια και με βοήθησαν στον χώρο της μουσικής. Στην επαγγελματική μου ζωή ήρθαν όλα μαγικά. Για κάποιο λόγο "'έπεφτα" σε αυστηρούς δασκάλους και μυήθηκα με τον σωστό τρόπο.

 

Όσο για τις δυσκολίες που συνάντησε από τον πατέρα της εκμυστηρεύτηκε

Ξεκίνησα να τραγουδώ κρυφά από τους γονείς μου, γιατί ο πατέρας μου δεν ήθελε να ακολουθήσω τον χώρο. Όταν οι γονείς σου δεν είναι μέσα στον χώρο και ζουν σε ένα χωριό, είναι λογικό να μην ήθελαν και να είχαν ένα φόβο για το άγνωστό. 

Η Μελίνα Ασλανίδου μίλησε για την προσωπική της ζωή και την επιλογή της να μετακομίσει μόνιμα στα Χανιά για να βρίσκεται κοντά στον αγαπημένο της και τις φωτογραφίες που δημοσιεύει

Το Instagram έχει κάνει την δουλειά (που βλέπετε φωτογραφίες με τον σύντροφό μου). Έχω χαρά και θέλω να την δείξω στους φίλους μου αλλά πολλές φορές πρέπει και θέλω συνειδητά να απέχω. 

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη 

Επόμενο άρθρο

Η σφοδρή επίθεση στην Αθηνά Οικονομάκου και τα απαξιωτικά σχόλια...(ΦΩΤΟ)

"Αισθάνομαι λύπη και ντροπή-Πόσο προκλητική μπορείς να γίνεις;"
11/10/2018 - 11:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μελίνα Ασλανίδου: Το μήνυμα που έστειλε με αφορμή το #10yearschallenge (ΦΩΤΟ)

Η γνωστή τραγουδίστρια αποδέχτηκε την πρόκληση και έστειλε ένα ξεχωριστό μήνυμα...
20/01/2019 - 11:18

Μελίνα Ασλανίδου: Διέρρευσε γυμνή φωτογραφία της και προσέφυγε στην Δίωξη

Όλες οι λεπτομέρειες και απόσπασμα από την καταγγελία της
27/12/2018 - 09:35

Οι τρυφερές ευχές της Ασλανίδου για τα γενέθλια του συντρόφου της! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον σύντροφο της, τα γλυκά λόγια και το φιλί...
22/12/2018 - 16:23

Την Τρίτη ανακοινώνει το τέλος ο Νεκτάριος

Αναμένεται να τερματιστεί μια πολύχρονη καριέρα στον Αρχάγγελο
17/12/2018 - 17:38

Ανακοίνωσε το τέλος ο τεράστιος Ντιντιέ Ντρογκμπά

Κρέμασε τα ποδοσφαιρικά παπούτσια του μετά από 20 χρόνια καριέρας
22/11/2018 - 11:18

Μελίνα Ασλανίδου: Η γυμνή φωτογραφία της και η καταγγελία στη δίωξη

Ο εκνευρισμός της τραγουδίστριας, οι μπελάδες και η αποκαλυπτική φωτογραφία...
02/11/2018 - 10:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ματσάκης: Κακός χειρισμός από τους γιατρούς για το πεντάμηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θεωρώ πως δεν υπάρχει βιασμός σε αυτή τη περίπτωση" / "Πρέπει να γίνει μια επανεξέταση"

Χειροπέδες σε συνάδελφό τους πέρασαν Αστυνομικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Λοχίας της Αστυνομίας και φιλικό του πρόσωπο τελούν υπό κράτηση

Κλείδωσε συνάντηση ΟΑΥ και ΠΙΣ με παρουσία Υπ. Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συζήτηση στην Επιτροπή Υγείας της Βουλής δεν προχωρούσε λόγω των μεταξύ τους διαφορών
Ελλάδα

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ