Ψυχαγωγία

Μιχάλης Σοφοκλέους-Πάνυ Ιακώβου: Το γαμήλιο δώρο στην Αθηνά Οικονομάκου...

O Mιχάλης Σοφοκλέους και η Πάνυ Ιακώβου ήταν οι λαμπεροί καλεσμένοι από την Κύπρο που ταξίδεψαν για τον γάμο της Αθηνάς Οικονομάκου και του Φίλιππου Μιχόπουλου στην Μύκονο.

Το ζεύγος διατηρεί φιλική σχέση με την Αθηνά, μετά την συνεργασία της στιλίστριας με την ηθοποιό σε κυπριακή σειρά  και μάλιστα κάθησε και στα μπροστινά τραπέζια του γάμου για να προκαλέσουν... χαμό αλά κυπριακά όπως τους είπε η νύφη.

Ο Μιχάλης και η Πάνυ όπως έγινε γνωστό έμειναν πιστοί στις παραδόσεις των δώρων σε κυπριακό γάμο και τους έδωσε μια ευχητήρια κάρτα μαζί με ένα μεγάλο χρηματικό ποσό για να τους ευχηθούν βίον ανθόσπαρτον.

ena

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η οικογενειακή απόδραση του Μιχάλη Σοφοκλέους! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που πήγαν και τις όμορφες φωτογραφίες που δημοσίευσαν
20/01/2019 - 16:09

Σοφοκλέους–Ιακώβου: Το παιδικό...γλέντι για τα γενέθλια του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασαν τα δεύτερα γενέθλια του μικρού Σοφοκλέους!
31/12/2018 - 11:36

Μιχάλης Σοφοκλέους:Απαντά αν "καβάλησε το καλάμι" και αν είναι..ακριβοπληρωμένος

Τα χρήματα που κέρδισε από την δουλειά και το...δυνατό του όπλο!
18/11/2018 - 12:21

Mιχάλης Σοφοκλέους-Πάνι Ιακώβου:Το Χριστουγεννιάτικο δέντρο για το γιο τους-ΦΩΤΟ

Τα Χριστούγεννα ήρθα για την οικογένεια Σοφοκλέους...
14/11/2018 - 17:09

M.Σοφοκλέους:"Έγιναν τα αίσχη και τα ρεζιλίκια στον γάμο της Οικονομάκου"-ΒΙΝΤΕΟ

Αποκαλύπτει την πρόταση ρόλου σε ελληνικό σίριαλ και τα απρόοπτα του γάμου της Οικονομάκου
19/10/2018 - 11:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενδιαφέρον από εταιρείες με πλοία Ferry για εγγραφή στο Κυπριακό νηολόγιο

Βρετανικές ναυτιλιακές εταιρείες θέλουν να βάλουν Κυπριακή σημαία

Χειροπέδες σε 38χρονο για υπόθεση κλοπής στη Πάφο

Η σύλληψη έγινε όταν έφτασε μαρτυρία στην Αστυνομία εναντίων του

Μετράμε αντίστροφα για το καρναβάλι και η Λεμεσός πιάνει δουλειά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο νέες Βασίλισσες του φετινού Καρναβαλιού είναι γνωστές Λεμεσιανές καρναβαλίστριες
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο
Διεθνή

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

Τέλος στον εφιάλτη των 69 επιβατών της πτήσης Aeroflot

Το αεροπλάνο προσγειώθηκε όταν έπεισαν τον αεροπειρατή ότι χρειάζεται ανεφοδιασμός

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ