Ψυχαγωγία

Μιχάλης Σοφοκλέους: "Δεν απορρίπτω καμιά πρόταση ούτε και από Ελλάδα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στην απογευματινή εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα της επιτυχημένης κωμικής σειράς «Μην αρχίζεις την Μουρμούρα» η οποία θα γίνει την Δευτέρα 22 Οκτωβρίου.

Ο αγαπημένος ηθοποιός μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την νέα σεζόν της «Μουρμούρας», την συμπρωταγωνίστρια του Χριστιάνα Αρτεμίου αλλά και το νέο ζευγάρι που μπαίνει στη σειρά. Ο Μιχάλης ανέφερε ότι το κλίμα στα γυρίσματα είναι ακόμα πιο καλό μετά και από ένα χρόνο που βρίσκονται μαζί με όλο το συνεργείο με τον ίδιο να δηλώνει:

Απολαμβάνω κάθε στιγμή στα γυρίσματα με την Χριστιάνα Αρτεμίου και δέσαμε τόσο πολύ που ο ένας συμπληρώνει τον άλλον. Αλλάζουν και τα δεδομένα λόγω και της εγκυμοσύνης της.

Ωστόσο ο Μιχάλης αποκάλυψε ότι αν του γινόταν κάποια επαγγελματική πρόταση για την Ελλάδα δεν θα την απέρριπτε αφού στη συγκεκριμένη φάση της ζωής του μπορεί να το κάνει. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

Δεν το απορρίπτω. Οι επαγγελματικοί ορίζοντες είναι παντού και δεν έχω κάτι που να με περιορίζει. Θα έπαιρνα την Παναγιώτα και το παιδί και θα φεύγαμε. Όταν υπάρχει θέληση όλα γίνονται. Τη συγκεκριμένη περίοδο της ζωής μου εκτός από την «Μουρμούρα» δεν έχω κάτι που να με περιορίζει σε αυτό τον τομέα.

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους στη συνέχεια μίλησε για την πατρότητα και τις αλλαγές που έχει παρατηρήσει στον χαρακτήρα του αφού όπως δήλωσε από τη μέρα που έχει γίνει πατέρας έγινε πιο υπεύθυνος και σταμάτησε να λειτουργεί επιπόλαια ενώ όσο μπορεί βοηθάει τη σύζυγο του στα θέματα που αφορούν το παιδί.

Όσον αφορά  την γνωριμία και τα όσα βίωσαν στον γάμο της Αθηνάς Οικονομάκου ο Μιχάλης δήλωσε:

Υπάρχει μια φίλια της συζύγου μου με την Αθηνά όταν γνωρίστηκαν σε μια κυπριακή σειρά πριν από κάποια χρόνια και την γνώρισα κι εγώ και κρατήσαμε επαφή. Ήταν ένας γάμος που από μουσική άκουγες τα πάντα. Έγιναν τα πάντα. Το ζευγάρι τραβούσε όλους τους καλεσμένους για χορό.  Περάσαμε πάρα πολύ ωραία.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Μιχάλη Σοφοκλέους και όσα δήλωσε για την γνωριμία με τη σύζυγο του, τους λόγους που «τσακώνονται» αλλά και τη θεατρική παράσταση που συνεχίζει για δεύτερη χρόνια:

 

Επόμενο άρθρο

Λούης Πατσαλίδης: Το μήνυμα του για το κλείσιμο της Cobalt(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του λίγες ώρες μετά την ανακοίνωση για το κλείσιμο της αεροπορικής εταιρείας…
18/10/2018 - 14:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

To ξέφρενο γλέντι της κυπριακής showbiz σε γαμήλιο πάρτι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε τους Μιχάλη Σοφοκλέους, Χάρη Αριστείδου και Πέτρο Νικολάου να χορεύουν το "Mama"
16/06/2019 - 13:33

Τάμτα: "Είναι κρίμα να μην με αφήσει η υγεία μου να κάνω αυτό που θέλω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τάμτα σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
03/04/2019 - 14:43

To απίστευτο δώρο του Μιχάλη Σοφοκλέους την ημέρα του Άγιου Βαλεντίνου(ΦΩΤΟ)

Το τρολ στη γυναίκα του και τα... "λουλούδια" που δεν περίμενε
15/02/2019 - 09:54

"Γεννήθηκα με πρόβλημα καρδιάς αλλά πάσχω από θετική σκέψη" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

H ιστορία του 34χρονου Μιχάλη που συγκινεί με τη δύναμη ψυχής και τα αισιόδοξα μηνύματα
14/02/2019 - 08:25

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν για τις εξελίξεις στη "Μουρμούρα" και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
11/02/2019 - 18:17

«ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ…» η Βασιλική Χατζηαδάμου τα σπάει με τον Μιχάλη Σοφοκλέους!

Δείτε τι δήλωσαν η Βασιλική και ο Μιχάλης λίγο πριν από την πρεμιέρα
01/02/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ