Ψυχαγωγία

Μενεγάκη για Παντζόπουλο: "Θέλω πάλι εμείς οι δύο να είμαστε μαζί"

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής της και μέσα από τη συζήτηση που είχε με τον Γιάννη Νταλιάνη η Ελένη Μενεγάκη, προέβη σε μια ρομαντική εξομολόγηση

«Αν ερχόταν ένας εξωγήινος και σου έλεγε ότι μπορείς να ζήσεις ακόμη μια ζωή, μια δεύτερη ζωή, θα επέλεγες να είσαι πάλι με τον ίδιο άνθρωπο;» ρώτησε ο καταξιωμένος ηθοποιός την παρουσιάστρια.

Η ξανθιά παρουσιάστρια τότε απάντησε: «Αν με ρωτάς νομίζω η απάντηση πάνω κάτω την ίδια θα δίναμε όλοι. Αν είσαι σε μία σχέση που έχει δοκιμαστεί σε βάθος χρόνου, άρα έχεις ζήσει τα πάντα και όχι μόνο την ένταση, το πάθος, τον έρωτα, έχεις αντιμετωπίσει τις δυσκολίες, έχει μετρηθεί η αγάπη και μέσα σε όλα αυτά αισθάνεσαι τα ίδια συναισθήματα, νομίζω ναι.

Θα σου πω κάτι… Κανονικά αυτά δεν πρέπει να τα λέω στην τηλεόραση. Στον άνθρωπό μου, στον σύντροφό μου υπάρχουν πολλές στιγμές που το λέω, σε πολύ προσωπικές μας στιγμές, αν ξαναγεννηθούμε ποτέ θέλω πάλι εμείς οι δύο να είμαστε μαζί και θα ψάξω να σε βρω. Μου είπες κάτι που εγώ το συζητάω μαζί του…».

Επόμενο άρθρο

Σασμός: Ο "Τόλης" κινει τα νήματα από την φυλακή

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
02/03/2022 - 16:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες από τις διακοπές και οι γλυκιές ευχές στην Μαρίνα

Η μικρή κόρη της Ελένης Μενεγάκη, έχει την γιορτή της
17/07/2022 - 18:10

Ελένη Μενεγάκη: Η ανάρτηση της με αφορμή την ονομαστική της εορτή

Θα περάσει αυτή την ιδιαίτερη ημέρα με την αγαπημένη της οικογένεια!
21/05/2022 - 12:25

Ελένη Μενεγάκη: «Όταν απέβαλα, δεν ήθελα να το μοιραστώ με κανέναν»

Τι είπε η Ελένη Μενεγάκη για την αποβολή που βιώσε 17 χρόνια πριν
28/03/2022 - 14:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρός βρέθηκε 62χρονος σε κτηνοτροφική μονάδα στην Αραδίππου

Η Αστυνομία διερευνά υπόθεση αφύσικου θανάτου.

Νέα άφιξη μεταναστών: Μεταφέρθηκαν 21 άτομα στο Πουρνάρα, συνελήφθη 26χρονος

Ένας εκ των μεταναστών φαίνεται να ήταν ο καπετάνιος της βάρκας

Συνελήφθη 29χρονος: Έκρυβε σχεδόν 43000 σε διάφορα σημεία... και στην κατάψυξη

Συνελήφθη ύστερα από πληροφορία της ΥΚΑΝ για παράνομες ενέργειες
Ελλάδα

Μητσοτάκης σε Ερντογάν: Σταμάτα να αμφισβητείς την κυριαρχία των νησιών

O Τούρκος Πρόεδρος κατηγόρησε απρόκλητα την Ελλάδα ότι ανεβάζει την ένταση και προκαλεί

Ναυάγιο στη Λέσβο: «Βλέπαμε τα πτώματα να επιπλέουν δίπλα μας»

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες: «Δώσαμε 350-600 δολάρια στους διακινητές»

Μητσοτάκης: Να εξουδετερώσουμε λαθρέμπορους που εκμεταλλεύονται αθώους ανθρώπους

Τι δήλωσε στο πλαίσιο της Συνόδου της Ευρωπαϊκής Πολιτικής Κοινότητας

tv news

«Η Γη Της Ελιάς» Β’ κύκλος

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των τελευταίων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 07/10/2022 - 09:15SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ