Ψυχαγωγία

Mιχάλης Μουστάκας: "Είμαι στα δικαστήρια με την Τράπεζα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Μουστάκας, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μεταξύ άλλων, μίλησε και για το τι μετάνιωσε στη ζωή του, αποκαλύπτοντας τις λάθος οικονομικές διαχειρίσεις που έκανε στο παρελθόν, οι οποίες τον οδήγησαν να έχει προβλήματα με την τράπεζα.

Ο ίδιος εξομολογήθηκε, πως την συγκεκριμένη περίοδο τρέχει με δικηγόρους στα δικαστήρια επειδή δεν κατάφερε να εξοφλήσει τα χρέη του και πως αν και θα ήθελε να συμμετέχει στο σχέδιο "ΕΣΤΙΑ", δεν το ενέκριναν.

"Όταν ήμουν στο Θοκ και έπερνα σταθερό μισθό, λέω μήπως θα έπρεπε να το κάνω έτσι και εξοφλήσω το χρέος μου πιο γρήγορα; Θα ήταν καλύτερα, άφησα τα πράγματα και εντάξει τώρα είμαι στα δικαστήρια με την Τράπεζα, επειδή δεν κατάφερα να εξοφλίσω τα χρέη μου. Δεν με έβαλαν στο σχέδιο "ΕΣΤΙΑ", που ήθελα να μπω"

Στη συνέχεια, εκμηστηρεύτηκε πως η δίκη αναβάλλεται συνεχώς αλλά ο γνωστός ηθοποιός αναγκάζεται όλο αυτό το διάστημα να πληρώνει δικηγόρους. Παρόλα αυτά όμως, δήλωσε πως προσπαθεί να παραμένει ψύχραιμος για να κάνει σωστές κινήσεις.

"Δεν ειμαι αγχώδης, προσπαθώ να είμαι ήρεμος και να κάνω σωστα τα πράγματα. Ξεκίνησε η δίκη και είμαστε στη αρχή, κάνω υπομονή και θα δούμε τι θα γίνει, αναβάλλεται η δίκη αλλά πληρώνω δικηγόρους"

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Backstage από την γενική πρόβα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΦΩΤΟ)

Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου στις 15.30 στον Alpha Κύπρου
05/09/2020 - 22:33

"Με αγάπη Χριστιάνα": Άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για την πρεμιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε κάνει πρεμιέρα η αγαπημένη απογευματινή εκπομπή;
04/09/2020 - 09:51

H Xριστιάνα επιστρέφει! Δείτε το trailer της εκπομπής με οικογενειακές στιγμές

Πότε θα κάνει πρεμιέρα η αγαπημένη απογευματινή εκπομπή;
17/08/2020 - 17:57

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μελετούν αλλαγή στα ωράρια εργασίας και σχολείων ως λύση για το κυκλοφοριακό

Καρούσος: «Το κυκλοφοριακό πρόβλημα δεν μπορεί να λυθεί από την μία μέρα στην άλλη»

Δεκαοκτώ κρούσματα σε αλυσίδα μετάδοσης με διαφορετικά «κλαδιά» στη Λάρνακα

Μεγαλώνουν τα «clusters» που εντοπίζει το Υπουργείο Υγείας μέσω ιχνηλατήσεων

Από τις 07:00 μπορούν να πηγαίνουν οι μαθητές σε Δημοτικά και νηπιαγωγεία

Νέες ρυθμίσεις του Υπουργείου Παιδείας για διευκόλυνση των εργαζόμενων γονέων
Ελλάδα

Ισχυρή σεισμική δόνηση «ταρακούνησε» την Κρήτη

Τι αναφέρει το Ευρωμεσογειακό Ινστιτούτο για το μέγεθος του σεισμού

Αποστέλλει είδη πρώτης ανάγκης για την Μόρια η Κυπριακή Δημοκρατία

Η πρώτη αποστολή θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο

«Μίνι» lockdown στην Αττική με περιορισμούς σε εργασία και συναθροίσεις

Τα νέα έκτακτα μέτρα που ανακοίνωσε ο Νίκος Χαρδαλιάς
Διεθνή

Τι έδειξε το πόρισμα για την ανεξήγητη ασθένεια εθελόντριας μετά τον εμβολιασμό

Ήδη η εταιρεία AstraZeneca την επανέναρξη των κλινικών δοκιμών στο Ην. Βασίλειο

Νέο κανονισμό για την ανάπτυξη του δικτύου 5G εξέδωσε η Κομισιόν

Στη σύστασή της τονίζει την ανάγκη διασφάλισης της ασφάλειας και της ανθεκτικότητας

tv news

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

«Αγγελική» Μπορεί ο έρωτας να νικήσει τον πόνο; Kαθημερινά στον Alpha

Όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/09/2020 - 20:20ALPHA NEWS