Ψυχαγωγία

Μιχάλης Σοφοκλέους-Πάνυ Ιακώβου: Το γαμήλιο δώρο στην Αθηνά Οικονομάκου...

O Mιχάλης Σοφοκλέους και η Πάνυ Ιακώβου ήταν οι λαμπεροί καλεσμένοι από την Κύπρο που ταξίδεψαν για τον γάμο της Αθηνάς Οικονομάκου και του Φίλιππου Μιχόπουλου στην Μύκονο.

Το ζεύγος διατηρεί φιλική σχέση με την Αθηνά, μετά την συνεργασία της στιλίστριας με την ηθοποιό σε κυπριακή σειρά  και μάλιστα κάθησε και στα μπροστινά τραπέζια του γάμου για να προκαλέσουν... χαμό αλά κυπριακά όπως τους είπε η νύφη.

Ο Μιχάλης και η Πάνυ όπως έγινε γνωστό έμειναν πιστοί στις παραδόσεις των δώρων σε κυπριακό γάμο και τους έδωσε μια ευχητήρια κάρτα μαζί με ένα μεγάλο χρηματικό ποσό για να τους ευχηθούν βίον ανθόσπαρτον.

ena

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

To απίστευτο δώρο του Μιχάλη Σοφοκλέους την ημέρα του Άγιου Βαλεντίνου(ΦΩΤΟ)

Το τρολ στη γυναίκα του και τα... "λουλούδια" που δεν περίμενε
15/02/2019 - 09:54

"Γεννήθηκα με πρόβλημα καρδιάς αλλά πάσχω από θετική σκέψη" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

H ιστορία του 34χρονου Μιχάλη που συγκινεί με τη δύναμη ψυχής και τα αισιόδοξα μηνύματα
14/02/2019 - 08:25

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν για τις εξελίξεις στη "Μουρμούρα" και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
11/02/2019 - 18:17

«ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ…» η Βασιλική Χατζηαδάμου τα σπάει με τον Μιχάλη Σοφοκλέους!

Δείτε τι δήλωσαν η Βασιλική και ο Μιχάλης λίγο πριν από την πρεμιέρα
01/02/2019 - 11:49

Η οικογενειακή απόδραση του Μιχάλη Σοφοκλέους! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που πήγαν και τις όμορφες φωτογραφίες που δημοσίευσαν
20/01/2019 - 16:09

Σοφοκλέους–Ιακώβου: Το παιδικό...γλέντι για τα γενέθλια του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασαν τα δεύτερα γενέθλια του μικρού Σοφοκλέους!
31/12/2018 - 11:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το ψυχογράφημα ενός κατά συρροήν δολοφόνου

Ποια χαρακτηριστικά έχει ένας serial killer και ποια τα κίνητρά του;

Τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά την αποκάλυψη του φρικτού εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτεθειμένες οι κυπριακές αρχές λόγω της ολιγωρίας στη διερεύνηση της υπόθεσης

Ιωνάς Νικολάου: "Θα εξεταστούν οι ενέργειες της Αστυνομίας" (BINTEO)

Πως απαντά ο Υπουργός Δικαιοσύνης για τις έρευνες για την εξαφάνιση της Mary & Sierra Rose
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ