Ψυχαγωγία

"Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα": Η Δάφνη Λαμπρογιάννη κρίνει την αντικαταστάτρια της

H Δάφνη Λαμπρογιάννη αποχώρησε από τη σειρά του Alpha "Μην αρχίζει τη Μουρμούρα" με την Κλέλια Ρένεση να είναι η αντικαταστάτρια της, κερδίζοντας από την πρώτη στιγμή τους τηλεθεατές.

Ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης μίλησε για την...πρώην και τη νυν  και αποκάλυψε την κριτική που έκανε η πρώτη στην δεύτερη για την συμμετοχή της στη σειρά. O ηθοποιός είπε χαρακτηριστικά:

«Ήταν δύσκολο στη σειρά να αποχωριστώ τη παλιά μου σύντροφο στη Μουρμούρα. Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη μετά από πέντε χρόνια τηλεοπτικής συμβίωσης δεν ειναι και τόσο εύκολο. Ήταν εξαιρετική παρτενέρ για πέντε χρόνια. Μεγαλώσαμε σχεδόν μέσα από αυτή τη σειρά…. Αλλά τώρα ήρθε η Κλέλια Ρένεση με έναν πανέξυπνο σεναριακό τρόπο. Και είμαι καταγοητευμένος με την Κλέλια. Είναι εξαιρετική. Η Δάφνη μου την είπε ήδη τη γνώμη της για την Κλέλια. Μας είδε και είναι ενθουσιασμένη. Χάρηκε πάρα πολύ»!
 

κλελια

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ:Η αποκάλυψη για το φύλο του μωρού και η νταντά(ΦΩΤΟ)

Δείτε την γυναίκα που θα μεγαλώσει τον απόγονο του Παλατιού
23/10/2018 - 10:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επιστρέφει στη "Μουρμούρα" η... Δάφνη Λαμπρογιάννη;(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τα γυρίσματα και η άφιξη που θα ανατρέψει τα δεδομένα
07/02/2019 - 10:25

Τηλεοπτική "εισβολή" - H Bασιλική Χατζηαδάμου ξεκινά την... "μουρμούρα"

Σε ρόλο ηθοποιού και σε ρόλο έκπληξη η γνωστή παρουσιάστρια
27/12/2018 - 17:30

Η Θέκλα Πετρίδου σε ρόλο... ηθοποιού στον Alpha Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες

Μάθετε σε ποια σειρά "εισβάλλει" η πιο διάσημη ψυχολόγος της Κύπρου
26/11/2018 - 12:18

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Κλέλια Ρένεση: Ο λόγος που αποδέχτηκε την πρόταση για την «Μουρμούρα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την είσοδο της στην κωμική σειρά του Alpha και τον ρόλο της "Καίτης"..
18/10/2018 - 11:11

Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα: Το νέο κυπριακό ζευγάρι εισέβαλε στη σειρά!(BINTEO)

Μαριέλλα Σαββίδου και Αλέξανδρος Παρίσης αποκαλύπτουν τον ρόλο και το νέο τους σπιτικό
12/09/2018 - 16:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης κήρυξε το Σουδάν ο Πρόεδρος Αμαρ αλ Μπασίρ (ΦΩΤΟ)

Συγκρούσεις, διαδηλώσεις και διαμαρτυρίες στη μαζικότερη λαϊκή κινητοποίηση εναντίον του

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW