Ψυχαγωγία

"Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα": Η Δάφνη Λαμπρογιάννη κρίνει την αντικαταστάτρια της

H Δάφνη Λαμπρογιάννη αποχώρησε από τη σειρά του Alpha "Μην αρχίζει τη Μουρμούρα" με την Κλέλια Ρένεση να είναι η αντικαταστάτρια της, κερδίζοντας από την πρώτη στιγμή τους τηλεθεατές.

Ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης μίλησε για την...πρώην και τη νυν  και αποκάλυψε την κριτική που έκανε η πρώτη στην δεύτερη για την συμμετοχή της στη σειρά. O ηθοποιός είπε χαρακτηριστικά:

«Ήταν δύσκολο στη σειρά να αποχωριστώ τη παλιά μου σύντροφο στη Μουρμούρα. Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη μετά από πέντε χρόνια τηλεοπτικής συμβίωσης δεν ειναι και τόσο εύκολο. Ήταν εξαιρετική παρτενέρ για πέντε χρόνια. Μεγαλώσαμε σχεδόν μέσα από αυτή τη σειρά…. Αλλά τώρα ήρθε η Κλέλια Ρένεση με έναν πανέξυπνο σεναριακό τρόπο. Και είμαι καταγοητευμένος με την Κλέλια. Είναι εξαιρετική. Η Δάφνη μου την είπε ήδη τη γνώμη της για την Κλέλια. Μας είδε και είναι ενθουσιασμένη. Χάρηκε πάρα πολύ»!
 

κλελια

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ:Η αποκάλυψη για το φύλο του μωρού και η νταντά(ΦΩΤΟ)

Δείτε την γυναίκα που θα μεγαλώσει τον απόγονο του Παλατιού
23/10/2018 - 10:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τηλεοπτική "εισβολή" - H Bασιλική Χατζηαδάμου ξεκινά την... "μουρμούρα"

Σε ρόλο ηθοποιού και σε ρόλο έκπληξη η γνωστή παρουσιάστρια
27/12/2018 - 17:30

Η Θέκλα Πετρίδου σε ρόλο... ηθοποιού στον Alpha Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες

Μάθετε σε ποια σειρά "εισβάλλει" η πιο διάσημη ψυχολόγος της Κύπρου
26/11/2018 - 12:18

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Κλέλια Ρένεση: Ο λόγος που αποδέχτηκε την πρόταση για την «Μουρμούρα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την είσοδο της στην κωμική σειρά του Alpha και τον ρόλο της "Καίτης"..
18/10/2018 - 11:11

Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα: Το νέο κυπριακό ζευγάρι εισέβαλε στη σειρά!(BINTEO)

Μαριέλλα Σαββίδου και Αλέξανδρος Παρίσης αποκαλύπτουν τον ρόλο και το νέο τους σπιτικό
12/09/2018 - 16:51

Μην αρχίζεις τη Μουρμμούρα: O Κυριακίδης πρώτη φορά με το νέο του ταίρι!(ΦΩΤΟ)

Η επίσημη φωτογράφιση για την σειρά χωρίς την Δάφνη Λαμπρογιάννη
07/09/2018 - 18:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδόθηκαν από το Walk for Truth για επαναπατρισμό τέσσερις τοιχογραφίες 

Στα χέρια της Υπουργού Μεταφορών Βασιλικής Αναστασιάδου

Το χρονικό της σύλληψης για τη διακίνηση ναρκωτικών σε σχολείο στην Πάφο(ΒΙΝΤΕΟ)

Συντονισμένη επιχείρηση πραγματοποίησαν μέλη της ΥΚΑΝ

Τραγικό τέλος για την 69χρονη Ελένη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντοπίστηκε νεκρή στον Ακάμα
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Οι 10 πιο σοβαρές απειλές για το 2019 σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Η αποφυγή των εμβολίων και οι ανθεκτικοί στα αντιβιοτικά ιοί στον κατάλογο του Π.Ο.Υ.

Mέι προς Βουλευτές για Brexit: Πείτε μου τι θέλετε (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιμένει στη διεκδίκηση παραχωρήσεων από την Ευρωπαϊκή Ένωση

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ