Ψυχαγωγία

Mιχάλης Μουστάκας: "Είμαι στα δικαστήρια με την Τράπεζα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Μουστάκας, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μεταξύ άλλων, μίλησε και για το τι μετάνιωσε στη ζωή του, αποκαλύπτοντας τις λάθος οικονομικές διαχειρίσεις που έκανε στο παρελθόν, οι οποίες τον οδήγησαν να έχει προβλήματα με την τράπεζα.

Ο ίδιος εξομολογήθηκε, πως την συγκεκριμένη περίοδο τρέχει με δικηγόρους στα δικαστήρια επειδή δεν κατάφερε να εξοφλήσει τα χρέη του και πως αν και θα ήθελε να συμμετέχει στο σχέδιο "ΕΣΤΙΑ", δεν το ενέκριναν.

"Όταν ήμουν στο Θοκ και έπερνα σταθερό μισθό, λέω μήπως θα έπρεπε να το κάνω έτσι και εξοφλήσω το χρέος μου πιο γρήγορα; Θα ήταν καλύτερα, άφησα τα πράγματα και εντάξει τώρα είμαι στα δικαστήρια με την Τράπεζα, επειδή δεν κατάφερα να εξοφλίσω τα χρέη μου. Δεν με έβαλαν στο σχέδιο "ΕΣΤΙΑ", που ήθελα να μπω"

Στη συνέχεια, εκμηστηρεύτηκε πως η δίκη αναβάλλεται συνεχώς αλλά ο γνωστός ηθοποιός αναγκάζεται όλο αυτό το διάστημα να πληρώνει δικηγόρους. Παρόλα αυτά όμως, δήλωσε πως προσπαθεί να παραμένει ψύχραιμος για να κάνει σωστές κινήσεις.

"Δεν ειμαι αγχώδης, προσπαθώ να είμαι ήρεμος και να κάνω σωστα τα πράγματα. Ξεκίνησε η δίκη και είμαστε στη αρχή, κάνω υπομονή και θα δούμε τι θα γίνει, αναβάλλεται η δίκη αλλά πληρώνω δικηγόρους"

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέλλα Γεωργιάδου: "Eίμαι ερωτευμένη σε μια πολύ όμορφη σχέση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το οικονομικό αδιέξοδο, οι σπουδές στη Φιλολογία, το μεταπτυχιακό και ο...έρωτας
23/01/2020 - 17:06

Κρίστη Παπαδοπούλου: "Αποφάσισα να ζήσω μόνιμα στην Ελλάδα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "άφησε" την Κύπρο και η αντίδραση της μητέρα της για την μετακόμιση στην Αθήνα
23/01/2020 - 16:38

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Κ. Κελεκίδου: "Δεν υπήρξε στιγμή με τον Νίκο που είπαμε θα χωρίσουμε..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εξομολογήθηκε για τις δύσκολες στιγμές, το γάμο, τα παιδιά και τα επαγγελματικά σχέδια
20/01/2020 - 16:52

Νέο πρόσωπο στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια γνωστή ηθοποιός πήρε θεση δίπλα σε Χάρη, Τάσο, Βαρβάρα και Δήμητρα;
20/01/2020 - 15:46

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς

Λουκάς Φουρλάς: "Θα προτείνω χρηματοδότηση της ηλεκτροχημειοθεραπείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν υπάρχει έστω και μισή ελπίδα για να σωθεί ένας συνάνθρωπος μας θα την τρέξουμε"

Εφιαλτικές στιγμές έζησε 31χρονη όταν έπεσε θύμα ληστείας στο διαμέρισμα της

Της χτύπησε την πόρτα, της επιτέθηκε, την έδεσε, της έκλεψε λεφτά και κινητό και έφυγε
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

Πρώτος νεκρός στη Σαγκάη από τον κοροναϊό

Μακραίνει η λίστα των νεκρών στην Κίνα παρά τα αυξημένα μέτρα

Στέλλα Κυριακίδου: Έκτακτη σύσκεψη της Επιτροπής Ασφάλειας Υγείας λόγω κοροναϊού

"Πρέπει να είμαστε έτοιμοι να επιτείνουμε την αντίδρασή μας αν χρειαστεί"

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ