Ψυχαγωγία

Mενεγάκη VS Μέγκαν: Φόρεσαν τα ίδια παπούτσια και η σύγκριση ήταν μοιραία(ΦΩΤΟ)

H Eλένη Μενεγάκη και η Μέγκαν Μαρκλ σε "μονομαχία για το στιλ"

Η παρουσιάστρια φόρεσε τις αγαπημένες γόβες της Μέγκαν Μαρκλ και εντυπωσίασε με την εμφάνισή της σε event.Οι υπέροχες γόβες της Ελένης Μενεγάκη έφεραν την υπογραφή Aquazzura, του αγαπημένου brand παπουτσιών της Μέγκαν Μαρκ. 

Πρόκειται για το μοντέλο Deneuve Pump 105 σε μπεζ χρώμα, που αυτή τη στιγμή πωλείται από τον ιταλικό οίκο υποδημάτων 550 ευρώ και θεωρείται επιτομή του σικ. 

Η Μέγκαν Μαρκλ, λάτρης του συγκεκριμένου brand υποδημάτων φοράει συνεχώς παπούτσια του ιταλικού οίκου και μάλιστα αποτελεί σχεδόν αποκλειστική επιλογή της στις σημαντικότερες στιγμές της ζωής της. Ένα ζευγάρι Aquazzura μπεζ γόβες φορούσε στην ανακοίνωση του αρραβώνα της, Aquazzura γόβες φορούσε στο γάμο της και στο πάρτι του γάμου της, Aquazzura παπούτσια είχε παραγγείλει για τα παρανυφάκια της (γράφοντας από κάτω το όνομα του κάθε παιδιού, το δικό της μονόγραμμα με αυτό του πρίγκιπα Χάρι και την ημερομηνία του βασιλικού γάμου) και φυσικά Aquazzura γόβες έχει βάλει σε αμέτρητες βασιλικές εμφανίσεις μέσα στον τελευταίο χρόνο που ουσιαστικά αποτελεί μέρος της βασιλικής οικογένειας. 

Τη σκυτάλη πήρε η Ελένη Μενεγάκη και φόρεσε τις αγαπημένες γόβες της Δούκισσας σε ένα πιο ανοιξιάτικο look. Εσάς ποια σας αρέσει καλύτερα;


megkan

κ,μ

lkm,

lk

Επόμενο άρθρο

Η Αριστοτέλους εκμυστηρεύεται τι κάνει πριν φύγει ταξίδι ο Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η βαλίτσα, το "βέτο" της Χριστιάνας και η επιθυμία της
01/04/2019 - 15:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Ελένη Μενεγάκη:Η φωτογραφία με την μικρή Μαρίνα και οι ευχές για την γιορτή της!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αγκαλιά με την μικρότερη κόρη της
17/07/2019 - 12:21

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL