Ψυχαγωγία

Μουτσινάς-Συνατσάκη: Όσα δήλωσαν για τον άγνωστο τσακωμό τους

Ο Νίκος Μουτσινάς και η Μαίρη Συνατσάκη μετά από τη συνεργασία τους στην εκπομπή "Ξαναδέστε τους" απέκτησαν μια πολύ όμορφη φιλική σχέση. Οι δυο τους βρέθηκαν στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά "After Dark" και αποκάλυψαν έναν μικρό τσακωμό που είχαν στα τόσα χρόνια που είναι φίλοι και πως κατάφεραν λύσουν την παρεξήγηση. Η Μαίρη Συνατσάκη ανέφερε: 

Δεν έχουμε τσακωθεί… Ψέμα μία φορά είχε δημιουργηθεί μία ελάχιστη ένταση! Δεν ήταν κάτι τρομερό, είναι ωραίο να τσακώνεσαι με τον Νίκο. Εγώ έστειλα ένα μήνυμα για να εκφράσω το συναίσθημά μου στον Νίκο, ήμουν πάνω από το κινητό και αναρωτιόμουν τι θα λάβω σαν απάντηση… Και σκεφτόμουν πως θα πάει όλο αυτό γιατί δεν είχαμε ξανά τσακωθεί ποτέ… Και ο Νίκος αντί να είναι μαλ@κ@ς μου είπε ότι είχα δίκιο σε αυτό το κομμάτι….

Επόμενο άρθρο

Κάρα Ντελεβίν: Η δημόσια εξομολόγηση αγάπης στην σύντροφο της!

Το μοντέλο μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση της με την ηθοποιό Άσλεϊ Μπένσον
19/06/2019 - 11:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έξαλλος ο Νίκος Μουτσινάς με τις δηλώσεις του Πάνου Καλλίδη περί ομοφυλοφιλίας

"Γιατί δεν έμεινες στα ωραία τραγούδια σου ρε Πάνο;"
13/09/2019 - 10:32

Η...κόντρα του Νίκου Μουτσινά και της Αθηνάς Οικονομάκου έγινε viral (ΦΩΤΟ)

Η μάχη για την καλύτερη πόζα... Εσείς ποιον προτιμάτε;
27/08/2019 - 16:59

Ο Νίκος Μουτσινάς αποκάλυψε ότι είναι σε σχέση! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και όσα έγραψε ο παρουσιαστής
18/08/2019 - 10:17

Μ.Συνατσάκη:Η αποστομωτική απάντηση σε follower που την χαρακτήρισε "fake"(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που έγινε αφομρή και ο διάλογος που ακολούθησε
18/07/2019 - 11:55

Οικονομάκου-Συνατσάκη: Η συνεργασία τους και η εμφάνιση με το ίδιο φόρεμα!(ΦΩΤΟ)

Ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή συνεργασία
28/06/2019 - 12:22

Καίτη Γαρμπή: Αυτό είναι το νέο της επαγγελματικό βήμα!

Δεν πάει το μυαλό σας με τι θα ασχοληθεί η τραγουδίστρια
05/04/2019 - 15:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται στην Καρπασία ο Άγιος Φίλων και ψηφιδωτά της Αγίας Τριάδας

Η τελετή παράδοσης θα γίνει στην παρουσία εκπροσώπων της ΕΕ

Μάθετε ποιοι δρόμοι της Λευκωσίας κλείνουν στις 28/9 για το Rally Special Stage

Ειδική ρύθμιση της τροχαίας θα γίνεται από την Αστυνομία

Σαββίδης στον Alpha: "Βυθίστηκε" το σύστημα δικαιοσύνης στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει για την πρόσληψη νέων δικαστών και για τη δημιουργία δικαστηρίων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Στις Βρυξέλλες οι συνομιλίες για το Brexit

Αποτίμηση της προόδου και η εύρεση μιας νέας συμφωνίας

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 18:00ALPHA NEWS