Ψυχαγωγία

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη για τα δύο χρόνια από τον θάνατο του Παντελίδη

Δύο χρόνια συμπληρώθηκαν  από τον θάνατό του Παντελή Παντελίδη,  και με αφορμή την επέτειο του μοιραίου τροχαίου, η Μίνα Αρναούτη, το άτομο που "χρεώθηκε" από κάποιους τον θάνατο του τραγουδιστή θέλησε να στείλει το δικό της μήνυμα.

Διαβάστε επίσης: Παντελής Παντελίδης: Δύο χρόνια μετά, η φωνή του ηχεί ακόμα...

Η 31χρονη συνεπιβάτης του γνωστού τραγουδιστή, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό ένα tweet που της έκανε εντύπωση και το οποίο έγραφε:

«Αύριο υπό άλλες συνθήκες ο Παντελίδης θα μιλούσε σε κάνα Λιάγκα για το χέρι της Παναγίας που τον έβγαλε από τα συντρίμμια και θα αφιέρωνε το νέο του τραγούδι στον άγγελο που χάθηκε τόσο άδικα ...τη Μίνα...Αλλά δυστυχώς τη ζωή δεν τη γράφει ο Παπακαλιάτης!».

 

Image removed.

Η ίδια σχολίασε το εν λόγω tweet γράφοντας το ακόλουθο σχόλιο:

«Όπως κοίταζα το twitter εμφανίστηκε αυτό. Τώρα σκέφτομαι ότι στη ζωή όλα τα σενάρια είναι πιθανά. Δεν νιώθω όμως χαρούμενη... μπορεί να με τρόμαξε το σενάριο που διάβασα ,αλλά δεν με ικανοποίησε το σήμερα.. Είμαι άπληστη Θεέ μου; Ήθελα κι αυτός.......!!!».

Η ίδια δεν έμεινε μόνο σε αυτό, αφού λίγες ώρες αργότερα, ανέβασε ένα άρθρο - αφιέρωμα στον Παντελή Παντελίδη το οποίο της κέντρισε το ενδιαφέρον .

Το σχόλιο μια φίλης της κάτω από την ανάρτηση αυτή, έγινε η αφορμή να αποκαλύψει πως όταν θαυμαστές του Παντελή σχολιάζουν κάτω από τις αναρτήσεις της, η ίδια σβήνει τα σχόλια για να τους...εκνευρίσει.

ΜΙΝΑ

Επόμενο άρθρο

Αθηναΐς Νέγκα: Ο ΣΚΑΙ της έστειλε εξώδικο αφού της έκοψε την εκπομπή

Το δημόσιο τρολάρισμα της ίδιας στον σταθμό αλλά και η αντίδραση της Ελεονώρας Μελέτη
20/02/2018 - 12:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μίνα Αρναούτη: Το ροζ βίντεο, η σύνδεση με το όνομα της και η απάντηση της

Απαντά σε όσους την κατηγορούν και ξεκαθαρίζει τη θέση της
29/03/2019 - 11:51

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ