Ψυχαγωγία

Μουτσινάς-Συνατσάκη: Όσα δήλωσαν για τον άγνωστο τσακωμό τους

Ο Νίκος Μουτσινάς και η Μαίρη Συνατσάκη μετά από τη συνεργασία τους στην εκπομπή "Ξαναδέστε τους" απέκτησαν μια πολύ όμορφη φιλική σχέση. Οι δυο τους βρέθηκαν στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά "After Dark" και αποκάλυψαν έναν μικρό τσακωμό που είχαν στα τόσα χρόνια που είναι φίλοι και πως κατάφεραν λύσουν την παρεξήγηση. Η Μαίρη Συνατσάκη ανέφερε: 

Δεν έχουμε τσακωθεί… Ψέμα μία φορά είχε δημιουργηθεί μία ελάχιστη ένταση! Δεν ήταν κάτι τρομερό, είναι ωραίο να τσακώνεσαι με τον Νίκο. Εγώ έστειλα ένα μήνυμα για να εκφράσω το συναίσθημά μου στον Νίκο, ήμουν πάνω από το κινητό και αναρωτιόμουν τι θα λάβω σαν απάντηση… Και σκεφτόμουν πως θα πάει όλο αυτό γιατί δεν είχαμε ξανά τσακωθεί ποτέ… Και ο Νίκος αντί να είναι μαλ@κ@ς μου είπε ότι είχα δίκιο σε αυτό το κομμάτι….

Επόμενο άρθρο

Κάρα Ντελεβίν: Η δημόσια εξομολόγηση αγάπης στην σύντροφο της!

Το μοντέλο μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση της με την ηθοποιό Άσλεϊ Μπένσον
19/06/2019 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκλονίζει ο Μουτσινάς με την...συγκινητική ανάρτηση για τη μητέρα του (ΦΩΤΟ)

Άσχετα αν έχει φύγει από τη ζωή, γιόρτασε τη γιορτή της μητέρας πνευματικά
11/05/2020 - 10:47

Αποκάλυψη Αριστοτέλους: Η τηλεοπτική συνάντηση με τον Μουτσινά και η...ακύρωση

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε on air η γνωστή παρουσιάστρια του Αlpha
06/05/2020 - 19:06

H Κατερίνα Ζαρίφη αποκαλύπτει γιατί απέτυχε η συνεργασία με τον Νίκο Μουτσινά

Πάει χρόνια πίσω και κάνει ανοιχτά αυτή τη συζήτηση πρώτη φορά
06/05/2020 - 09:58

H showbiz τραγουδάει το "Imagine" και στέλνει μήνυμα ελπίδας κατά του κορωνοϊού

Ο Νίκος Μουτσινάς ένωσε ηθοποιούς, παρουσιαστές και τραγουδιστές
23/03/2020 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεωφορείο προσέκρουσε σε σταθμευμένα οχήματα στο κέντρο της Λευκωσίας

Άρχισε να κινείται προς τα εμπρός, ενώ ο οδηγός είχε εξέλθει από αυτό

Διέρρηξε αποθήκη στη Λευκωσία και «σήκωσε» 11 κλιματιστικά και 2 γεννήτριες

Στη σύλληψη 30χρονου προχώρησαν οι Αρχές ενώ τα κλοπιμαία εντοπίστηκαν σε υποστατικό

Έτσι κινείται το μολυσμένο νέφος της Βηρυτού, 72 ώρες μετά την φονική έκρηξη

Στην ατμόσφαιρα πέντε χωρών η ρύπανση που προκάλεσαν οι 2,750 τόνοι νιτρικής αμμωνίας
Ελλάδα

«Η Κύπρος δεν κείται μακράν»: Το κείμενο 81 προσωπικοτήτων στην Ελλάδα

Υποστηρίζεται ότι οι ενέργειες της Τουρκίας αποσκοπούν να διασπάσουν Κύπρο και Ελλάδα

Βηρυτός: Υποβάλλονται σε χειρουργικές επεμβάσεις οι δυο Έλληνες που είναι σοβαρά

Πώς έζησε ο Πρόεδρος της Ελληνικής κοινότητας τη στιγμή της έκρηξης

124 κρούσματα και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Δεκαπέντε εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Μουεζίνης πέθανε ξαφνικά μέσα στην Αγία Σοφία

Απεβίωσε από καρδιακή προσβολή την ώρα που υπηρετούσε ως εθελοντής καθοδηγητής

ΗΠΑ: Κατέγραψαν 53.00 νέα κρούσματα σε μόλις ένα εικοσιτετράωρο

Την ίδια ώρα ακόμη 1.262 ασθενείς έχασαν τη ζωή τους

Τραμπ για Βηρυτό: Κανείς δε ξέρει αν ήταν «δυστύχημα» ή «φριχτή επίθεση»

«Μπορώ να σας πω πως ό,τι κι αν συνέβη, ήταν φρικτό» ανέφερε ο Πρόεδρος των ΗΠΑ

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 06/08/2020 - 12:15DEAL