Ψυχαγωγία

Μερκής-Κυριάκου: Μας δείχνουν πρώτη φορά το πρόσωπο του παιδιού τους(ΦΩΤΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής μας δείχνουν πρώτη φορά το προσωπάκι του μικρού Λαμπρινού.

Ο μικρός μπέμπης κλείνει 10 μήνες ζωής και οι γονείς τους με μια γλυκιά φωτογραφία δείχνουν τα εκφραστικά μεγάλα μάτια του και τα σαρκώδη χείλη του.

Άραγε σε ποιον μοιάζει;

Δείτε την σχετική φωτογραφία που ανέβασαν με τα εξής τρυφερά λόγια 

10 μήνες από όταν ήρθες στη ζωή μας και την άλλαξες ριζικά... 10 μήνες ήδη! 😱 Οι πιο όμορφοι μήνες της ζωής μου... Σε λατρεύω σαλιάρη μου 🤤 🥳 ( μόλις 50 ημερών σε αυτήν τη φωτογραφία)

Επόμενο άρθρο

Mέγκαν Μαρκλ: Αυτή είναι η γενέθλια τούρτα της Δούκισσας του Σάσεξ(ΦΩΤΟ)

Στις 4 Αυγούστου γιόρτασε τα 38ά της γενέθλια
08/08/2019 - 16:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό «αντίο» του Μερκή στον Κρίστη Βέβη (ΦΩΤΟ)

Με ιδιαίτερα λόγια ο ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ αποχαιρετά τον θρύλο του Απόλλωνα
29/05/2020 - 19:53

Επίσημο: Ο Γιώργος Μερκής μένει... ΑΠΟΕΛ

Ο Κύπριος ποδοσφαιριστής ανανέωσε για ακόμη ένα χρόνο το συμβόλαιο του με τον ΑΠΟΕΛ
28/05/2020 - 17:57

Τίποτα δεδομένο με Μερκή στον ΑΠΟΕΛ

Δεν πρέπει να θεωρείται δεδομένη η παραμονή του στον Αρχάγγελο
28/05/2020 - 16:52

Κυριάκου - Μερκής: Ποζάρουν αγκαλιά στη παραλία με...ασορτί μαγιό (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσαν από την "εξόρμηση" τους στην Λεμεσό
25/05/2020 - 13:32

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Το «ψάχνει» για Μερκή η Ανόρθωση

Έτοιμη για μεγάλη κίνηση στην άμυνα είναι η ομάδα της Αμμοχώστου, με τον αρχηγό του ΑΠΟΕΛ
18/05/2020 - 17:22

H Άντρεα Κυριάκου με "καυτό" μπικίνι στην αυλή της εν μέσω καραντίνας(ΦΩΤΟ)

Το αψεγάδιαστο κορμί της και η "πρώτο έξοδος" για... καλοκαίρι
12/04/2020 - 17:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο αναθεωρημένος κατάλογος των χωρών για πτήσεις προς Κύπρο

Πως διαμορφώνεται η λίστα και για ποιους ταξιδιώτες απαιτείται τεστ

Χωρίς καραντίνα στη Βρετανία οι ταξιδιώτες από Κύπρο

Ποιες είναι οι 59 χώρες που εξαιρεί από την 14ημερη καραντίνα

Ακυρώνεται και επίσημα η φετινή γιορτή του Κρασιού

Το ΔΣ του Δήμου Λεμεσού αποφάσισε τη διοργάνωση εντός Σεπτεμβρίου
Ελλάδα

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα

28 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών στη χώρα ανήλθε σε 3.458
Διεθνή

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

Ο Jean Castex ο νέος Πρωθυπουργός της Γαλλίας

Αναλαμβάνει μετά την παραίτηση του Έντουαρντ Φίλιπ

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 03/07/2020 - 19:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ