Ψυχαγωγία

"Μου γράφανε για τον Παντελή Παντελίδη ότι… τον έφαγες! Ήταν η χειρότερη στιγμή"

Τον Tus φιλοξένησε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στο “The 2night Show” με τον  γνωστό ράπερ να αποκαλύπτει την χειρότερη στιγμή της καριέρας του, η οποία έμελλε να ήταν ο θάνατος του Παντελή Παντελίδη.

Το κοινό του τραγουδιστή του επιτέθηκε πολλές φορές και μέσα από τα social media έφτασε σε ακραία σημεία.

«Η χειρότερη στιγμή ήταν όταν με είχαν ρωτήσει για τον Παντελή Παντελίδη και είχα απαντήσει ότι δεν μου άρεσε αυτό που κάνει μουσικά… Και μετά πέθανε! Εκεί Γρηγόρη, τι να σου πω… Άνοιγα το facebook κι έβλεπα εκατοντάδες μηνύματα που οι μισοί μου λέγανε “τον έφαγες”… Και είχα βγει και είχα κάνει ένα ωραίο ποστ, ότι ρε παιδιά μην φανατίζεστε, εγώ είπα ότι δεν μου άρεσε η μουσική του ανθρώπου και ηρέμησα λίγο τα πράγματα. Εκείνο τον καιρό πραγματικά ήταν σαν να έπεσε το σύμπαν…

Μου κάνει εντύπωση που όλοι αυτοί που τον κράζανε τώρα παίρνουν μια κιθάρα και τραγουδάνε εις μνήμη και βγαίνουν και επωφελούνται από το όνομά του. Κι εγώ έχω βρεθεί σε συζητήσεις με πάρα πολλούς τραγουδιστές που τον “θάβανε” τον άνθρωπο από το πρωί μέχρι το βράδυ. Τον κράζανε από το πρωί μέχρι το βράδυ και με το που συγχωρέθηκε ο άνθρωπος “Παντελή μου, Παντελή μου…”»

 

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δικαστική υπόθεση που...δικαιώνει την οικογένεια Παντελίδη και το ξέσπασμα

Όλες οι λεπτομέρειες για την εκμετάλλευση πνευματικών δικαιωμάτων του τραγουδιστή
12/12/2019 - 13:24

Μίνα Αρναούτη: "Δεν φαινόταν μεθυσμένος.Η οικογένεια του δεν θα είχε..."

Η ανάρτηση της μετά την αποκάλυψη ότι θα κινηθεί νομικά εναντίον της οικογένειας Παντελίδη
12/11/2019 - 11:38

Μίνα Αρναούτη: «Θα κινηθώ νομικά εναντίον της οικογένειας Παντελίδη»

"Πριν τα Χριστούγεννα θα γίνει η αγωγή για ηθική και σωματική βλάβη..."
08/11/2019 - 12:31

Παντρεύτηκε ο αδερφός του Παντελή Παντελίδη:Η συγκινητική στιγμή στον γάμο τους

Ο πρώτος χορός του ζευγαριού με τραγούδι του Παντελή
13/10/2019 - 10:17

Η οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στο πλευρό του...Sin Boy(BΙΝΤΕΟ)

Έδωσε άδεια να χρησιμοποιεί τα τραγούδια του και "συμφωνεί" με τα λεγόμενά του
09/10/2019 - 13:00

Υπ. Μεταφορών: "Δύσκολες εποχές για τις αεροπορικές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Πέπλο ανασφάλειας αιωρείται μετά την απόφαση της εταιρείας TUS
01/10/2019 - 20:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κύπρια στην απομόνωση μετά από επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού

Θα κρατηθεί στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού για 14 ημέρες

Στο αεροδρόμιο Λάρνακας ο Υπ. Υγείας για να υποδεχθεί τους μαθητές από Ιταλία

Εξετάσεις και μέτρα αυτοπεριορισμού για τα δώδεκα παιδιά και τους δύο εκπαιδευτικούς

Στο κελί για δέκα μήνες ο 33χρονος που έκλεψε την τέφρα του Ντένις

Η 35χρονη φίλη του απαλλάχθηκε από τις κατηγορίες, που αφορούσαν κλοπή και κακόβουλη ζημιά
Ελλάδα

Κλιμακώνεται η ένταση σε Χίο και Μυτιλήνη με συλλήψεις και τραυματισμούς (VID)

Πολίτες εισέβαλαν σε ξενοδοχείο που διέμεναν δυνάμεις των ΜΑΤ

Σε καραντίνα η 38χρονη ασθενής του κορωνοϊού και σε απομόνωση οι συγγενείς της

Εξετάζονται ακόμη τέσσερα ύποπτα περιστατικά - Σύσκεψη το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη

38χρονη Ελληνίδα το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη μετά το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού
Διεθνή

Remdesivir: Το φάρμακο που πιθανόν αντιμετωπίζει τα συμπτώματα του Κορωνοϊού

Συνεχίζονται οι μελέτες για το εμβόλιο, αλλά ο δρόμος είναι μακρύς

Στους δώδεκα οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ιταλία

Ανέβηκαν στα έξι τα κρούσματα παιδιών στη Λομβαρδία

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/02/2020 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ