Ψυχαγωγία

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Mελίνα Ασλανίδου βρέθηκε καλεσμένη σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο δημοσιογράφος Τάσος Ευαγγέλου, συνάντησε την δημοφιλή τραγουδίστρια και μίλησαν για όλα, για την επαγγελματική της πορεία (κάνοντας τον δικό της απολογισμό στα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας), την άρνηση του πατέρα της να γίνει τραγουδίστρια 

Mια διαδρομή 18 ολόκληρων ετών. Μια διαδρομή γεμάτη συναισθήματα, εικόνες, συγκινήσεις, εικόνες, μια διαδρομή γεμάτη από όλα. Είμαι χαρούμενη που βρήκα γρήγορα τι με εκφράζει και μπήκα στον χώρο. Η μουσική κάνει καλό στην δική μου την ψυχή και μόνο ευγνωμοσύνη και χαρά μπορεί να με γεννήσει. Σε ηλικία τριών χρονών ξεκίνησα να τραγουδώ. Νιώθω ευλογημένη που βρήκα τι με γεμίζει από μικρή.

Συνάντησα στη ζωή μου ανθρώπους κλείδια και με βοήθησαν στον χώρο της μουσικής. Στην επαγγελματική μου ζωή ήρθαν όλα μαγικά. Για κάποιο λόγο "'έπεφτα" σε αυστηρούς δασκάλους και μυήθηκα με τον σωστό τρόπο.

 

Όσο για τις δυσκολίες που συνάντησε από τον πατέρα της εκμυστηρεύτηκε

Ξεκίνησα να τραγουδώ κρυφά από τους γονείς μου, γιατί ο πατέρας μου δεν ήθελε να ακολουθήσω τον χώρο. Όταν οι γονείς σου δεν είναι μέσα στον χώρο και ζουν σε ένα χωριό, είναι λογικό να μην ήθελαν και να είχαν ένα φόβο για το άγνωστό. 

Η Μελίνα Ασλανίδου μίλησε για την προσωπική της ζωή και την επιλογή της να μετακομίσει μόνιμα στα Χανιά για να βρίσκεται κοντά στον αγαπημένο της και τις φωτογραφίες που δημοσιεύει

Το Instagram έχει κάνει την δουλειά (που βλέπετε φωτογραφίες με τον σύντροφό μου). Έχω χαρά και θέλω να την δείξω στους φίλους μου αλλά πολλές φορές πρέπει και θέλω συνειδητά να απέχω. 

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη 

Επόμενο άρθρο

Η σφοδρή επίθεση στην Αθηνά Οικονομάκου και τα απαξιωτικά σχόλια...(ΦΩΤΟ)

"Αισθάνομαι λύπη και ντροπή-Πόσο προκλητική μπορείς να γίνεις;"
11/10/2018 - 11:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μελίνα Ασλανίδου: Το μήνυμα που έστειλε με αφορμή το #10yearschallenge (ΦΩΤΟ)

Η γνωστή τραγουδίστρια αποδέχτηκε την πρόκληση και έστειλε ένα ξεχωριστό μήνυμα...
20/01/2019 - 11:18

Μελίνα Ασλανίδου: Διέρρευσε γυμνή φωτογραφία της και προσέφυγε στην Δίωξη

Όλες οι λεπτομέρειες και απόσπασμα από την καταγγελία της
27/12/2018 - 09:35

Οι τρυφερές ευχές της Ασλανίδου για τα γενέθλια του συντρόφου της! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον σύντροφο της, τα γλυκά λόγια και το φιλί...
22/12/2018 - 16:23

Την Τρίτη ανακοινώνει το τέλος ο Νεκτάριος

Αναμένεται να τερματιστεί μια πολύχρονη καριέρα στον Αρχάγγελο
17/12/2018 - 17:38

Ανακοίνωσε το τέλος ο τεράστιος Ντιντιέ Ντρογκμπά

Κρέμασε τα ποδοσφαιρικά παπούτσια του μετά από 20 χρόνια καριέρας
22/11/2018 - 11:18

Μελίνα Ασλανίδου: Η γυμνή φωτογραφία της και η καταγγελία στη δίωξη

Ο εκνευρισμός της τραγουδίστριας, οι μπελάδες και η αποκαλυπτική φωτογραφία...
02/11/2018 - 10:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ

Σε ένα τεράστιο εργοτάξιο έχει μετατραπεί το κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα επιβίωσης εγείρουν οι καταστηματάρχες της περιοχής

Και οι νεφρολόγοι εκτός ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλούν επίσημα όλους τους εμπλεκόμενους να προσέλθουν σε διάλογο
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ