Ψυχαγωγία

Μέμος Μπεγνής: Το άβολο περιστατικό με θαυμάστρια στο καμαρίνι του και το φιλί

Για πρώτη φορά στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη πορεύθηκε ο Γιώργος Καπουτζίδης σε μια ξεχωριστή συνέντευξη. 

Ο γνωστός ηθοποιός μεταξύ άλλων αποκάλυψε ένα απίστευτο περιστατικό με μια θαυμάστρια του στο καμαρίνι του μετά το τέλος μιας παράστασης και παρόλο που έδειχνε ντροπαλή τελικά δεν ήταν τόσο. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Μου έχουν τύχει έντονες εκρήξεις θαυμασμού. Θυμάμαι πολύ έντονα μια κοπέλα να μπαίνει στο καμαρίνι μου μετά το τέλος της παράστασης. Ήταν πολύ ντροπαλή και πολύ γλυκιά και μου λέει "Μπορώ να σας φιλήσω;", της λέω ναι... Με σβέρκωσε παιδιά....  Ήταν στο καμαρίνι και ένας συνάδελφος ο οποίος μόλις έγινε αυτό, έφυγε κλαίγοντας από τα γέλια..

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από το "Λούης Night Show"

Επόμενο άρθρο

Έλενα Ακρίτα: «Αυτό που παράγει ο Μάρκος Σεφερλής είναι trash»

Η γνωστή δημοσιογράφος έριξε για ακόμα μια φορά τα "καρφιά" της στον ηθοποιό
09/11/2019 - 14:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης ακολουθεί ασκήσεις μασέρ επάνω στην...σκηνή του Σατιρικού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο όπου προσπαθεί να αυξήσει λίμπιντο και ευεξία σώματος
30/05/2020 - 15:12

Aνοδική πορεία για τον Λούη Πατσαλίδη (ΦΩΤΟ)

Ο stand up - comedian ακόμη φορά ανάγκασε τα μηχανάκια της AGB να "χτυπήσουν" κόκκινο
30/05/2020 - 09:38

Λ. Πατσαλίδης: Περιγράφει την δύσκολη συμβίωση με την Αστέρω στη καραντίνα (VID)

Αποκάλυψε πότε λήγει το συμβόλαιο του με τον Alpha Κύπρου
22/05/2020 - 10:22

Το "ξεκαθάρισμα" του Δρ. Πέτρου Καραγιάννη στον...Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

To "Λούης Night Show" επιστρέφει απόψε με τα καλύτερα απρόοπτα και αυτής της εβδομάδας
15/05/2020 - 07:10

Η επική γκάφα του Λούη μπροστά στην Αστέρω και η..."πληρωμένη απάντηση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συντονιστείτε αύριο στις 21:15 για το πρώτο επεισόδιο Λούης Νight Show "Αfter Quarantine"
07/05/2020 - 14:51

Ο Λούης επέστρεψε στο Σατιρικό με τους πιο... φανατικούς "θεατές" (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από το πρώτο γύρισμα μετα την "καραντίνα"
06/05/2020 - 11:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση "ταρακούνησε" την Λεμεσό (ΧΑΡΤΗΣ)

Tι αναφέρει το Ευρω-Μεσογειακό Σεισμολογικό Κέντρο για το μέγεθος της δόνησης

500 και πλέον καταθέσεις για την υπόθεση του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακρίθηκε ο Σαχάκ Άβνι μετά την επιστροφή του στην Κύπρο, νέα κατάθεση απο Ταλ Ντίλιαν

Deal ‎€9 εκατομμυρίων τράπεζας και επενδυτή για την ακριβότερη έπαυλη (BINTEO)

Η έπαυλη έχει έκταση 454 τ.μ., πέντε υπνοδωμάτια, μεγάλη πισίνα και θέα στη θάλασσα
Ελλάδα

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού
Διεθνή

Δεκατρία χρόνια μετά ταυτοποιήθηκε ύποπτος για την εξαφάνιση της μικρής Μαντλίν

Εχει χαρακτηριστεί ως η πιο πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης στη σύγχρονη ιστορία

ΠΟΥ: Επαναρχίζουν οι κλινικές δοκιμές χλωροκίνης σε ασθενείς με κορωνοϊό

"Δεν υπάρχει λόγος τροποποίησης του πρωτοκόλλου" σύμφωνα με τον Τέντρος Γκεμπρεγιέσους

ΗΠΑ: Απαγόρευσαν τις πτήσεις κινεζικών εταιρειών στα αμερικανικά αεροδρόμια

Η απάντηση της Κυβέρνησης Τραμπ στις κινεζικές αρχές

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 03:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ