Ψυχαγωγία

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη για τα δύο χρόνια από τον θάνατο του Παντελίδη

Δύο χρόνια συμπληρώθηκαν  από τον θάνατό του Παντελή Παντελίδη,  και με αφορμή την επέτειο του μοιραίου τροχαίου, η Μίνα Αρναούτη, το άτομο που "χρεώθηκε" από κάποιους τον θάνατο του τραγουδιστή θέλησε να στείλει το δικό της μήνυμα.

Διαβάστε επίσης: Παντελής Παντελίδης: Δύο χρόνια μετά, η φωνή του ηχεί ακόμα...

Η 31χρονη συνεπιβάτης του γνωστού τραγουδιστή, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό ένα tweet που της έκανε εντύπωση και το οποίο έγραφε:

«Αύριο υπό άλλες συνθήκες ο Παντελίδης θα μιλούσε σε κάνα Λιάγκα για το χέρι της Παναγίας που τον έβγαλε από τα συντρίμμια και θα αφιέρωνε το νέο του τραγούδι στον άγγελο που χάθηκε τόσο άδικα ...τη Μίνα...Αλλά δυστυχώς τη ζωή δεν τη γράφει ο Παπακαλιάτης!».

 

Image removed.

Η ίδια σχολίασε το εν λόγω tweet γράφοντας το ακόλουθο σχόλιο:

«Όπως κοίταζα το twitter εμφανίστηκε αυτό. Τώρα σκέφτομαι ότι στη ζωή όλα τα σενάρια είναι πιθανά. Δεν νιώθω όμως χαρούμενη... μπορεί να με τρόμαξε το σενάριο που διάβασα ,αλλά δεν με ικανοποίησε το σήμερα.. Είμαι άπληστη Θεέ μου; Ήθελα κι αυτός.......!!!».

Η ίδια δεν έμεινε μόνο σε αυτό, αφού λίγες ώρες αργότερα, ανέβασε ένα άρθρο - αφιέρωμα στον Παντελή Παντελίδη το οποίο της κέντρισε το ενδιαφέρον .

Το σχόλιο μια φίλης της κάτω από την ανάρτηση αυτή, έγινε η αφορμή να αποκαλύψει πως όταν θαυμαστές του Παντελή σχολιάζουν κάτω από τις αναρτήσεις της, η ίδια σβήνει τα σχόλια για να τους...εκνευρίσει.

ΜΙΝΑ

Επόμενο άρθρο

Αθηναΐς Νέγκα: Ο ΣΚΑΙ της έστειλε εξώδικο αφού της έκοψε την εκπομπή

Το δημόσιο τρολάρισμα της ίδιας στον σταθμό αλλά και η αντίδραση της Ελεονώρας Μελέτη
20/02/2018 - 12:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μίνα Αρναούτη: Το ροζ βίντεο, η σύνδεση με το όνομα της και η απάντηση της

Απαντά σε όσους την κατηγορούν και ξεκαθαρίζει τη θέση της
29/03/2019 - 11:51

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι σχέση έχουν η σφαγή στο My Lai και ο φόνος μητέρας και κόρης στο Μιτσερό;

Προβληματισμός από ανάρτηση του 35χρονου Ελληνοκύπριου ύποπτου αξιωματικού της ΕΦ

Συγκλονισμένος ο κοινοτάρχης Ξυλιάτου για την εξαφάνιση της 6χρονης Sierra

"Εύχομαι να μην είναι αλήθεια όσα ακούσαμε για το παιδί" δηλώνει στο AlphaNewsLive

Νικολάου: "Αυτό που προέχει είναι η εξιχνίαση του φόνου"

Ο Υπουργός Δικαιοσύνης απαντά στις επικρίσεις περί ολιγωρίας της Αστυνομίας
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 17:50ALPHA NEWS