Ψυχαγωγία

Το "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" έρχεται...14 Φλεβάρη για να υμνήσει τον έρωτα!

14 Φλεβάρη και η ημέρα που γιορτάζει ο έρωτας, έρχεται με μια μεγάλη τηλεοπτική έκπληξη στους δέκτες του Alpha Κύπρου.

H αγαπημένη κωμική σειρά, "Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα" επιστρέφει για να υμνήσει τον έρωτα αλλά και να...μουρμουρήσει για εκείνος, όπως μόνο αυτή ξέρει. Τα ζευγάρια που αγαπήσαμε και ταυτιστήκαμε, κάνουν come back εκτάκτως την Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου στις 19:30 για ένα special επεισόδιο.

Μόνο για την ξεχωριστή ημέρα που γιορτάζει ο έρωτας τα ζευγάρια επιστρέφουν για δείξουν την άλλη όψη του νομίσματος της ημέρας των ερωτευμένων αλλά και να μας χαρίσουν πολύ γέλιο.

Συντονιστείτε για να γελάσετε, να μουρμουρήσετε αλλά και γιορτάσετε τον έρωτα με την πιο ανατρεπτική παρέα της διπλανής πόρτας.

Παρασκευή 19:30 στον Alpha Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Tον τράκαρε ο Ζιντάν και αυτός του ζήτησε μια...selfie (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από το σημείο του ατυχήματος και την selfie που έγινε viral
13/02/2020 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

Δάφνη Λαμπρογιάννη: Aποκάλυψε τον λόγο που έφυγε από την "Μουρμούρα"...

Το ενδεχόμενο επιστροφής και η αντικαταστάτρια Κλέλια Ρένεση
22/03/2019 - 11:40

Η Θέκλα Πετρίδου στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση της γνωστής ψυχολόγου στην κωμική σειρά του Alpha
26/02/2019 - 22:36

Θέκλα Πετρίδου:Εισβάλλει στην «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» με έναν ξεκαρδιστικό ρόλο(ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Η καθημερινή κωμική σειρά του Alpha έχει την πιο...απρόσμενη επίσκεψη
26/02/2019 - 12:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για επτά μήνες 24χρονος επειδή οδηγούσε μεθυσμένος

Ο νεαρός παρέλειψε να σταματήσει σε σήμα αστυνομικού και συνέχισε την πορεία του

Στο ΓΝ Λευκωσίας διακομίστηκε ο 14χρονος μαθητής που παρασύρθηκε από όχημα

Σοβαρή η κατάσταση της υγείας του αφού υπέστη θλάση πνεύμονα και κάταγμα κρανίου

Αυτός καταζητείται για την μυστηριώδη εξαφάνιση του 31χρονου Ahmed (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές έφτασαν στα ίχνη του δεύτερου υπόπτου μετά από μαρτυρία
Ελλάδα

Αυτές είναι οι ... κυρώσεις στους "παραβάτες" καρναβαλιστές

Ματαιώθηκαν οι εκδηλώσεις στην Ελλάδα «λόγω άμεσου κινδύνου δημόσιας υγείας»

Ακύρωση όλων των καρναβαλικών εκδηλώσεων στην Ελλάδα ανακοίνωσε ο Υπ. Υγείας

Συνεδριάζουν τα Δημαρχεία ανά την χώρα - Πώς σχολιάζει την απόφαση το ελληνικό τουίτερ

Δύο Θεσσαλονικείς μιλούν στο AlphaNewsLive για τα κρούσματα κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κατάσταση που επικρατεί στην ελληνική συμπρωτεύουσα και στα φαρμακεία της πόλης
Διεθνή

ΠΟΥ: Καμία χώρα δεν πρέπει να εικάζει ότι δεν θα έχει κρούσματα κορωνοϊού

"Αυτό θα ήταν ολέθριο λάθος" λέει ο επικεφαλής του Παγκόσμιου Οργανισμού Υγείας

Ο Ερντογάν υποστηρίζει ότι το κόμμα του αύξησε το βιοτικό επίπεδο της Τουρκίας

Όσα είπε ο Τούρκος Πρόεδρος για την κατάσταση στη Λιβύη

Ο κορωνοϊός κλείνει τα σχολεία στην Ιαπωνία

Η χώρα μετρά μέχρι στιγμής 8 θανάτους και πέραν των 200 κρουσμάτων

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/02/2020 - 20:20ALPHA NEWS