Ψυχαγωγία

Μιχάλης Σοφοκλέους-Πάνυ Ιακώβου: Το γαμήλιο δώρο στην Αθηνά Οικονομάκου...

O Mιχάλης Σοφοκλέους και η Πάνυ Ιακώβου ήταν οι λαμπεροί καλεσμένοι από την Κύπρο που ταξίδεψαν για τον γάμο της Αθηνάς Οικονομάκου και του Φίλιππου Μιχόπουλου στην Μύκονο.

Το ζεύγος διατηρεί φιλική σχέση με την Αθηνά, μετά την συνεργασία της στιλίστριας με την ηθοποιό σε κυπριακή σειρά  και μάλιστα κάθησε και στα μπροστινά τραπέζια του γάμου για να προκαλέσουν... χαμό αλά κυπριακά όπως τους είπε η νύφη.

Ο Μιχάλης και η Πάνυ όπως έγινε γνωστό έμειναν πιστοί στις παραδόσεις των δώρων σε κυπριακό γάμο και τους έδωσε μια ευχητήρια κάρτα μαζί με ένα μεγάλο χρηματικό ποσό για να τους ευχηθούν βίον ανθόσπαρτον.

ena

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

To απίστευτο δώρο του Μιχάλη Σοφοκλέους την ημέρα του Άγιου Βαλεντίνου(ΦΩΤΟ)

Το τρολ στη γυναίκα του και τα... "λουλούδια" που δεν περίμενε
15/02/2019 - 09:54

"Γεννήθηκα με πρόβλημα καρδιάς αλλά πάσχω από θετική σκέψη" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

H ιστορία του 34χρονου Μιχάλη που συγκινεί με τη δύναμη ψυχής και τα αισιόδοξα μηνύματα
14/02/2019 - 08:25

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν για τις εξελίξεις στη "Μουρμούρα" και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
11/02/2019 - 18:17

«ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ…» η Βασιλική Χατζηαδάμου τα σπάει με τον Μιχάλη Σοφοκλέους!

Δείτε τι δήλωσαν η Βασιλική και ο Μιχάλης λίγο πριν από την πρεμιέρα
01/02/2019 - 11:49

Η οικογενειακή απόδραση του Μιχάλη Σοφοκλέους! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που πήγαν και τις όμορφες φωτογραφίες που δημοσίευσαν
20/01/2019 - 16:09

Σοφοκλέους–Ιακώβου: Το παιδικό...γλέντι για τα γενέθλια του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασαν τα δεύτερα γενέθλια του μικρού Σοφοκλέους!
31/12/2018 - 11:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρωταράς: Πυρκαγιά σε μπυραρία "απειλεί" ξενοδοχειακές μονάδες

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία στην ελεύθερη περιοχή Αμμοχώστου

Εικόνες από την άσκηση πυρόσβεσης στο τερματικό καυσίμων της VTTV

Έλαβαν μέρος πυροσβέστες από Κύπρου και Ελλάδα

Υπόθεση πεντάμηνου βρέφους: Που στρέφονται οι έρευνες της Αστυνομίας

Συνεχίζει να βρίσκεται υπό κράτηση ο πατέρας του παιδιού
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ