Ψυχαγωγία

Μέμος Μπεγνής: Το άβολο περιστατικό με θαυμάστρια στο καμαρίνι του και το φιλί

Για πρώτη φορά στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη πορεύθηκε ο Γιώργος Καπουτζίδης σε μια ξεχωριστή συνέντευξη. 

Ο γνωστός ηθοποιός μεταξύ άλλων αποκάλυψε ένα απίστευτο περιστατικό με μια θαυμάστρια του στο καμαρίνι του μετά το τέλος μιας παράστασης και παρόλο που έδειχνε ντροπαλή τελικά δεν ήταν τόσο. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Μου έχουν τύχει έντονες εκρήξεις θαυμασμού. Θυμάμαι πολύ έντονα μια κοπέλα να μπαίνει στο καμαρίνι μου μετά το τέλος της παράστασης. Ήταν πολύ ντροπαλή και πολύ γλυκιά και μου λέει "Μπορώ να σας φιλήσω;", της λέω ναι... Με σβέρκωσε παιδιά....  Ήταν στο καμαρίνι και ένας συνάδελφος ο οποίος μόλις έγινε αυτό, έφυγε κλαίγοντας από τα γέλια..

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από το "Λούης Night Show"

Επόμενο άρθρο

Έλενα Ακρίτα: «Αυτό που παράγει ο Μάρκος Σεφερλής είναι trash»

Η γνωστή δημοσιογράφος έριξε για ακόμα μια φορά τα "καρφιά" της στον ηθοποιό
09/11/2019 - 14:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το τρολ του Λούη στον "Κύπριο" κροίσο από την Μαλαισία και η...Σακίρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο "Λούης Night Show" απόψε στις 21:15
08/11/2019 - 17:33

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

To τρολάρισμα του Τάκη Ζαχαράτου στον...Τάσο Τρύφωνος(ΒΙΝΤΕΟ)

Του έκλεισε το τηλέφωνο και του αναφώνησε "Είσαι ο πιο Αδύναμος Κρίκος"
01/11/2019 - 19:32

Γιώργος Καπουτζίδης: "Δεν μπορούσα να κοιμηθώ... Ξύπνησα με πόνους στην πλάτη.."

Όσα αποκάλυψε για το πρώτο θεατρικό του εγχείρημα στο "Λούης Night Show"
26/10/2019 - 17:08

Το γκάλοπ του Λούης Night Show για τα παγκάκια στην Πλατεία Ελευθερίας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ατάκες του κόσμου για το σχήμα και η ιδέα για... σουβλάκια που ενθουσίασε τον Λούη
26/10/2019 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Κάτω τα χέρια από τη χερσόνησο του Ακάμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζητούν άμεσες δράσεις ενώ δεν έχει γίνει καμία σύλληψη μέχρι στιγμής για τον εμπρησμό

Στο μικροσκόπιο των αρχών οι "πελάτες" του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έφτασε στην Κύπρο και στους δρόμους της Λάρνακας το 9 εκατομμυρίων δολαρίων όχημα;

Πήγαινε να δει τον πατέρα του πριν ξεψυχήσει και ενεπλάκη σε ατύχημα (ΦΩΤΟ)

Αστυνομικοί μετέβησαν στο σπίτι του και διαπίστωσαν το τραγικό συμβάν
Ελλάδα

Συντροφιά με τον μικρό Αντώνη στο ταξίδι της "ζωής" ο Παναγιώτης-Ραφαήλ

Το πρώτο μήνυμα της οικογένειας του μικρού μαχητή από τη Βοστώνη

Μετανάστης παρασύρθηκε από τρένο στον Έβρο με αποτέλεσμα το θάνατό του

Πρόκειται σύμφωνα με την Αστυνομία για μη νόμιμο μετανάστη

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας
Διεθνή

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

Τουρκία:Πήραμε τους S-400 για να τους χρησιμοποιήσουμε, όχι για να τους αφήσουμε

Όσα δήλωσε ο επικεφαλής της Διεύθυνσης Αμυντικής Βιομηχανίας για τα πυραυλικά συστήματα

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ